Sytuacja na świecie Oropos

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser29184

Guest
Może najpierw pomyśl skąd złotnicy mają surke ;) Tak jak Wojtas już wcześniej pisał, nie mieliśmy w planach tutaj budowy cudów. 2 tyg przed EC padło hasło by nie dać wygrać dzikom serwera i tego dokonaliśmy. To że straciliśmy 1 cud nie zmienia sytuacji bo nadal nie jesteście w stanie wygrać serwera. Czy sam mulard rozwali ten bunkier? Myślę że nie skoro defa pakuje tam kilka sojuszy ale niedlugo event i wtedy defik może pęknąć. Ja podziwiam te osoby którym się w to jeszcze chce grać :p
Mam przeczucie że po tym serwerze odejdzie wielu graczy na dłuższy odpoczynek.



Nie musimy nawet odbijać tego cudu by mieć 4 cuda ;)
Czy 4 cud o którym mówisz to moze światynia kostuchy?
 

DeletedUser25462

Guest
Nikt się tutaj nikim nie wysługuje bo od nas nikt mu nie nakazał tego robić , ma kasę to się bawi tyle na temat głupiego pisania .
 

DeletedUser12258

Guest
kilka sojuszy pakuje nam deff, to chyba wszystkie sojusze serwera by musiały pakować, bo zostało nawet nie kilka tak naprawdę grających sojuszy ;)
 

DeletedUser29184

Guest
Policz aktywnych a potem spojrz na swoja koalicje. Wy emeryci kostucha...
 

DeletedUser29184

Guest
niech bedzie z wilkej litery K skoro to nazwa wlasna :D ja szacunek mam do wszystkich, spokojnie
 
Nie chcieliśmy iść na łatwiznę ,tylko chcieliśmy pokazać że zasłużyliśmy tu na wygrana ,cierpliwością i dobra pracą .
Musieliśmy się dobrze przygotować do akcji i wybrać odpowiedni moment kiedy frekwencja będzie najlepsza ,jak widać 3 nasze kolony i setki ataków zrobily swoje i zmyliły przeciwnika ,który do końca nie wiedział co się dzieje i gdzie lecą prawdziwe kolony.
 

DeletedUser29184

Guest
także wychodze z propozycją żeby dalsza gra dla ludzi którzy zostana grac miala jakikolwiek sens. Moze potyczki 1vs1 player?
 
teraz idzie lato więc nie ma sensu się kisić przed kompami ,zrobić co zrobić i uciekać na urlopy i korzystać ze słoneczka ,jesienią kto chce moze na jakimś ze światów znowu się pobawić i pokazać ze jest dobrym fajterem.
 

DeletedUser19851

Guest
Nie chcieliśmy iść na łatwiznę ,tylko chcieliśmy pokazać że zasłużyliśmy tu na wygrana ,cierpliwością i dobra pracą .
Musieliśmy się dobrze przygotować do akcji i wybrać odpowiedni moment kiedy frekwencja będzie najlepsza ,jak widać 3 nasze kolony i setki ataków zrobily swoje i zmyliły przeciwnika ,który do końca nie wiedział co się dzieje i gdzie lecą prawdziwe kolony.
cieszę się, że kolega "zauważył", że kostucha coś "pomogła":p
a tak swoją drogą, to również gratuluję 4 cudaków:)
 

DeletedUser29184

Guest
Z tego co widzę to światy wychodzą przemiennie: stary/nowy system wiec myślę ze będzie na starym systemie w miarę szybki świat.
 
cieszę się, że kolega "zauważył", że kostucha coś "pomogła":p
a tak swoją drogą, to również gratuluję 4 cudaków:)

no comments

Z tego co widzę to światy wychodzą przemiennie: stary/nowy system wiec myślę ze będzie na starym systemie w miarę szybki świat.

tu nie chodzi o sam system ;) wiadomo że pojawi się stary ale nie liczyłbym na szybki świat skoro niedawno coś było a rzadko są w jednym roku 2 światy o parametrach 4/4/4 na jednym systemie
 

DeletedUser25462

Guest
Zapewne wyjdzie coś takiego jak Myonia była bo teraz był wysyp szybkich światów .
 
może zamieszczę tu próbkę twórczości poetyckiej, wierszyk który nasz kolega Gała (Tony Montana) stworzył po naszym wbiciu kolonami na posag Dzików (dodam ze to nie pierwsze jego dzieło) od czasu do czasu raczy nas takimi utworami :)

ciezka na cudaku dola
wie o tym czarna fasola
alarm wyje ,żona bije
pozostaje dać se w szyję
Zresztą posąg to podróba
bez licencji ta budowa
po co było tak zasuwać
drogie dziki czasu szkoda
to nie zeus tam na tronie
choć facjatę ma podobną
jakiś wieniec ma na głowie
i fryzurę już niemodną
nie fidiasza to jest dzieło
jeno rencisty z pomorza
trochę czasu mu zajęło
no a kamień rzecz jest droga
Sławny chciał on zostać
nie żałował nań surowca
wie to każdy nawet prostak
co tam na tronie za postać
Wie to kazdy ,stary ,młody
wie to głupi oraz mądry
wie to nawet i lebiega
że to posąg maria z tczewa
 

DeletedUser27884

Guest
no i wszystko jasne...... Ale finisz... dzik upolowany ....
smiley_emoticons_panik4.gif

obelix2.jpg
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry