Sytuacja na świecie - Pi

  • Rozpoczynający wątek mayys10
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - Pi

Ze swojej strony dodam:
Otwórz swoje 15 nr gg, przejrzyj całe archiwa i sprawdź kiedy ostatni raz Ci odpisałem.
Na żadną z Twoich gróźb, próśb ani innych prób wciągnięcia nie odpowiedziałem - zostałeś zignorowany.

Takich jak Ty (czytaj: grożących i próbujących mnie wyśmiać) w realu mam naprawdę na pęczki. I nie chce mi się tłumaczyć z kolejnych urojeń wielkiego adasia - nuży mnie to. Wolę się spotkać z kobietą niż siedzieć na grepo.

Przypomnij mi kiedy byłeś offline zanim dostałeś globala?
Przepraszam, schodzę na Twój poziom. Postaram się poprawić.
 

DeletedUser12880

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - Pi

Ty masz poważniejszy problem niż przypuszczałem. Spróbuj przeczytać dokładnie i ze zrozumieniem moje dwa poprzednie posty. Potem znowu i tak kilkanaście razy. A jak już zrozumiesz to co piszę, daj znać.
I wtedy napisz gdzie ja napisałem, że TY JESTEŚ PEDOFILEM.


nie napisałem ze na forum mnie nazwałeś, cały czas mowie o profilu w grze, cały czas coś mi zarzucacie a dowodów nie macie
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - Pi

nie napisałem ze na forum mnie nazwałeś, cały czas mowie o profilu w grze, cały czas coś mi zarzucacie a dowodów nie macie

Prosiłem o coś? No i nie przeczytałeś ze zrozumieniem. Dobra inaczej.
Co napisałem w profilu? Dokładnie. Napisałem Adaś to pedofil?
 

DeletedUser12880

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - Pi

Ze swojej strony dodam:
Otwórz swoje 15 nr gg, przejrzyj całe archiwa i sprawdź kiedy ostatni raz Ci odpisałem.
Na żadną z Twoich gróźb, próśb ani innych prób wciągnięcia nie odpowiedziałem - zostałeś zignorowany.

Takich jak Ty (czytaj: grożących i próbujących mnie wyśmiać) w realu mam naprawdę na pęczki. I nie chce mi się tłumaczyć z kolejnych urojeń wielkiego adasia - nuży mnie to. Wolę się spotkać z kobietą niż siedzieć na grepo.

Przypomnij mi kiedy byłeś offline zanim dostałeś globala?
Przepraszam, schodzę na Twój poziom. Postaram się poprawić.

własnie nie muszę ci mówić kiedy bylem a kiedy nie bylem na grepo, na tym polega moja tajemnica ze nigdy nie wiedzieliście kiedy jestem a kiedy nie a bywałem często offline (na krótko to codziennie) bo chodziłem na imprezy z dziewczyna a ze wy nie atakowaliście wtedy to nie mój problem, poza tym bylem na pólmentku ostatnio z dziewczyna i tez atakowaliście 3 miasta które były obstawione i to ładnie obstawione i się dziwisz ze nic nie zrobiliście ? Znowu próbujesz coś wmówić i zepsuć moją opinie, ja jakoś potrafie się przyznać do błędów do banów a ty wiecznie masz wymówki tak jak i twoi koledzy, macie tpowe zachowanie jak gracze az kappa czy ny ktorzy wysłali np kolona a potem udawali ze nie mieli neta bo zapomnieli dac ognie(badz po prostu nie wiedzieli ze daje sie ognie) z kolonem i z akcji wychodzila lipa. Moim bledem byly obrazy graczy i administracji i mam to gdzies ze zbanowali mi konto, gdybym chcial to bym wrocil na pi i jeszcze byl w czolowce, to nie jest problem dla mnie. Ale mam fajniejsze zajęcia i treningi do ktorych po pol rocznej przerwie wróciłem, mówisz o realu ja nie pekam jak patryczek i bez problemu moge sie spotkac w realu i pogadac, patryczek tylko zastraszac potrafi, jakos pewien kolega mu napisal ze moga sie spotkac w londynie i spekal, a przeciez to tylko spotkanie a nie jakas ustawka, a on mnie straszyl hahahaha
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - Pi

**Adasko** napisał:
cały czas coś mi zarzucacie a dowodów nie macie

Hipokryta - przedstawiłeś jakieś na naszą winę?

I jeszcze raz ponowię bo chyba masz problemy.
Otwórz swoje 15 nr gg, przejrzyj całe archiwa i sprawdź kiedy ostatni raz Ci odpisałem.
Na żadną z Twoich gróźb, próśb ani innych prób wciągnięcia nie odpowiedziałem - zostałeś zignorowany.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser12880

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - Pi

Prosiłem o coś? No i nie przeczytałeś ze zrozumieniem. Dobra inaczej.
Co napisałem w profilu? Dokładnie. Napisałem Adaś to pedofil?

widze że masz słabą pamieć a caly twoj profil o mnie to co to bylo ?

http://tinypic.com/r/25ana6v/5

25ana6v.jpg

teraz przypomnialo sie ?
to np dowód na to że mnie obrazacie, mam dac kilka takich screenow ? myslisz ze co wymyslam sobie bajeczki o tym jak mnie obrazacie i to co o mnie piszecie na swoim forum to tez wymyslam ?
 

DeletedUser12880

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - Pi

Pamięć mam doskonałą.
Teraz mi zakreśl w kółko fragment w którym stwierdzam, że TY JESTEŚ PEDOFILEM.

boże piszesz o mnie na profilu kilka zdan potem przyczepiasz sie do mojej dziewczyny a na koncu dodajesz to co widac na obrazku to oczywiste ze to do mnie bylo tam nie musi pisac Adas to pedofil bo jakos kazdy wiedzial ze to uwaga do mnie

wojti mam cie zablokowanego na gg od bardzo dawna wiec teraz to sobie wymyslaj bajeczki na swoja obrone, jestes gnoju o kilka lat mlodszy i to o duzo wiec idz do ksiazek i zacznij sie uczyc bo niedlugo maturka jest a pewnie noga z matmy jestes i czeka cie poprawka
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser12880

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - Pi

Rozumiem, że dla Ciebie przeformułowanie myśli w ten sposób, że zamiast rzucać oskarżenia bezpośrednio wywołują one jedynie podejrzenia, tudzież skojarzenia, jest zabiegiem (owo przeformułowanie), który nie tylko całkowicie zmienia postać rzeczy, ale również w związku z brakiem bezpośredniego oddziaływania sprawia, że zwrot nie może zostać uznany za obraźliwy, tudzież skierowany przeciw innej osobie. Takie rozumowanie należy uznać za błędne - gdyby opierać się jedynie na bezpośrednio wyrażonych myślach owszem, można twierdzić, iż zwrot "pedofilia to przestępstwo" jest zwrotem neutralnym (wszakże, co do zasady tak właśnie będzie, jest to bowiem jedynie stwierdzenie pewnego faktu,którego treścią jest penalizacja takich a nie innych zachowań). Jednak osadzając taki zwrot w odpowiednim kontekście, np. w liście czy też poprzez umieszczenie go w profilu, w pobliżu zwrotu do indywidualnie oznaczonego gracza, czytelnik może i ma prawo odnieść owo zdanie, jako sugestię do podmiotu będącego adresatem. Dlatego też, jeśli taki zdanie pojawia się w kontekście odniesień do mojej osoby, może ono zostać przez osobę postronną uznane za niewypowiedziane wprost oskarżenie pod moim adresem. Nadmienię, że oskarżenie dość poważne. Koledze w przyszłości radziłbym trafniej, lepiej i precyzyjnie formułować myśli i postarać się o lepsze rozwinięcie zdolności erystycznych, skoro już w to chcesz się bawić.

Podsumowując pragnę zauważyć, że sformułowanie użyte przez Ciebie w profilu było dalece bardziej w swej wymowie obraźliwe i dalece bardziej nasuwało pewne skojarzenia niż to sformułowanie, które jak tu przed chwilą jeszcze twierdziłeś zostało faktycznie przez Ciebie użyte.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - Pi

**Adasko** napisał:
wojti mam cie zablokowanego na gg od bardzo dawna wiec teraz to sobie wymyslaj bajeczki na swoja obrone, jestes gnoju o kilka lat mlodszy i to o duzo wiec idz do ksiazek i zacznij sie uczyc bo niedlugo maturka jest a pewnie noga z matmy jestes i czeka cie poprawka

Kto kogo miał zablokowanego?
Jakbym miał jeszcze Twój nr to bym spojrzał w archiwum, ale go najzwyczajniej nie mam, skasowałem po pewnym czasie.
Z moich ocen nie będę się tłumaczył, myślę że wystarczy jak powiem że jestem w mat-fizie.
Dorosłym jest się duchem, nie latami. Co rozmowa potwierdza.

Poza tym nadal nie przedstawiłeś dowodów na tezę jakoby miałem Ci grozić i mówić że Cię zjadę. Czekam na nie. A jeśli ich nie przedstawiam potwierdzisz naszą tezę że jesteś kłamca i oszust.

Pozdrawiam i czekam na dowody.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - Pi

boże piszesz o mnie na profilu kilka zdan potem przyczepiasz sie do mojej dziewczyny a na koncu dodajesz to co widac na obrazku to oczywiste ze to do mnie bylo tam nie musi pisac Adas to pedofil bo jakos kazdy wiedzial ze to uwaga do mnie

Paweł jestem, nie musisz do mnie pisać "Boże".

Ja się czepiam Twojej dziewczyny? Czesiu, a skąd ja mam wiedzieć czy masz dziewczynę, a jak masz to jaką?
To jest właśnie dowód na Twoją chorą wyobraźnię. Tak samo sobie konfabulowałeś nieuczciwości Luzaków itd.
Różne zdania, różne wielkości liter, różne kolory, po to właśnie żeby nie traktować tego jak całości. Wysiliłem się na takie różnice, a Ty nawet po takim zabiegu nie potrafisz wysilić się na percepcję.
 

DeletedUser12880

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - Pi

Kto kogo miał zablokowanego?
Jakbym miał jeszcze Twój nr to bym spojrzał w archiwum, ale go najzwyczajniej nie mam, skasowałem po pewnym czasie.
Z moich ocen nie będę się tłumaczył, myślę że wystarczy jak powiem że jestem w mat-fizie.
Dorosłym jest się duchem, nie latami. Co rozmowa potwierdza.

Poza tym nadal nie przedstawiłeś dowodów na tezę jakoby miałem Ci grozić i mówić że Cię zjadę. Czekam na nie. A jeśli ich nie przedstawiam potwierdzisz naszą tezę że jesteś kłamca i oszust.

Pozdrawiam i czekam na dowody.

jesli zalatwisz mi dostep do pw na koncie adasko to sobie zobaczysz pw z takimi slowami gdzie padaly slowa ze mnie zjada luzaki i konkretne osoby co do samego ciebie zobacze czy mam archiwum rozmow z toba, poza tym ja tu nic nie musze udowadniac poki co to wy na mnie nic nie macie a ja moge sobie powrzucac kilka obrazkow jeszcze, a myslisz ze pozew poszedl z czym ? mam piekne dowody i poszlo wszystko tam gdzie trzeba zobaczymy juz niedlugo jaki efekt bedzie.


istnieje coś takiego, jak domniemanie niewinności
to oskarzyciel ma obowiązek udowodnienia winy oskarżonemu
Oskarżony nie ma obowiązku dowodzić swojej niewinności
Ponieważ za niewinnego jest uznawany tak długo, jak długo nie dowiedzie mu się winy
To standard w dzisiejszym sądownictwie państw cywilizowanych
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - Pi

Rozumiem, że dla Ciebie przeformułowanie myśli w ten sposób, że zamiast rzucać oskarżenia bezpośrednio wywołują one jedynie podejrzenia, tudzież skojarzenia, jest zabiegiem (owo przeformułowanie), który nie tylko całkowicie zmienia postać rzeczy, ale również w związku z brakiem bezpośredniego oddziaływania sprawia, że zwrot nie może zostać uznany za obraźliwy, tudzież skierowany przeciw innej osobie. Takie rozumowanie należy uznać za błędne - gdyby opierać się jedynie na bezpośrednio wyrażonych myślach owszem, można twierdzić, iż zwrot "pedofilia to przestępstwo" jest zwrotem neutralnym (wszakże, co do zasady tak właśnie będzie, jest to bowiem jedynie stwierdzenie pewnego faktu,którego treścią jest penalizacja takich a nie innych zachowań). Jednak osadzając taki zwrot w odpowiednim kontekście, np. w liście czy też poprzez umieszczenie go w profilu, w pobliżu zwrotu do indywidualnie oznaczonego gracza, czytelnik może i ma prawo odnieść owo zdanie, jako sugestię do podmiotu będącego adresatem. Dlatego też, jeśli taki zdanie pojawia się w kontekście odniesień do mojej osoby, może ono zostać przez osobę postronną uznane za niewypowiedziane wprost oskarżenie pod moim adresem. Nadmienię, że oskarżenie dość poważne. Koledze w przyszłości radziłbym trafniej, lepiej i precyzyjnie formułować myśli i postarać się o lepsze rozwinięcie zdolności erystycznych, skoro już w to chcesz się bawić.

Podsumowując pragnę zauważyć, że sformułowanie użyte przez Ciebie w profilu było dalece bardziej w swej wymowie obraźliwe i dalece bardziej nasuwało pewne skojarzenia niż to sformułowanie, które jak tu przed chwilą jeszcze twierdziłeś zostało faktycznie przez Ciebie użyte.

Cześć ajajaj, nie masz tutaj swojego konta? :D:D:D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - Pi

Proszę bardzo, tylko że pozew mnie nie dotyczy.
Mówiłeś o gadu, nie o PW - to raz. Dwa, nie przypominam sobie tego.
My nie musimy mieć cokolwiek na Ciebie.

A co do tego, że dostawałeś bany za obrazę graczy to... nie jest to zastanawiające że ZAWSZE, poza jednym przypadkiem, luki miał razem z Tobą bany?

Bo ja właściwie nie muszę się zastanawiać.
 

DeletedUser12880

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - Pi

Proszę bardzo, tylko że pozew mnie nie dotyczy.
Mówiłeś o gadu, nie o PW - to raz. Dwa, nie przypominam sobie tego.
My nie musimy mieć cokolwiek na Ciebie.

A co do tego, że dostawałeś bany za obrazę graczy to... nie jest to zastanawiające że ZAWSZE, poza jednym przypadkiem, luki miał razem z Tobą bany?
Bo ja właściwie nie muszę się zastanawiać.


Oczywiscie pozed dotyczy supportu i ich pracy itd a nie graczy, przeciez zaden gracz mi nic nie zrobil nawet jesli mnie wyzwal od ch.. to mi to zwisa
nie muszę Ci się tłumaczyć luki też nie musi, miałem sam bana a on nie, zdarzyło się 2 razy że miał w podobnym czasie jak ja i już uważasz że co to moje konto ? gdyby było moje to by nie miało bana bo ja dobrze wiedziałem kogo zaatakowałem i wspierałem.

Tankuś a co sie bronisz ajajajka ?Liczyłem na to, że odniesiesz się do treści zamiast insynuować autorstwo kogoś innego :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - Pi

Ja też wątpię w to żebyś sam to napisał.

To jak wytłumaczysz to że dostaliście razem globala?
 

DeletedUser12880

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - Pi

Ja też wątpię w to żebyś sam to napisał.

To jak wytłumaczysz to że dostaliście razem globala?

zaraz kolejny zarzut dostane bo przecież ajajaj to moja laska co nie i zaraz będzie ze to moje konto xD śmieszą mnie te oskarżenia, ja wątpię wojtusiu w to co ty piszesz, pewnie rodzice ci podpowiadają co masz odpisać bo ty tylko potrafisz pisać tak jak na pw w grze
pozdro
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - Pi

Tankuś a co sie bronisz ajajajka ?Liczyłem na to, że odniesiesz się do treści zamiast insynuować autorstwo kogoś innego :)

Ajajajuś, napisałem wyżej. Wiedząc, że Adaś do szczególnie uzdolnionych nie należy te trzy myśli zróżnicowałem chyba wystarczająco mocno.
A gdybym jeszcze większymi niebieskimi literami napisał, że nie lubię Pigmejów to też wziąłby do siebie?
A jeżeli w tym czasie jakiś pedofil molestował dziecko przyjaciela i ja w ten sposób epatowałem?

Sama napisałaś wcześniej, że jest domniemanie niewinności, a to co piszesz to nie dowód tylko poszlaka.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - Pi

Przyczepiłeś się do tego na co potrafiłeś odpowiedzieć.
Interesuje mnie raczej ten ban. Czekam na tłumaczenie.
 

DeletedUser12880

Guest
Odp: Sytuacja na świecie - Pi

Przyczepiłeś się do tego na co potrafiłeś odpowiedzieć.
Interesuje mnie raczej ten ban. Czekam na tłumaczenie.

tłumaczy sie tylko winny, ja nie muszę sie tłumaczyć. Nie musze się tu udzielać moje racje zawiera piękne pismo które złożyłem tam gdzie trzeba
Tankus nie wiem już o co ci chodzi, ty zrozumiałeś co napisałem? chciałes żebym pisał na twoim poziomie to mogę pisać mam dodawać artykuly i paragrafy? myslisz ze jak pracowalem w sadzie to odzywalem sie i pisalem tak jak tutaj ? chcesz to można pogadać na takim poziomie ze nie zrozumiesz ;p co do ajajajki jeszcze zaraz uslysze ze jest obok mnie i za mnie czasem pisze jak odchodze od komputera;p
poza tym czego ja nie slyszalem ze gram na koncie playastar, ajajaj11, xxkainxx czy jkakos tak i wiele innych kont
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry