Sytuacja na świecie Omikron

  • Rozpoczynający wątek zelgawis2
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser7598

Guest
To może skończymy się witać i porozmawiamy i sytuacjina świeice?:)
Wiem że to jeszcze wcześnie ale sporo się dzieje, na początku zdecy dowanie wygrywali cartagińczycy lecz teraz wyżej są fightersi, blisko jest jeszcze watacha i New Hope, dalej jest już wyrównanie.
Jak myślicie kto będzie górą?
 

DeletedUser

Guest
Osobiście należe do Sojuszu CARTAGINA i nikt nie będzie w stanie pokonać naszej potęgi.
 

DeletedUser

Guest
Ech... nałóg to nałóg. Popykam sobie jednak :D

Są jakieś ogarnięte ekipki na m44? Jak nie to sie zde-nerv-uje :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Pogromca ma rację. Ładna masówka z was =)
Czekam z niecierpliwością na wasze ruchy.

=Alexander The Great= jaki masz nick w grze?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Ja również witam czekałem na nowy świat bo nigdzie nie grałem widzę że od wczorajszego rana świat a w czołówce już ok 820 pkt :D no a podium sojuszy to jak narazie masówki.
I ciekawe co będzie jak wam się skończy Alfabet Grecki
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Pogromca, widzę że wjechałeś troszkę Cartaginie na ambicje i "przycięli" swoje szeregi :)
Jestem ciekaw jak sytuacja będzie wyglądała już tydzień po okresie ochronnym, myślę że w czołówce będą Wicherki (o ile to ich stary skład), Legion (też kilka znanych osób), zastanawiam się co wyjdzie z tej całej Cartaginy, zobaczymy :)
Oczywiście moja skromność nie pozwala mi dopisać tutaj Fighting Recidivism więc powiedzmy że was zaskoczymy :)
 

DeletedUser6946

Guest
Nic dodać nic ująć :)
szogun to co napisałeś to w 100% się zgadzam ;PP
 

DeletedUser

Guest
Tak,tak masz racje nikt was nie pokona.Jak juz dobijecie do 200 graczy to dopiero pokazecie,normalnie strach sie bac ;)

Co sie czepiasz skoro jesteśmy trzecim co do największej ilości graczy sojuszem. A tu nie liczy się liczba ani pkt a jeżeli chce się obliczyć potęgę sojuszu to sojusznicy muszą być zgrani. W porównywaniu sojuszu to trzeba zwracać uwagę na ŚREDNIĄ PUNKTÓW bo może znas masówka ale i tak mamy drugą najlepszą średnią(Legion ma pierwsze miejsce) w rankingu sojuszy.
 

DeletedUser

Guest
No tak, druga najlepsza średnia po niecałych dwóch dniach od startu serwera to dopiero wyczyn, podnieś nas troszkę na duchu i napisz że trzecia średnia to też dobry wynik :(
 

DeletedUser

Guest
A tam odrazu ze im na ambicje wjechalem ,poprostu widzialem za czesto jak takie sojusiki upadaja i moge sie zalozyc ze Cartagina tez tak skonczy ,a co do sredniej pkt. to na tym etapie gry to nic nie znaczy zobaczymy co bedzie za 2-3 tygodnie o ile wczesniej nas wszystkich Legion nie przejmnie ;)
 

DeletedUser

Guest
Jedunie tu Legion stanowi problem tak to tu byśmy z moim sojem wszystkich rozjechali ;)
 

DeletedUser

Guest
Teraz to sie usmialem,kurde ja wy tacy dobrzy jestescie to co to bedzie jak zrobicie fuzje z Legionem:confused:
Chyba musimy teraz tylko deffa robic bo o atakach to mozemy sobie zapomniec:D
 

DeletedUser

Guest
Napewno zobaczymy jeszcze czy masz rację ale widząc po tym co tu piszesz to pewnie nie
 

DeletedUser

Guest
No takich kozaczków to ja jeszcze nawet na Ksi nie widziałem.
Wiesz jak się na takich mówi ? Że są jak krowa co dużo "muuczy" a mało mleka daje, weź sobie to do serca :)
 

DeletedUser3480

Guest
Teraz to sie usmialem,kurde ja wy tacy dobrzy jestescie to co to bedzie jak zrobicie fuzje z Legionem:confused:
Chyba musimy teraz tylko deffa robic bo o atakach to mozemy sobie zapomniec:D

od razu defa, rób ofa a przeciwnik będzie miał łatwe punkty ataku.

Nowy świat i nowe możliwości dla innych dla tych co nie znaleźli sobie miejsca na innych światach.
 

DeletedUser

Guest
O Manfred jak ja Cie dawno nie widzialem :D
Pościgamy się w agro jak za starych dobrych czasów joty, czy nie wbijasz na ten chory config? :p
 
Do góry