Sytuacja na świecie Olimpia

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Olimpia

OK zelgawis, tylko weź pod uwagę, że jak się zaczyna na tak wolnym świecie to pół roku to będzie co, 20 miast? 25? Mówię o przeciętnym graczu, który nie jedzie na złocie i odbudowuje zagrodę zapałek 2tygodnie.

Grałem na szybkim świecie gdzie co prawda stosunkowo szybko się wypaliłem, z różnych czynników, ale jednak praktycznie do końca cudów wytrwałem. Tam to trwało niecały rok kwiecień-marzec, a ja jeszcze potem grałem deffem do końca sierpnia bodajże. I na dobrą sprawę działo się sporo praktycznie przez cały tamten czas. Tutaj jednak już patrząc na pakty czołowych sojuszy, o czym pisałem u góry, po prostu mi ręce opadły... I tylko tego się boję, że dojdziesz do tych kilkunastu miast, a przecież to jest de facto start, i nagle się okaże, tutaj kurde złotnik, tutaj szarak, gdzie ta zabawa?
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Olimpia

Czy sojusz Never ma jakieś związki z Gammą ? czy po prostu zbieżność nazw ?

Raczej tylko zbieżność nazw.

Co do tego jak długo się gra na takich wolnych światach? Z tego co obserwuję to każdy kolejny wolny świat szybciej umiera niż pozostałe. Najaktywniejszym z tego typu serwerów była alfa, tam walki ostre trwały do samego końca, a istniał prawie 4 lata.

Eufemizm a dlaczego w szoku byłeś? Bo nie rozumiem...
DT i Never grają razem od początku niemal.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Olimpia

Ten świat to wielka pomyłka i porażka!

Grałeś na Chi? Jakoś nick mi się kojarzy.

@Sisi
Obrazek wiele tłumaczy, ale wyjaśnię słowami: ponieważ to są dwa sojusze, jeszcze niedawno oba z top2, które powinny walczyć ze sobą o dominacje a nie trzymać się za rączki i biegać wesoło skacząc po zielonej trawce. Prawda jest taka, że to gracze determinują czy serwer jest ciekawy czy nie a ryba psuje się od głowy.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Olimpia

To zależy kto co lubi. Ja bardzo lubię wolne światy, ale to pewnie kwestia przyzwyczajenia bo głownie na takich grałem :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Olimpia

Świat przypomina stary dobry świat Alfa.Alfa też była wolna,ale jak się rozkręciło to hoho.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Olimpia

Świat przypomina stary dobry świat Alfa.Alfa też była wolna,ale jak się rozkręciło to hoho.

ano stare światy miało to do tego, że długo istniały :) ale to to było spowodowane tym, że to były początki grepolis więc była duża frekfencja. Ponadto na wolnych śiwatch bardziej szanuje sie to co sie stworzyło i trudniej sięz tym rozstać :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Olimpia

Grałeś na Chi? Jakoś nick mi się kojarzy.

@Sisi
Obrazek wiele tłumaczy, ale wyjaśnię słowami: ponieważ to są dwa sojusze, jeszcze niedawno oba z top2, które powinny walczyć ze sobą o dominacje a nie trzymać się za rączki i biegać wesoło skacząc po zielonej trawce. Prawda jest taka, że to gracze determinują czy serwer jest ciekawy czy nie a ryba psuje się od głowy.
Napisałeś to w takim tonie, jakby poza tymi dwoma sojuszami nie było na tym świecie żadnych innych dobrych sojuszy i świat został już rozstrzygnięty. A fakty są takie, że DT i Never nawet grając wspólnie nie potrafili odbić wczoraj miasta. Nie róbmy z nich bogów tej gry. :) Wtopili około 900 ogni, chyba przyda im się kolejny sojusznik, hehe. :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Robin65

Zespół Grepolis
Odp: Sytuacja na świecie Olimpia

Napisałeś to w takim tonie, jakby poza tymi dwoma sojuszami nie było na tym świecie żadnych innych dobrych sojuszy i świat został już rozstrzygnięty. A fakty są takie, że DT i Never nawet grając wspólnie nie potrafili odbić wczoraj miasta. Nie róbmy z nich bogów tej gry. :) Wtopili około 900 ogni, chyba przyda im się kolejny sojusznik, hehe. :)

