Sytuacja na świecie Paros

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser29056

Guest
WOJCIECH TYLKO MOWI JAK TO WODZEM BYC,NAMAWIAC WSZYSTKICH NA WALKE,A POZNIEJ ZNIKNAC I UDAWAC,ZE SIE TEGO NIE ZROBILO,WAR:)
MOZE CZESC ZAPOMNIALA ALE JA NIE.

Teraz do Andrzeja.
Czy naprawde zalezy Ci na Kazdym swiecie,na ktorym grasz?
Baris,porazka
Kos,jestes bo SiH wygra
Redka jakos skontrolowala Ciebie
etc.etc. naprawde wieszasz te dyplomy,Andrzeju?
 

DeletedUser29438

Guest
który to "bożek" poplakal sie do suportu przyznac sie bez bicia... co juz same uciekanie na urlopy nie pomaga to do suportu podajecie? dałbym wam przescieradlo zebyscie mogli sobie grupowo poplakac ale mysle ze juz pewnie sie topicie w swoich łzach narka
 

DeletedUser20310

Guest
który to "bożek" poplakal sie do suportu przyznac sie bez bicia... co juz same uciekanie na urlopy nie pomaga to do suportu podajecie? dałbym wam przescieradlo zebyscie mogli sobie grupowo poplakac ale mysle ze juz pewnie sie topicie w swoich łzach narka
Póki co to ja tu mikogo żalącego z Bogów nie widze haha
Za to ty mi tu regularnie się wypłakujesz :)
 

DeletedUser29438

Guest
Póki co to ja tu mikogo żalącego z Bogów nie widze haha
Za to ty mi tu regularnie się wypłakujesz :)
Regularnie to wy na urlopy chodzicie teatr te sprawy a co do mojego płaczu to owszem może i płacze ale tylko ze śmiechu masz chyba za niskie morale sam na sobie co :D
a na twoje ramie to nawet ... zreszta rozumiesz ze nic bym nie chcial z nim zrobic
smiley_emoticons_irre4.gif
 

DeletedUser29757

Guest
bo to szpiegów trzeba mieć aby wiedzieć ile birem gdzie stoi? przestań wszystkich oceniać swoją miarą
smiley_emoticons_thumbs-down_new.gif
 

DeletedUser20310

Guest
Nie będę w wami dyskutował bo inteligencją to wy nie grzeszycie.W jednym z memów zacytowałeś urywek rozmowy z forum .
Spadam piszcie ze sobą i zapraszam w odwiedziny :cool:
 

DeletedUser29757

Guest
nie trzeba czytać waszego forum, aby domyślić się jak to działa. Św. Guzik wybiera sobie jedno, dwa, max 3 miasta i stwierdza że je sam obstawi. Specjalnie wybiera takie miasta gdzie są pewne pw i jego biremki nie popłyną na pusto. A reszta sojuszu się musi martwić sama o siebie i ich biremki lecą na pusto albo lecą na stracenie do miast gdzie jest za mało defa aby pw były opłacalne. Gdyby grał zespołowo to tymi swoimi biremkami by obronił (pewnie nie wszystko, ale dużo) pavko, marveta i kuszixa razem wziętych. ale wolał tanie pw u brondera... Jeśli nie widzisz jakie to oczywiste to tobie brakuje inteligencji.

generImg.php
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser20310

Guest
haha powiem ci że w moim kierunku też słyszałem kiedyś takie oskarzenia .
Guzik to wyśmienity gracz i wie co robi a ile miast wybroni i gdzie jego bieremki stoją to mysle nie wiesz i się nie dowiesz.

Po pw widać że się nie obija i to wystarczy.
 

DeletedUser29757

Guest
Ja nikogo nie oskarżam. Guzitso jest świetnym graczem i nikt tego nie neguje (choć trochę bawi nas wasze ubóstwianie go). Bogowie od początku na tym świecie byli najsilniejszym sojuszem. A mimo to póki co przegrywacie z sojuszem który jest zbieraniną grajków którzy się poznali dopiero tu się spotkali. Grupa zupełnych nołnejmów, a jednak was leją :D

Wasze żale, że niby nas jest "więcej", też są zabawne, bo dotychczas to wy byliście w przewadze liczebnej.

A czy w memach nie ma prawdy? Guzik mógłby obronić wam kilka buntów, ale wybrał to co jest dla niego lepsze a nie dla sojuszu. I punkty zgarnął, więc znowu będzie że się nie obijał, ale sojuszowi nie pomógł :(
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser29438

Guest
Looz szkoda że odsylales zanim ataki weszły punkty by się zdalo wam zabrać ale to nie mi dziekuj lepiej palec guzikowi wsadź bo maść dokupil chwalił się na forum następnym razem poleci tyle offa ze na bank wejdziemy i nie będzie potrzeby slac woja by wam punkty brać.
 

DeletedUser29438

Guest
A dziś nie dacie rady?jeszcze 50k PW brak
Dzięki temu za jesteś obstawiony twoi koledzy tracą miasta ale Wy tego nie kumacie bo gracie pod siebie grajcie tak dalej nam to pasuje więcej memow dojdzie pewnie Ci co miasta potracili też się cieszą i są zadowoleni ze u Ciebie jest tyle birem i ladu podczas gdy dla nich już nie było co xd
 

DeletedUser29757

Guest
Rozbijaliśmy ognie, które były przeznaczone na inne wasze miasta - ale ich nie broniliście, więc nam zostały. Gdyby te biremy popłynęły wczoraj albo dziś na inne wasze bunty to byście nie stracili 20 miast a zaledwie 5 albo 6. Nam to nie przeszkadza, ale po prostu przykro na to patrzeć.

Na następną akcję będą nowe paczki, ale to wiesz przecież :D

generImg.php
 
Apropo urlopów, mówicie że Bogowie uciekają na urlopy nawet jeśli to prawda jest to na waszą korzyść. Wasza siła offensywna nie zmienia się a u nich deffa jest mniej. Urlop dla bogów jest strzałem w kolano ;)
 

DeletedUser29104

Guest
Spinacie się do guzika jakby sam miał grać za całych bogów, może bronder nie miał u sb woja tylko od bogów ;)
 
Apropo urlopów, mówicie że Bogowie uciekają na urlopy nawet jeśli to prawda jest to na waszą korzyść. Wasza siła offensywna nie zmienia się a u nich deffa jest mniej. Urlop dla bogów jest strzałem w kolano ;)

No tak ale przypadkowi gracze nie chodzą na urlopy tylko gracze z potecjalnymi celami:) Powoduje to, że musimy pływac dalej co ułatwia obrone ale jak widac dajemy rade:)

Spinacie się do guzika jakby sam miał grać za całych bogów, może bronder nie miał u sb woja tylko od bogów ;)

Mozliwe, że było ale mogło być również tam gdzie nie było nic:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry