Sytuacja na świecie Nysa

DeletedUser30644

Guest
A czy ja coś pisałem w tym temacie ? Sam też lubię czasami w nocy kolony wsadzać więc to by była hipokryzja z mojej strony. Ja po prostu pisze że cwaniaczek Warszawski jesteś.
'

Ale oczywiście, że tak. Po tym jak krzyczeliście jeszcze 2 tygodnie temu.
 

DeletedUser32016

Guest
'

Ale oczywiście, że tak. Po tym jak krzyczeliście jeszcze 2 tygodnie temu.
XDDDDDD jak tam narzekanie z twojej strony na Luzaków za granie moralowcami i złomowanie? Krótka pamięć?

A wy co stadem umiecie tylko atakować i wołacie się na wzajem na fo żeby nagonki robić :p Kung tez się na astrę napinał i co? w mojej ocenie srogie lanie dostał.
W grepo czy dzien czy noc można atakować a skoro można to nie wiem o co ta spina :)
Pozdrawiam :D
Przecież luzaki też w stadzie latają na Fo
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser32230

Guest
Ja nie naskakuje na kogoś bez powodu. A co do Warszawki to sam korzenie mam i nic do niej nie mam :p
 

DeletedUser31537

Guest
Przecież luzaki też w stadzie latają na Fo
nie :) jak odpowiedziałem kungusiowi to chyba po ciebie zaczął dzwonić :)
No nic nie ważna od 6 miesięcy było złomowanie walenie kolonami 24h w nocy dzien rano bonus.. bez znaczenia nagle teraz kogoś szczypie że lanie zbiera..
Chodź tu tak samo robiłeś a innych ganiasz. Przestańcie się uzewnętrzniać na forum z tego co każdy z was robił praktycznie w mniejszym czy większym stopniu :)
 

DeletedUser32230

Guest
Chodź Tu pamiętaj jak luzaki coś robią to dobrze ale jak my to robimy to już źle :p
 

DeletedUser31537

Guest
Chodź Tu pamiętaj jak luzaki coś robią to dobrze ale jak my to robimy to już źle :p
Dokładnie jest na odwrót każdy patrzy na luzaków i sapie na forum a sami jak robili było ok :p "Zapomniał wół jak cielęciem był "

Czemu nie zrobicie nagonki na graczy co z bandy czy vvv wskoczyli do gangu ?? przecież tak jak astra wybrali jedną ze stron. Dla was to jest złe i nieakceptowalne ale przecież astry nikt nie chciał ?? I to chyba był wasz błąd :D:D:D:D:D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser32230

Guest
Mylisz pojęcia i to jest błąd. Banda i VVV się umówiło na dominacje z gangiem ale do dominacje była cały czas walka. A astra z unlucky mieli pakt od wyjścia z luzakami i współpracowali.
 

DeletedUser32016

Guest
nie :) jak odpowiedziałem kungusiowi to chyba po ciebie zaczął dzwonić :)
No nic nie ważna od 6 miesięcy było złomowanie walenie kolonami 24h w nocy dzien rano bonus.. bez znaczenia nagle teraz kogoś szczypie że lanie zbiera..
Chodź tu tak samo robiłeś a innych ganiasz. Przestańcie się uzewnętrzniać na forum z tego co każdy z was robił praktycznie w mniejszym czy większym stopniu :)
Ale wtedy co się klociliscie to ja się tutaj nie udzielałem się xd chyba jakieś 2 wpisy max. Nie pomagałem mu robić nagonki na Ciebie. Ochłon bo sapiesz do każdego bez powodu
 

DeletedUser32230

Guest
W tym różnica że ja i banda walczyliśmy dalej z gangiem i luzakami i dawnych sojuszników nie atakowaliśmy. A wy od razu się z luzaczkami dogadaliście i graczy z którymi graliście atakować zaczeliście. Co jest astra nie pamiętasz jak Ludi z avi ci kolony luzaków przed urlopem wyciągali ?
 

DeletedUser32016

Guest
Czemu nie zrobicie nagonki na graczy co z bandy czy vvv wskoczyli do gangu ?? przecież tak jak astra wybrali jedną ze stron. Dla was to jest złe i nieakceptowalne ale przecież astry nikt nie chciał ?? I to chyba był wasz błąd :D:D:D:D:D
Tylko ze Astra kreowal się na wielkiego wroga Luzaków xd a teraz siedzi u nich XDDDD
 

DeletedUser31537

Guest
jak bez powodu wbijacie na fo i tak we 4 siadacie i że wbijane kolonu przez nas w nocy są tak jak byście nigdy nie wstawiali i dalej nie wstawiali
Za kilka h na nowo że moralowe przeciez mieliscie caly sojusz moralowy.
a zaraz że zlomowanie jak sami zlomowaliscie :)
I wszystko robilsice i robicie to co w luzakach a wpadacie i się naśmiewacie bez potrzeby jak sami robicie to samo :p
 

DeletedUser30644

Guest
Nie pamiętam żebym Playę, Ludiego albo Anona atakował? Ty ciężko zapracowałeś na ataczki i tak nie ma ich za dużo.
 

DeletedUser32016

Guest
jak bez powodu wbijacie na fo i tak we 4 siadacie i że wbijane kolonu przez nas w nocy są tak jak byście nigdy nie wstawiali i dalej nie wstawiali
Za kilka h na nowo że moralowe przeciez mieliscie caly sojusz moralowy.
a zaraz że zlomowanie jak sami zlomowaliscie :)
I wszystko robilsice i robicie to co w luzakach a wpadacie i się naśmiewacie bez potrzeby jak sami robicie to samo :p
Zluzuj majty dziadek xd nadinterpretacja niektórych sytuacji
 

DeletedUser31537

Guest
tak samo jak vvv miało zniszczyć gang a teraz grają razem.
Pamietaj polo że sami się prosiliscie o to czy to pawel czy neo czy inni i wiadro zimnej wody kiedy pierwszego dnia przypominało to bombardowanie wielunia(mam nadzieje że wiesz o co chodzi)
i luzaki znów be :p
 

DeletedUser32230

Guest
Dobra astra tu kończę temat bo to sensu nie ma pisać. Siedź dalej w swoim świecie, ja bynajmniej do niego nie chce wchodzić.

Zomiar w pierw to ty napisz jaki masz nick w grze a nie do mnie piszesz ...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser20698

Guest
  • Icex założył sojusz. 02.06.19 o godzinie 21:38
Pakt:

Nieustraszeni Luzacy
13.06.19 o godzinie 21:45

Żadnego paktu nie było po założeniu sojuszu :D 12 w ogóle były dopiero rozmowy z Luzakami, które osobiście przeprowadzałam.
 
Do góry