Sytuacja na świecie Pella

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser15575

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

No pojechałeś teraz... Uff...
Na Maratonie już nie gram od dłuższego czasu- tak żebyś zrozumiał :) A na Pella gram od nie dawna i szczerze nie gram na poważnie.

Babol powiadasz? ;) haha No nie rozwalaj mnie... Grałem tu i tam, i jeszcze nie zauważyłem żeby ktoś wysyłał kolona z 10ogniami :) Aż taki pewny byłeś? Jestem ciekaw ile ataków (ogni) było przed kolonem, bo rozumiem jak przed kolonem leci spora ilość ogni, ale jeżeli nie to... ekhm... Nie będę pisał. Albo niech napisze gracz który pokazał ten twój piękny atak. Jestem bardzo ciekawy.

Możliwe, gratuluję :( Niestety ja Tobie, takiemu wielkiemu wojownikowi który wysyła 10ogni z kolonem nie dorównam ;)


już Ci odpowiadam :D zacznę od końca bo bardzo mi się podobał ten wielki wojownik:) ja za takiego się nie uważam ale bardzo mi miło że jesteś PIERWSZYM moim fanem :)

na maratonie grałeś faktycznie miałeś w szczytowej chwili ok 14k ptk eko

przed kolonem szło 100 ogni ale AT(Anty-timing piszę abyś wiedział co mam na myśli) nie był sprzyjający i wywaliło je chyba 14s przed kolona, troszkę przed tymi było kolejne 100 ogni:)

pisząc że grałeś TAM i TU masz na myśli TAM-jakieś inne gry chyba(możliwe że na kurniku np. piłkarzyki) a TU-Twoje ekscesy na maratonie i ogony na pelli?
skoro nie widziałeś takich kolonów :)
 

DeletedUser19917

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

bardzo mi się podobał ten wielki wojownik ja za takiego się nie uważam ale bardzo mi miło że jesteś PIERWSZYM moim fanem
Proszę się dowiedzieć co to SARKAZM
na maratonie grałeś faktycznie miałeś w szczytowej chwili ok 14k ptk eko
?? A co ma Maraton do Pella? ;)
Znowu bajki Ci się mylą.

pisząc że grałeś TAM i TU masz na myśli TAM-jakieś inne gry chyba(możliwe że na kurniku np. piłkarzyki)
W piłkarzyki grałem, ale nie w necie :) Ale widzę, że Ty bardzo obcykany jesteś w tych sprawach. :cool:

haha nie no, polewa jest przednia z Ciebie :rolleyes:

przed kolonem szło 100 ogni ale AT(Anty-timing piszę abyś wiedział co mam na myśli)
Jesteś taki tępy czy udajesz?
Co do tego "Tu i tam" bo widzę, że lubisz łapać za słówka :)
Grałem w grepo na Niemieckim serwie, później była Polska Beta i tak poszło dalej, do nie dawno był świat Psi. Jak już Cię to tak mocno ciekawi to proszę bardzo masz odpowiedź.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15575

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Proszę się dowiedzieć co to SARKAZM

?? A co ma Maraton do Pella? ;)
Znowu bajki Ci się mylą.


W piłkarzyki grałem, ale nie w necie :) Ale widzę, że Ty bardzo obcykany jesteś w tych sprawach. :cool:

haha nie no, polewa jest przednia z Ciebie :rolleyes:


Jesteś taki tępy czy udajesz?
Co do tego "Tu i tam" bo widzę, że lubisz łapać za słówka :)
Grałem w grepo na Niemieckim serwie, później była Polska Beta i tak poszło dalej, do nie dawno był świat Psi. Jak już Cię to tak mocno ciekawi to proszę bardzo masz odpowiedź.



troszeczkę wyluzuj bo się tak spinasz jakby Twoje życie od tego zależało już pewnie wyskoczyła Ci żyłka na czole :)
mówię o faktach o tym że na pelli grasz bardzo mizernie no chyba że zdobywanie po 10ptk dziennie to jest coś fajnego,
no i o Twojej "życiówce" tzn maratonie aby dać porównanie z kim mamy do czynienia,

prawda jest taka że jesteś zwykłym hejterem jakich jest wielu, bo grasz bardzo mizernie i temu nie zaprzeczysz, więc całą swoją frustrację wylewasz na forum:)
aby osiągnąć Twój pułap to trzeba się zakopać:) ale wylewaj tu dalej swoją frustrację :)
a jak będziesz tu krzyczał dalej to zadzwonię do Twojego domu żeby Ci odłączyli neostrade :)
 

DeletedUser19917

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

troszeczkę wyluzuj bo się tak spinasz jakby Twoje życie od tego zależało już pewnie wyskoczyła Ci żyłka na czole

Czekałem aż coś takiego napiszesz :) Widać nie można już wymienić paru zdań, bo to od razu "spina" cokolwiek to znaczy...
mówię o faktach o tym że na pelli grasz bardzo mizernie no chyba że zdobywanie po 10ptk dziennie to jest coś fajnego,
no i o Twojej "życiówce" tzn maratonie aby dać porównanie z kim mamy do czynienia
Co Ty bierzesz? Lub naucz się czytać ze zrozumieniem proszę Cię, bo jednak chyba masz coś z głową...
prawda jest taka że jesteś zwykłym hejterem jakich jest wielu, bo grasz bardzo mizernie i temu nie zaprzeczysz, więc całą swoją frustrację wylewasz na forum
Prawda jest tak, że piszę to co jest prawdą. Piszesz, że nie umiem grać, ale nie masz na to dowodów chłopcze :p Grałeś kiedyś przeciwko mnie?
Wyciągasz wnioski ze statów na światach na których grałem "tak o" :)
aby osiągnąć Twój pułap to trzeba się zakopać
Masz na myśli siebie? Przykre...
a jak będziesz tu krzyczał dalej to zadzwonię do Twojego domu żeby Ci odłączyli neostrade
haha ile Ty masz lat? :)

Jedyne co mi zostaje to podziękować Ci za tą rozmowę, bo widzę, że Ty lubisz się czepiać/łapać za słówka.
Poza tym cały czas zbaczasz z rozmowy i mi docinasz jakimiś marnymi tekstami :)

Jak już wyjdziesz z okresu buntu napisz teraz nie mamy o czym pisać

P.s życzę abyś nie topił kolonów z 10 ogniami :)
 

DeletedUser15575

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Czekałem aż coś takiego napiszesz :) Widać nie można już wymienić paru zdań, bo to od razu "spina" cokolwiek to znaczy...

Co Ty bierzesz? Lub naucz się czytać ze zrozumieniem proszę Cię, bo jednak chyba masz coś z głową...

Prawda jest tak, że piszę to co jest prawdą. Piszesz, że nie umiem grać, ale nie masz na to dowodów chłopcze :p Grałeś kiedyś przeciwko mnie?
Wyciągasz wnioski ze statów na światach na których grałem "tak o" :)

Masz na myśli siebie? Przykre...

haha ile Ty masz lat? :)

Jedyne co mi zostaje to podziękować Ci za tą rozmowę, bo widzę, że Ty lubisz się czepiać/łapać za słówka.
Poza tym cały czas zbaczasz z rozmowy i mi docinasz jakimiś marnymi tekstami :)

Jak już wyjdziesz z okresu buntu napisz teraz nie mamy o czym pisać

P.s życzę abyś nie topił kolonów z 10 ogniami :)

lat mam 12 a dlaczego pytasz? ;)
także Ci życzę abyś nie topił w ten sposób kolonów :)
 

DeletedUser19917

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Więc kto kogo nazywa tu słabym graczem? :)

I jeszcze te docinki który nie wiadomo co mają znaczyć... eh...
 

DeletedUser15575

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

wiek nie jest istotny jak widać ;) jak to jest być słabszym od 12latka? :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

widzę że ludzie patroszę ale wypowiedzieć się nie chcą :D
 

DeletedUser19917

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Jeżeli masz 12 lat to tylko jest potwierdzenie tego iż młodzież robi się coraz głupsza...

Słabszym? haha chyba tylko w pisaniu debilnych tekstów :)

Możemy się zawsze zmierzyć to zobaczymy kto tu jest słabszym graczem :p
 

DeletedUser15575

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

oki chętnie np na świecie specjalnym:) a nie sorka Ty nie masz blaszki żeby tam grać :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19917

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

haha i znowu debilny tekst... :)
 

DeletedUser22097

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Tu sie pisze o sytuacji na świecie pella, a wy odstawiacie tu szopke. Jeden warty drugiego. Chcecie się spinac to jest od tego priv, ts itp. A tak wgl jeden atak nie!świadczy o tym że dany gracz jest słaby. Człowiek jest istotą mylącą się.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

wieje nudą :D
ale za to jutro kolonik parkuje :D
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

No chwilkę mnie nie było a tu takie teksty ;/

Panowie i Panie - grzecznie przypominam: tu piszemy o sytuacji na świecie Pella, a spory proszę rozwiązywać na PW :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Dzieje się tu coś? Atakuje ktoś kogoś ? ktoś się sypie?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

ile miasto dziś straciło Crime Family? licząc to z tym typem co go wywalili(albo sam odszedł)?
 

DeletedUser16794

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Crime Family -8 miast, no nieźle ich ktoś skroił;) Ciekawe, czy będzie rewanżyk:confused:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

hihi wątpie
mi bunt wbili 2 dni temu ale 1k birem i nawet 1 ataku nie wysłali :D
ale mają też 1 gracza mniej.
 

DeletedUser19917

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

-8 :confused: hehe no nieźle...

A Ty Piotrek się już powtarzasz hehe
 
Do góry