1. Witaj na forum! Jesteś tu nowy(a)?
    Aby wziąć udział w dyskusji, potrzebujesz konta. Zarejestruj się tutaj!
    Masz już konto? Zaloguj się.
    Dismiss Notice

Sytuacja na świecie Oropos

Dyskusja w 'Oropos' rozpoczęta przez użytkownika Shannqa, 21. Lis 2016.

1. marcin1998102

marcin1998102

No i druga tura słupów otrzymała koronki [​IMG]

2. Degustator WWW

Degustator WWW

heheheh to musi wyglądać ciekawie Marcinie ./ciach/ a tak poza tym gatka szmatka ty se mów co chcesz bo to wy przegraliście i to wy jesteście ba pozycji "LOSER" ;)

Ostatnio edytowane przez moderatora: 5. Sie 2017
  3. marcin1998102

marcin1998102

Co cudak znów zburzony, będzie 3 tura [​IMG]

Wiesz ja nie uważam że przegrałem bo nie miałem co przegrać :p Chyba sam to widzisz że każdy słup w tym momencie dostaje koronkę od was :D a czy twoim zdanie na nią zasłużył ;)

4. Degustator WWW

Degustator WWW

Wiesz nie wiem jak u was Hierarchia panowała ale u nas Był podział na aktywnych (na froncie ) i z tyłu na mniej aktywnych defowców. To że ktoś jest z tyłu i obstawia miasta na froncie w życiu nie nazwał bym słupem. Każdy na Zycie prywatne i gra ile umie.... Dla twojego info mogę ci powiedzieć że nie zdarzyło się jeszcze ze ktoś nie odebrał mojego telefonów nawet o 1:00 w nocy. Więc puszę cię oszczędź sobie stwierdzenia "Słup" i szanuj wrogów bo na innych światach może się zdarzyć ze będziesz w szeregach "Rebels" czy kostuch....

A odpowiadając na twoje pytanie: "Tak" Uważam że każda kostucha zasłużyła na koronkę. Jestem pewny za swoich ludzi i jeśli by trzeba oddał bym ostatnie miasto w obronie ich. Gram z nimi od dobrych paru lat i mamy spotkania integracyjne a ty na ilu byleś spotkaniach integracyjnych u siebie???

5. marcin1998102

marcin1998102

Czy twoim zdanie być na tyłach i słanie deffa raz na miesiąc i dostanie za to koronki na którą zapracowali inni jest fer :) Niestety ale nie zmienię zdania ci co zasłużyli byli w sojuszu kiedy dostawał on blachę itd. za 4/7 cudów a potem zrobiły się roszady by właśnie słupy zostały z koronkę przecież coś wam musieli dać za oddanie cudaków :p

6. ellcomendante

ellcomendante

Człowieku ty masz serio niepoukładane w tej główce, jeśli ktoś grał z nimi to zawsze coś od siebie dał by wybudowali te kilka cudaków, to decyzja tylko radnych kostuch kto dostanie koronkę, a kto miałby ją nie dostać.

7. El Devilek

El Devilek

Lata lecą a Marcinek ciągle ten sam, sfrustrowany i najmądrzejszy w internecie [​IMG][​IMG]

Nie chce tu wyciągać brudów z Akcjum ale jakoś tam nie psioczyłeś, że na 20 graczy AKTYWNYCH w MDG koronkę dostało 100 osób+sojusznicy.

Ostatnio edytowane: 11. Sie 2017
  8. psotka02

psotka02

Marcinek?????? żal Ci "dupę " ściska? pamiętam te Wasze podchody, z przyciągnięciem nas na waszą stronę, pamiętam również jak pokazaliście kim na prawdę jesteście, gdy kolega wylądował w szpitalu i prosiliśmy o nie atakowanie Go, dopóki nie wiemy co z nim. Więc nie chrzań o słupach! bo my mamy zasady: nie zdradzamy sojuszników. i każdy w soju się liczy.

i jeszcze jedno: owszem, oddaliśmy cudaki sojusznikom, ale oddaliśmy je sami, nikt nam na cudaki nie wbił, bo nie byliście w stanie tego dokonać...jeśli tak grają "słupy" to, owszem, jestem słupem,

Ostatnio edytowane przez moderatora: 14. Sie 2017
  9. omm108

omm108

alo
    wiem /ciach/ ale sila wyzsza
    w robocie mi dowalili i mam kilka godzin bez neta co pare dni i nie dam rady upilnowac miast ani zagladac na gre dlatego zmuszony jestem zakonczyc gre pierwszy raz przez czynniki niezalezne ode mnie

mam nadzieje ze to rozumiecie dziekuje wszystkim za gre moze jeszcze kiedys zagram jak sie cos zmieni u mnie ale poki co nie zapowiada sie.

Jeszcze raz dziekuje za gre i pozdrawiam serdecznie omm108/tarrr

Ostatnio edytowane przez moderatora: 5. Wrz 2017
  10. Degustator WWW

Degustator WWW

Omm108 Również dziękujemy za wspólną zabawę :] 3m sie i powodzenia w pracy[​IMG]

11. Xibalba

Xibalba

Idzie może ktoś na nowy świat Byllis? Wybieram się tam z ograną ekipą około 15 graczy ale osobiscie uważąm że trzba nas około 30tu. Szukamy graczy ograny którzy zawsze są do dyspozycji(aplikacja na tel).
    Chcielibyśmy stworzyć sojusz graczy korzystających ze złota bo dzisiejsze grepolis tego wymaga o ile chce sie dotrzymać kroku najlepszym.

12. Gregorek2000

Gregorek2000

Kiedy koniec świata ? Już mało osób gra i na święta przydałby się odpoczynek

13. marcin1998102

marcin1998102

No zgadzam się z kolegą mogli by nam zrobić prezent na święta i podać datę kiedy zamykają [​IMG]

14. marcin1998102

marcin1998102

No w końcu 28 dni do końca [​IMG]

15. zgred200390

zgred200390

Cześć

Klepnijcie mi pierwszą 10 graczy jak wygląda.
    Z góry dziękuje.
    Szacunek za wytrwałość , świat z sentymentem wspominam a Marcin brawo za cierpliwość.

16. zgred200390

zgred200390

Kolego jesteś pewny że ocenianie Marcina .. ze względu na Twoje osiągnięcia na tym świecie są w porządku czy nie jest Ci głupio zwracając mu uwagę. Rozmowa graczy z Kostuchy i Marcinem jest czymś normalnym ale nie rozumiem Twoich wcinek , dla osoby która grała na tym świecie wydać się może nawet to śmieszne.

17. marcin1998102

marcin1998102

18. marcin1998102

marcin1998102

19. Rexio4884

Rexio4884

A będziesz tak dobry by pokazać sojusze? :)

20. marcin1998102

marcin1998102

Proszę bardzo :)

1 Kronika Frontowa
    2 STADO DZIKÓW
    3 Mocne Strong
    4 Gang Wesołej Kostuchy
    5 Kohorta
    6 DOM WARIATÓW
    7 =RESIDENT EVIL=
    8 Wilki
    9 S.T.A.G.