Bywa, Waszych biremek też sporo potonęło, a to jest nowy świat i nowa historia, więc dlaczego te sojusze nie mogą się trzymać za rączkę?
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Olimpia

(...)
Obrazek wiele tłumaczy, ale wyjaśnię słowami: ponieważ to są dwa sojusze, jeszcze niedawno oba z top2, które powinny walczyć ze sobą o dominacje a nie trzymać się za rączki i biegać wesoło skacząc po zielonej trawce. Prawda jest taka, że to gracze determinują czy serwer jest ciekawy czy nie a ryba psuje się od głowy.
Wiesz, ja już dużo światów przeszłam i wiele widziałam, więc takie teksty,
że ktoś powinien zrobić to a nie tamto mnie nie ruszają.

zelgawis2 jest dużo naprawdę dobrych graczy/sojuszy,
ale to nadal początek świata - zobaczymy co będzie dalej :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Olimpia

Napisałeś to w takim tonie, jakby poza tymi dwoma sojuszami nie było na tym świecie żadnych innych dobrych sojuszy i świat został już rozstrzygnięty. A fakty są takie, że DT i Never nawet grając wspólnie nie potrafili odbić wczoraj miasta. Nie róbmy z nich bogów tej gry. :) Wtopili około 900 ogni, chyba przyda im się kolejny sojusznik, hehe. :)

Nawet nigdzie nie powiedziałem, że to są dobre sojusze, możesz to zacytować? Ton wypowiedzi też był raczej negatywny w stosunku do ww. Po prostu do niedawna dwa pierwsze sojusze zamiast walczyć o dominację i sprawiać, że świat jest podzielony na 3-4-5 stron robią co innego. Pewnie, że każdy może mieć inne zdanie, ergo rozumiem Sisi, natomiast ja to widzę jako brak chęci wygrania świata przez jedną ze stron, tę słabszą w tym układzie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Olimpia

Wgranie świata za XX miesięcy, więc nie rozumiem o co chodzi.
Wiesz ile do tego czasu może się zmienić?
 

Robin65

Zespół Grepolis
Odp: Sytuacja na świecie Olimpia

CC to tylko próba oddziaływania na nasze ego, przecież on liczy na to, że będziemy teraz zastanawiać się, który to jest ten słabszy, zaczniemy prężyć muskuły, patrzeć sojusznikowi na mundurek, czy ma zapięte wszystkie guziki i wytykać każdy nie wypastowany but, byle nie wyjść na tych słabszych.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Olimpia

Wgranie świata za XX miesięcy, więc nie rozumiem o co chodzi.
Wiesz ile do tego czasu może się zmienić?

Mnóstwo, nie widzę jednak do czego zmierzasz.

CC to tylko próba oddziaływania na nasze ego, przecież on liczy na to, że będziemy teraz zastanawiać się, który to jest ten słabszy, zaczniemy prężyć muskuły, patrzeć sojusznikowi na mundurek, czy ma zapięte wszystkie guziki i wytykać każdy nie wypastowany but, byle nie wyjść na tych słabszych.

Bredzisz, nie liczę na nic, to tylko gra, w dodatku nie biorę w niej udziału.
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Olimpia

Jak nie bierzesz to po co oceniasz?

Do czego zmierzam? Do tego samego co było niegdyś na Juktas - wszyscy bunt - jak mogą mieć sojusze z czołówki pakt. Czas zweryfikował wszystko, tłumaczyć nie będę, bo to inny świat.

Poczekajmy, zobaczymy co będzie. Prowokacje nic nie dadzą.
 

DeletedUser19224

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Olimpia

Pamiętajcie że Ostatni będą pierwszymi a pierwsi ostatnimi ;) to że jak na świecie jest top1 sojusz to nie znaczy że są najlepsi , jeżeli ktoś grał,gra na koryncie to zna przykład :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Olimpia

W Grepolis wszystko jest możliwe, nie jeden gracz się o tym przekonał. Tak samo tutaj nieraz zobaczymy mocne przetasowania na świecie :)
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Olimpia

Ano przetasowania to normalna rzecz. Wszystko się zmienia cały czas.
Sama jestem ciekawa jak się to ułoży, bo już się fronty wyraźnie ustaliły :)
 

DeletedUser18244

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Olimpia

Jak się ustaliły jak wszystko dookoła sie zmienia i stabilności brak..
 
Do góry