Sytuacja na świecie Psi :p

  • Rozpoczynający wątek Kochanica
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Psi :p

Na razie na nudy nie mogę narzekać, bo na sigmie jest ciekawie:D Jak ma się 17 miast, dookoła wrogów i jest sie założycielem sojuszu , to zawsze jest coś do roboty A na tym świecie jest troche nudno. Ale zobacze ile osób skończy grę i przeniesie sie na nowy świat, to pomyślę:D

Zaczekam, póki co morale nie pozwalają już na atakowanie kogo popadnie.
Trzeba szukać równiejszych ;)
Świat nudny, nawet już chciałam kończyć, ale coś jeszcze mnie tu trzyma :)

Nie znam sigmy raczej tam nie byłam a jeśli to tylko pewnie sprawdzić, czy ktoś ze starych znajomych tam gra.
na ciebie droga Saro mogę czekać nawet wieczność :eek: :rolleyes:

Wiecznie tu nie będę:rolleyes:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Psi :p

Zaczekam, póki co morale nie pozwalają już na atakowanie kogo popadnie.
Trzeba szukać równiejszych ;)
Świat nudny, nawet już chciałam kończyć, ale coś jeszcze mnie tu trzyma :)

Nie znam sigmy raczej tam nie byłam a jeśli to tylko pewnie sprawdzić, czy ktoś ze starych znajomych tam gra.


Wiecznie tu nie będę:rolleyes:

Właśnie miałem wrażenie, że kogoś tu trzymam;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Psi :p

Po pierwsze pisalem o tej osobie o, ktorej chcialem jedynie co to wypierasz sie nickuz Tau i niech tak bedzie bo nie mam dowodow, ze ty tam grasz.

Ale czy to cokolwiek zmienia? Skoro na My byles chlopcem do bicia z dalekiej szarej strefy? Ja gralem na My i mimo, ze ten swiat byl sredniej szybkosci to byl bardzo mocno obsadzony na poczatku. Z czasem coraz slabiej bo ludzie i sojusze padaly.

Przeciez ty na My byles slabiakiem i to pokazuje, ze ten swiat gdzie udalo ci sie zrobic mase festynow i miec duzo miast nic nie pokazuje. Dopiero teraz spojrzalemw ranking walki i mnie tylko uswiadczyl w przekonaniu, ze jestes sredniakiem takim jakiego widzialem na my.

Ja w ogole nie wiem jak ktos mogl cie tu wymienic jako top gracza skoro ty jestes cos kolo top-40 w walce...

Ja rozumiem, ze dla graczy z takich swiatow to ilosc miast jest wyznacznikiem umiejetnosci ale dla ogarnietego gracza to pkt walki o tym swiaqdcza a nie ilosc zrobionych festynow.

I nie masz co sie tlumaczyc, ze na ypls ci nie poszlo bo wskoczyles na wolniejszy swiat gdyz na my gdzie byl wolny nic nie znaczyles.

Teraz wychodzi nowy swiat szybkosc x2 czyli nie taka tragedia jak tutaj dla niedzielnych graczy szybkosc jednostek x3 wiec moze wskoczysz tam ze swoim hpw? bo tutaj nie ma nawet konkurencji. Na nowym swiecie jaik wskoczysz w top-3 tym sojuszem to bedzie sukces.

Ale pewnie zostani8esz tutaj jest tak milo nikt nie zagraza jest slaby poziom i mozesz tu blyszczec ale nitk tego na powaznie nie wezmie bo tutaj nie ma zadnego dobrego sojuszu czy gracza...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Psi :p

HAHAHA MUSIAŁEŚ DOSTAĆ NA TYM ŚWIECIE ŻE GO TAK NIE LUBISZ :rolleyes::rolleyes::rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Psi :p

Wiedzmin nie tylko Ty.:)
Kusisz nie zaprzeczam, a coraz trudniej o antidotum na Twój urok i jeszcze tak blisko do Ciebie morzem;)

Ciekaw jestem kto jeszcze:rolleyes:

- - - Automatycznie połączono posty - - -

I wystartował!:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Psi :p

widzę szybko sie uczysz drogi Wiedźminie :eek:

Krugieriusie przepraszam cie bardzo, ale to chyba ty się ode mnie uczyłeś:) Ja pisałem tak juz wtedy, gdy ty interesowałeś się tymi Anime czy cos takiego:cool:
Mozesz do mnie mówic Mistrzu:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Psi :p

Hurra atakują mnie na psi !!! Nareszcie :D

Chyba na nowym nie pogram bo sobie na psi dużo wrogów narobiłam.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Psi :p

:cool: ja mam z tego pochód a napastnik nie :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Psi :p

miodzio takie ataki bym codziennie chciała na wszystkie miasta:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Psi :p

Ale teraz to forum umilkło jak świat omega otworzyli. Ciekawe, czy oprócz krugeriusa i mnie bedzie ktos jeszcze grał na Psi?:rolleyes:
 
Do góry