Sytuacja na świecie Psi :p

  • Rozpoczynający wątek Kochanica
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Psi :p

hola, hola kolego, nie zapedzasz sie?? My z markiem nie mamy zamiaru konczyc tutaj:D niech sobie odchodza, co tam bedzie wiecej miast do przejecia:D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Psi :p

teraz trzeba tylko jakiegos wroga znalesc:p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Psi :p

No i co panie krugerius4 ? zwykły radny też czasami coś potrafi , :cool: za bardzo byłeś pewny siebie , i dziękuję za to że nazwałeś mnie "dzieciakiem" odmłodziłeś mnie więc przyjmuję to jak komplement .
A teraz tak już na spokojnie zobaczymy co te zmiany przyniosą :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Psi :p

Ja ciagle nie rozumiem o co poszlo. Jakies fochy, jak baby.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Psi :p

Ja ciagle nie rozumiem o co poszlo. Jakies fochy, jak baby.
.
Już koledzę wyjaśniam ,nie tolerujemy gdy nasz sojusznik (SGP) ,szpieguje naszych graczy (TBC) a gdy padło pytanie dlaczego ? wódz SGP dał bardzo "inteligentną" odpowiedz dlatego jest jak jest .:(
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Psi :p

plany idą zgodnie z obranym torem ;) wszystko przebiega jak ma przebiegać :eek:
taki wybujały pionek zadziwiające :rolleyes:
bardzo inteligentna , fajnie tak jak byś chciał jeszcze coś dodać to sobie pofolguj w necie możesz :eek:
błaźnie baw króla :) Dobranoc
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Psi :p

po pierwsze pisalem o tej osobie o, ktorej chcialem jedynie co to wypierasz sie nickuz tau i niech tak bedzie bo nie mam dowodow, ze ty tam grasz.

Ale czy to cokolwiek zmienia? Skoro na my byles chlopcem do bicia z dalekiej szarej strefy? Ja gralem na my i mimo, ze ten swiat byl sredniej szybkosci to byl bardzo mocno obsadzony na poczatku. Z czasem coraz slabiej bo ludzie i sojusze padaly.

Przeciez ty na my byles slabiakiem i to pokazuje, ze ten swiat gdzie udalo ci sie zrobic mase festynow i miec duzo miast nic nie pokazuje. Dopiero teraz spojrzalemw ranking walki i mnie tylko uswiadczyl w przekonaniu, ze jestes sredniakiem takim jakiego widzialem na my.

Ja w ogole nie wiem jak ktos mogl cie tu wymienic jako top gracza skoro ty jestes cos kolo top-40 w walce...

Ja rozumiem, ze dla graczy z takich swiatow to ilosc miast jest wyznacznikiem umiejetnosci ale dla ogarnietego gracza to pkt walki o tym swiaqdcza a nie ilosc zrobionych festynow.

I nie masz co sie tlumaczyc, ze na ypls ci nie poszlo bo wskoczyles na wolniejszy swiat gdyz na my gdzie byl wolny nic nie znaczyles.

Teraz wychodzi nowy swiat szybkosc x2 czyli nie taka tragedia jak tutaj dla niedzielnych graczy szybkosc jednostek x3 wiec moze wskoczysz tam ze swoim hpw? Bo tutaj nie ma nawet konkurencji. Na nowym swiecie jaik wskoczysz w top-3 tym sojuszem to bedzie sukces.

Ale pewnie zostani8esz tutaj jest tak milo nikt nie zagraza jest slaby poziom i mozesz tu blyszczec ale nitk tego na powaznie nie wezmie bo tutaj nie ma zadnego dobrego sojuszu czy gracza...

szkoda slow mam 53 lata i nie będę sie przekomarzał z chorym dzieckiem to jakiś maniak .....
Tak masz racje mistrzu guru wielki :)) mimo wszystko pozdrawiam bo dla mnie to tylko gra , a psychologa nadal polecam prędzej cie wyleczy niż ranking w grepo:))
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Psi :p

Up@ polać mordeczce dobrze gada to po jednym ;)

18efa9691ab7968418161bfa279e7cf3.jpg
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Psi :p

Świat zamarł. Teraz to juz w ogóle sie nic nie dzieje. Ale wróciłem pospamować tu na forum, bo na forum świata omega modek nie daje spamować i prawie wszystkie moje posty usunął:mad::mad::mad:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Psi :p

Świat zamarł. Teraz to juz w ogóle sie nic nie dzieje. Ale wróciłem pospamować tu na forum, bo na forum świata omega modek nie daje spamować i prawie wszystkie moje posty usunął:mad::mad::mad:

Haha, dziękuję za komplement, jutro mnie wywalą :-D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Psi :p

Poobstawiane? To dziwne, bo ja je farmie :rolleyes:
 
Do góry