Sytuacja na świecie Pella

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser19895

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Taa, pogadali pogadali i uciekli.
Wnioski, Budujemy Domki mają kreta lub nie mają, ale zdecydowanie im coś nie idzie.... ale nie jest to zachęta w żadnym wypadku.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Sytuacja dość dziwna i skomplikowana wyszła ale to nie jest nasz wysłannik, a tak ogólnie co do kretów, jest to chleb powszedni że tak to nazwę i gdzie ich nie ma? a to kolega kolegi z innego sojuszu, a to zbuntowany członek sojuszu a to coś tam itp itd. Normalka :]
 

DeletedUser19895

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

a dlaczego nam nie idzie? :)
Osoby marduzące na kretów ( którzy sa chlebem powszedni na grepo) ujawniają słabość sojuszu ( wiem bo o ile pamięć mnie nie myli na gt tak samo psioczyłem:) ), i swoją ....., kazdy sojusz w szeregach ma kretów, większość ludzi się zna więc ...
Cholera trzeba przestac pić w ciągu tyg. bo zdania sie źle składa, a teraz po calaku i dalej za robotę.
 

DeletedUser22102

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Kret

Sięgnąłem do źródła i nadal nie wiem o co chodzi :confused:
 

DeletedUser22276

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Kret to jakiś pupilek sojuszu chyba...
 

DeletedUser22102

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

hmm, na to faktycznie nie wpadłem. To zgodzę się w takim razie z przedmówcami, każdy sojusz ma kreta, ew może mieć Kota :D
 
Odp: Sytuacja na świecie Pella

kret to maskotka sojuszu.każdy sojusz ma swoją flagę oraz maskotkę potocznie nazywaną kretem :D
 

DeletedUser16794

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

No nie do końca, ujawniony kret w szeregach sojuszu ma przechlapane, najczęściej zostaje rozebrany a jak ma szczęście to ucieka pod ochronę swoich zleceniodawców:p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

a odpowiednio wyszkolony schowa się pod ziemie i nikt nigdy go nie znajdzie :D
 

DeletedUser16794

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

mniej sprytny, sam się wyda jeśli w soju ktoś czyta statystyki, a krecik łasy na punkty wstawia swoje wojo nie tam gdzie trzeba.
 
Odp: Sytuacja na świecie Pella

dlatego kreta trzeba prowadzic bardzo ostroznie tak żeby przetrwał w ukryciu do końca świata hehe
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Siła złego na jednego, Crime Family ciśnięte przez Pograjmy bez Nazwy, Budowniczych i Total War, ale ptaszki ćwierkają że nieprzyjemności mogą czekać też Pograjmy bez Nazwy zwłaszcza na południu :)
 

DeletedUser19917

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

hahaha

Kolega Kshatriya lubi sobie popisać, ale kolona do miasta wprowadzić nie umie
2smiech.gif
2smiech2.gif
2smiejsie.gif


Ile czasu Ci zajęło robienie tak dużej ilości ogni
2smiech.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Siła złego na jednego, Crime Family ciśnięte przez Pograjmy bez Nazwy, Budowniczych i Total War, ale ptaszki ćwierkają że nieprzyjemności mogą czekać też Pograjmy bez Nazwy zwłaszcza na południu :)

TCTW nawet na was jeszcze akcji nie zrobiło a się podniecacie że CF się przed nami broni :p
ale widze że CF wbiło mi bunt,ciekawe ile ogni na mnie uzbierają
rotflwt.gif
 

DeletedUser15575

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

hahaha

Kolega Kshatriya lubi sobie popisać, ale kolona do miasta wprowadzić nie umie
2smiech.gif
2smiech2.gif
2smiejsie.gif


Ile czasu Ci zajęło robienie tak dużej ilości ogni
2smiech.gif


Juz Ci odpowiadam, ok 20min:) jak dluzej pograsz to zrozumiesz ze taki babol przytrafia sie kazdemu;-) chcialem sie do Ciebie na korepetycje zapisac ale spojrzalem w statystyki i podejrzewam ze tym atakiem zdublowalem Twoje PW z obu swiatow na ktorych grasz:) no i majac taka liczbe miast to sorry ale nie powinienes nikogo pouczac odnosnie wstawiania kolonow:) przepraszam za brak polskich znakow ale pisze z kom:)
 

DeletedUser22097

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

No ciekawe się te forum robi :p
 

DeletedUser19917

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Juz Ci odpowiadam, ok 20min:) jak dluzej pograsz to zrozumiesz ze taki babol przytrafia sie kazdemu;-) chcialem sie do Ciebie na korepetycje zapisac ale spojrzalem w statystyki i podejrzewam ze tym atakiem zdublowalem Twoje PW z obu swiatow na ktorych grasz:) no i majac taka liczbe miast to sorry ale nie powinienes nikogo pouczac odnosnie wstawiania kolonow:) przepraszam za brak polskich znakow ale pisze z kom:)

No pojechałeś teraz... Uff...
Na Maratonie już nie gram od dłuższego czasu- tak żebyś zrozumiał :) A na Pella gram od nie dawna i szczerze nie gram na poważnie.
jak dluzej pograsz to zrozumiesz ze taki babol przytrafia sie kazdemu
Babol powiadasz? ;) haha No nie rozwalaj mnie... Grałem tu i tam, i jeszcze nie zauważyłem żeby ktoś wysyłał kolona z 10ogniami :) Aż taki pewny byłeś? Jestem ciekaw ile ataków (ogni) było przed kolonem, bo rozumiem jak przed kolonem leci spora ilość ogni, ale jeżeli nie to... ekhm... Nie będę pisał. Albo niech napisze gracz który pokazał ten twój piękny atak. Jestem bardzo ciekawy.
podejrzewam ze tym atakiem zdublowalem Twoje PW z obu swiatow na ktorych grasz
Możliwe, gratuluję :( Niestety ja Tobie, takiemu wielkiemu wojownikowi który wysyła 10ogni z kolonem nie dorównam ;)
 
Do góry