Sytuacja na świecie Retimno

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Aha, dzięki za informację.
Lepiej być w czymś dobrym niż być nikim..
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Aha, dzięki za informację.
Lepiej być w czymś dobrym niż być nikim..

cieszę się, że mogłem sprawić Ci przyjemność- jest to bardzo ważne dla ludzi, którzy nie dostali miłości i wsparcia w domu
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

I pewnie świecąc osobistym przykładem z dzieciństwa teraz dajesz wsparcie innym, prawda? :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

znów czytanie ze zrozumieniem Cię zawodzi drogi Zgredkovsky - nie szkodzi to efekt Twojego kiepskiego wykształcenia
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Stać Cię tylko na kiepskie, żałosne teksty próbujące obrazić moją osobę?
Moje wykształcenie, jest zapewne na wyższym poziomie niż Twoje(podstawowe?), a Twoja kultura osobista i umiejętność pisania w języku ojczystym graniczy z zerem.
Jesteś niczym więcej, tylko cieniem człowieka, marną prowokacją próbującą wzbudzić w człowieku złość. Jesteś za cienki w uszach, żeby Twoja obraza mnie dotknęła.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

rozumiem, że prawda Cię mocno zabolała ale to pewnie i tak mniejszy ból niż ten zły dotyk z Twojego dzieciństwa
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Z racji, że obowiązują na tym forum zasady Savoir-vivre nie odpowiem Ci tak jakbym chciał.
Może zaprosicie mnie na TS3, "pojedziecie mi"?
Wpadnę.

Następny nic nie warty prowokator.. Hmm..
Pewnie aż Ci się oczka świecą, że w internecie obraziłeś jakiegoś kolesia, co?
Bo tylko w internecie potrafisz to zrobić:)
 

Sapcio

Zespół Grepolis
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Proszę o zaprzestanie obrazy innych użytkowników forum oraz o wypowiadanie się zgodnie z tematem.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

No wreszcie znikła choć część tej żałosnej, żeby nie powiedzieć haniebnej dla nich, rozmowy - za grosz kultury, poziom piaskownicowej przepychanki...

A tak na temat: dziś z rana mieliśmy ciut pracowity poranek, lecz, co było do przewidzenia, "sąsiedzi" nie mieli najmniejszych szans utrzymać okupacji u naszych kolegów :cool: . :p Próbujcie dalej...

Ps: ale wpisy Mathaira i *Willow* chyba nie powinny zniknąć, co nie? Raczej pozbyłbym się reszty tego obrzucania się błotem...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser18473

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Hahaha :p

MDG na Retimno :D

Ciekawe czy turek jest :confused:
 

DeletedUser18473

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

że jest :D

tylko trzeba zgadywać :D wybór jest duży bo 59 podejrzanych jest :D
 

DeletedUser19304

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Karolek, widzę ze czytasz a nic nie piszesz? zatkało kakao? czy co? masz do mnie bliziutko, i vice wersalka.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Turek się ujawnił i już jątrzy, ale nawet On wie że się nie liczy
Zalogował się po kilku dniach na morzu o trzycyfrowym numerze, byle najdalej od silniejszych sojuszy.
Z tej dziury już wypisuje paszkwile, jak to ma w zwyczaju. Im kto dalej od Niego, tym głośniej na Niego wypisuje.
Z drugiej strony wielu czekało na ten folklor, bo jest nadzieja że będzie wesoło. Mnie już to znudziło.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19132

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Turek się ujawnił i już jątrzy, ale nawet On wie że się nie liczy
Zalogował się po kilku dniach na morzu o trzycyfrowym numerze, byle najdalej od silniejszych sojuszy.
Z tej dziury już wypisuje paszkwile, jak to ma w zwyczaju. Im kto dalej od Niego, tym głośniej na Niego wypisuje.
Z drugiej strony wielu czekało na ten folklor, bo jest nadzieja że będzie wesoło. Mnie już to znudziło.

Glorianku spójrz dobrze na mapkę i nie wypisuj głupot , bo widać twój wzrok nie sięga dalej niż czubek twojego nosa
Front z Top1 i Top4 ale Ty masz chyba inną hierarchię sojuszy ...
Pewnie NR1 WULKAN(Glorian) i potem długo, długo nic :p

Dodam jeszcze ze walczymy z sojuszem, który bez problemów w niedługim czasie pokonał Twój sojusz na tau bohaterze .
A tutaj Glorianku z kim z "wielkich" walczycie ?
Razem z Jonami rzuciliście się na AH :D
Wiec obecnie my mamy dużo poważniejsze wojny niż Ty
a co do "trzycyfrowego morza" to celowo wybraliśmy kierunek gdzie są bobry ...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser10777

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

no walka z top 1 ...dziwne ,ciekawe w czym to się przejawia ?chyba tylko w pisaniu
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Glorianku spójrz dobrze na mapkę i nie wypisuj głupot , bo widać twój wzrok nie sięga dalej niż czubek twojego nosa
Front z Top1 i Top4 ale Ty masz chyba inną hierarchię sojuszy ...
Pewnie NR1 WULKAN(Glorian) i potem długo, długo nic :p

Dodam jeszcze ze walczymy z sojuszem, który bez problemów w niedługim czasie pokonał Twój sojusz na tau bohaterze .
A tutaj Glorianku z kim z "wielkich" walczycie ?
Razem z Jonami rzuciliście się na AH :D
Wiec obecnie my mamy dużo poważniejsze wojny niż Ty
a co do "trzycyfrowego morza" to celowo wybraliśmy kierunek gdzie są bobry ...

Nie znasz AH a już piszesz że są słabi, dobre :p
 
Do góry