Sytuacja na świecie Paros

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser20971

Guest
będzie kanibalizm koalicji
smiley_emoticons_freddus_pacman.gif
smiley_emoticons_freddus_pacman.gif
smiley_emoticons_freddus_pacman.gif
smiley_emoticons_freddus_pacman.gif
bynajmniej tak to się zazwyczaj kończy :)
 

DeletedUser29586

Guest
Mówi się trudno, nie musimy wygrać świata :)
Pomogę ZC to zrobić.
 

DeletedUser15613

Guest
Dziwne.. Może coś jest nie tak ale w sumie sam nie wiem.

Może psycholog by wiedział? Jak myślisz xT?
 

DeletedUser15613

Guest
No to co? Skoro już wiemy co z tym zrobić. To Guzitso już wiesz gdzie z tymi pytaniami się skierować.

Mam nadzieję że pomogliśmy i polecamy się na przyszłość,
Team xC&xT (Jeszcze jest xR ale go nie ma na FO) :D
 
A koalicja dostanie bezwartościowe koronki? Bo za 4/7 dostaje się bonus na konto, a za koronkę w sumie nic.
 

DeletedUser29438

Guest
lekkie zaleglosci mam na forum ale czytam i moge stwierdzic ze support chyba wiedzial ze bogowie w pewnym momencie znikna ( wersja guzika) dlatego dali poczworne zmysly nabije sie na was tyle punktow ze nie bedzie trzeba bic sie miedzy soba ( mowie o koalicji) i do cudakow sobie miast napalikujemy z tych slotow a tak przy okazji zapytam was jak wy rezerwujecie paliki? bo z podbojami slao ostatnio macie jakis patent na rezerwacje palikow? podzielcie sie
 

DeletedUser20310

Guest
lekkie zaleglosci mam na forum ale czytam i moge stwierdzic ze support chyba wiedzial ze bogowie w pewnym momencie znikna ( wersja guzika) dlatego dali poczworne zmysly nabije sie na was tyle punktow ze nie bedzie trzeba bic sie miedzy soba ( mowie o koalicji) i do cudakow sobie miast napalikujemy z tych slotow a tak przy okazji zapytam was jak wy rezerwujecie paliki? bo z podbojami slao ostatnio macie jakis patent na rezerwacje palikow? podzielcie sie
A ja tak ciebie czytam i widze że ty straszny mądrala jesteś :cool: O nasze rezerwacje czy też paliki to ty się nie martw .Co do koalicji to jakoś sobie potem dacie rade to fakt ale mam nadzieje że my tu jeszcze powalczymy i poprzeszkadzamy tak jak na Edessie do samego końca ale tam przeciwnik był zdecydowanie mocniejszy :D
 

DeletedUser9983

Guest
A te słowa to nie przelewki bo warior to fanatycznie zawzięta bestia.. Pozdrawiam serdecznie i trzymam kciuki.
 
Szanowni bogowie prawda jest taka, ze jak świat startował to łacha z nas darliście tutaj na forum, że akademia Venatores.. że tu bedzie spacerek.. że 100tys osob na zapki przyszło.. przesyceni laurami z idalium itd itp. Rzadko sie tu wypowiadam (6 postów od 2011
smiley_emoticons_biggrin.gif
) ale jak widze tutaj jakies nieudolne próby negatywnego wpłynięcia na koalicje to mi sie wywraca w kiszkach.. Biedni bogowie bo sie koalicja zawiazała przeciw nim.. Pierwszy raz w to gracie? Na każdym kroku jakieś tłumaczenia tylko słysze.. Do póki batów nie zbieraliscie to nie słyszałem żadnych tłumaczeń tylko przechwałki.. Idalium, Edessa jeszcze jakiś swiat wspomnicie? Liczy sie tu i teraz, a dokładniej zbieranina ludzi (nie chce nikogo urazić tym określeniem ale taka jest prawda) w Za Chwile, Venatores,Wikingowie i dochodzi KMS.

A koalicja dostanie bezwartościowe koronki? Bo za 4/7 dostaje się bonus na konto, a za koronkę w sumie nic.

Już zapomniałeś jak na Zakros Twoja koalicja SI zblokowała nas 1 cudakiem żebyśmy koronek nie dostali..?
Nagle stają sie bezwartościowe?
Fakt.. mogłes zapomnieć bo po 2 akcjach na Was już Cie tam nie było;)
 
Zacytuj, gdzie łacha darliśmy. Poczytaj sobie forum dokładniej.
A co do zakros, to pamięć Ci mocno szwankuje.
 

DeletedUser29438

Guest
A ja tak ciebie czytam i widze że ty straszny mądrala jesteś :cool: O nasze rezerwacje czy też paliki to ty się nie martw .Co do koalicji to jakoś sobie potem dacie rade to fakt ale mam nadzieje że my tu jeszcze powalczymy i poprzeszkadzamy tak jak na Edessie do samego końca ale tam przeciwnik był zdecydowanie mocniejszy :D
w głebokim poszanowaniu mam kto co o mnie mysli a im bardziej mnie nie tolerujecie im bardziej mnie nienawidzicie i im bardziej wam dzialam na nerwy tym bardziej sie ciesze wazne ze w koalicji maja o mnie lepsze zdanie niz wy pamietajcie ze wy jestescie na czerwono jakbyscie byli niebiescy czy zieloni to zdanie byloby odmienne na chwile obecna mam gdzies kto z was co o mnie mysli pozdrawiam biedactwa :*
 

DeletedUser29438

Guest
a co do guzik twojego wpisu to chyba te nasze zbiorowe halucynajce o ktorych wczesniej wspomniales o tym pisal zyga bo pewnie wpisow juz nie ma
 

DeletedUser20310

Guest
Ale co wy płaczecie :) Macie koalicje ? Kochacie się wszyscy :) I dobrze grajcie sobie razem my sobie popykamy swoje potem budujcie i dzielcie się koronkami niech wam na zdrowie wyjdzie heh wy wariaty :cool:;)
 

DeletedUser3106

Guest
Ale co wy płaczecie :) Macie koalicje ? Kochacie się wszyscy :) I dobrze grajcie sobie razem my sobie popykamy swoje potem budujcie i dzielcie się koronkami niech wam na zdrowie wyjdzie heh wy wariaty :cool:;)

Nie my płaczemy tylko wy bo to wy piszecie teraz tak jak by już wam nie zależało na grze na tym świecie że się bawicie i dajecie nam zwycięstwo tylko dlatego że wam już nie zależy... Koalicja owszem jest a na jakim świecie nie było? Były takie? Wy też macie przecież pakty może nawet korespondowaliście z naszym paktowiczem i chcieliście żeby przeszedł na pseudo boską stronę mocy ale się nie udało. Może nasza koalicja w waszych oczach a może to tylko jakaś pułapka z waszej strony jest lepsza ale wszystko zweryfikuje czas i na końcu świata dowiemy się kto był lepszym dyplomatą itp. A teraz zamiast wylewać łez na forum budujcie zapałki i zacznijcie atakować bo biremy rdzewieją w porcie.
 
Do góry