Sytuacja na świecie Retimno

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser20532

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

zadnych czujek i atakow na nasz cud (poza jedna kulawa akcja w bonusie) nie bylo !
jesli ktos twierdzi inaczej niech poprze sie raportami.
wiekszosc z Was pisze tutaj totalne bzdury wiec nie wiem po co zmyslacie.
jezeli kogos interesuje prawda zapraszam na pw gram na akcjum pod tym samym nickiem .
pozdrowienia do "ukoronowanych"
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Pani Redko

Wybacz ale ciężko jest ocenić kiedy dokładnie ruszyły ataki gdy tylko padają czujki. Docierają różne informacje, co jedna to inna. Ale zakres 0-1h to dalej można uznać za chwilę po urlopie, więc my nie gubimy się w zeznaniach.

Lolo przejął nam coś faktycznie, ale Manfred nigdy nie ruszył. Do tego inną sprawą jest ruszenie na jakieś miasto na froncie gracza którego niekojarzy, a ruszenie z całą furią na wszystkie miasta Gloriana na cudzie, froncie i gdzie się tylko da.

Tak Manfred zszedł z urlopu dzień później. Może takie alibi, może faktycznie nie mógł grać. A czy on wiedział, pewien nie jestem, mówię tylko że dużo tutaj kręci. Wiedział Lolo i mogło zdarzyć się tak, że zatajał to przed Manfredem. Myślę, że Manfred wiedział, ale pewien nie jestem.

Co do ostatniego akapitu, klęski się zdarzają, a dobre ekipy poznaje się po tym czy potrafią między sobą pogodzić się z porażką i dalej się do siebie odzywać, ufać sobie i się lubić. My taką ekipą jesteśmy i wybacz, że nikogo nie będziemy tutaj linczować. Cały sojusz stoi murem za założycielami i stać będzie choćby nie wiem jak ładne rysunki tutaj nie były wrzucone.
Ktoś nazwie to ogłupieniem, a ja to nazwę wiernością, a może nawet (choć to tylko internet) przyjaźnią. To są wartości dla których tutaj bronimy swojego stanowiska i przykro mi, że Was tak to boli.
Możecie pisać co chcecie, wrzucać co chcecie, ale nas nie podzielicie.
 

DeletedUser13873

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Primal,
Jedyne interesujące pytanie, to czy władze OZ stały za prowokacją, i czy faktycznie doniosły - no bo jak donieśli to mogli już co pół godziny sprawdzać stan cudaka. Co do zasady, to w epoce cudów donoszą wszyscy, a jeśli ktoś chciał wjechac im na cudaka podstępem , to jeśli donieśli - trudno się im dziwić. Każdy by doniósł.

To ja właśnie cały czas o tym piszę a nie o tym czy G zrobił dobrze czy źle
Zresztą to mija się z celem skoro sam się przyznał że popełnił błąd i z tego powodu jest kara

Twierdzę po prostu że to OZ sprowokowało specjalnie tą sytuację żeby ....... dopiszcie sobie sami.
Najbardziej zastanawiające jest dlaczego A nie zgłosił się też do N z propozycją jeśli uznał że B nie spełni jego warunków
Napisze to po raz drugi (pierwszy post z tym wpisem został skasowany, dlaczego?) rozmowa z N nic nie dawała zaś już ukaranie B dawało wszystko

do Marta
Cały czas się zastanawiałem dlaczego tak jesteś nielubiana na forum
Po przeczytaniu twojego wpisu już wiem.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser12136

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Pani Redko

Wybacz ale ciężko jest ocenić kiedy dokładnie ruszyły ataki gdy tylko padają czujki. Docierają różne informacje, co jedna to inna. Ale zakres 0-1h to dalej można uznać za chwilę po urlopie, więc my nie gubimy się w zeznaniach.

Lolo przejął nam coś faktycznie, ale Manfred nigdy nie ruszył. Do tego inną sprawą jest ruszenie na jakieś miasto na froncie gracza którego niekojarzy, a ruszenie z całą furią na wszystkie miasta Gloriana na cudzie, froncie i gdzie się tylko da.

Tak Manfred zszedł z urlopu dzień później. Może takie alibi, może faktycznie nie mógł grać. A czy on wiedział, pewien nie jestem, mówię tylko że dużo tutaj kręci. Wiedział Lolo i mogło zdarzyć się tak, że zatajał to przed Manfredem. Myślę, że Manfred wiedział, ale pewien nie jestem.

Co do ostatniego akapitu, klęski się zdarzają, a dobre ekipy poznaje się po tym czy potrafią między sobą pogodzić się z porażką i dalej się do siebie odzywać, ufać sobie i się lubić. My taką ekipą jesteśmy i wybacz, że nikogo nie będziemy tutaj linczować. Cały sojusz stoi murem za założycielami i stać będzie choćby nie wiem jak ładne rysunki tutaj nie były wrzucone.
Ktoś nazwie to ogłupieniem, a ja to nazwę wiernością, a może nawet (choć to tylko internet) przyjaźnią. To są wartości dla których tutaj bronimy swojego stanowiska i przykro mi, że Was tak to boli.
Możecie pisać co chcecie, wrzucać co chcecie, ale nas nie podzielicie.

No widzisz, a ja będę stała za MG i Mamutem i nie pozwolę ich obrażać. To też moi przyjaciele i nie mam powodu, zeby im nie wierzyć.. przykro mi, że tak Cię to boli.
Jedno jest pewne.. to nie oni, a Twój szef ma ciach, wiec nie rozumiem po co te oskarżenia..
|ciach|
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Tylko skany nie zdążyłyby nawet dolecieć do cudaka, a już ataki na cudaka szły :)

Redka, nie będę Ci przyjaciół wybierać, dobrze że za nimi stoisz. Co do ciachów to swoje zdanie wyrażałem, po co się powtarzać.
Mówię natomiast o pewnych poszlakach mogących wskazywać na to, że niektórzy od Was wiedzieli, że ciasteczkowe urlopy na cudzie są.

Co do gracza D, poczekajcie pewnie Sestero już w paincie siedzi i dowody szykuje :)
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

No i widzisz.. i dalej oskarżasz.. teraz jeszcze sestero.. echhh

Dobrze, jeśli Ci to ulży, to była to prowokacja.. wszystko sama zaplanowałam i wykonałam, bo nudziło mi się na urlopie.. Jestem geniuszem zła :) Idę preparować dowody na Playę :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

W ostatnim poście nie oskarżałem, mówiłem tylko o dziwnych okolicznościach mogących wskazywać na to, że Lolo wiedział. Odpowiedziałem też na Twoje argumenty, że skanowaliście. Ataki ruszyły wcześniej niż mogły dotrzeć skany.
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

do Marta
Cały czas się zastanawiałem dlaczego tak jesteś nielubiana na forum
Po przeczytaniu twojego wpisu już wiem.

Przez kogo jestem nie lubiana to jestem i nawet się z tego cieszę, że nie lubią mnie szuje i sprzedawczyki.
Na twoim lubieniu - wybacz, ale też mi wcale nie zależy.
Nie jestem miłą kicią czy słodkim lizaczkiem, który musi smakować każdemu :eek:
Ja nie stoję ani za OZ-kami (chociaż bardzo lubię stamtąd wiele osób), nie stoję też siła rzeczy za MDG (chociaż stamtąd nie znoszę szczerze tylko jednej osobistości tak na prawdę), nie stoję nawet za Boberkami (chociaż za nimi poszedł mój sojusz i ja również - notabene gra u nich tez sporo fajnych osobistości). Stoję po stronie osób po prostu uczciwych, a jak ktoś ma coś na sumieniu, jak ktoś jest sprzedawczykiem, to cóż na to poradzić, przecież mnie nie polubi i dobrze, ze mnie nie polubi
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

No i widzisz.. i dalej oskarżasz.. teraz jeszcze sestero.. echhh

Dobrze, jeśli Ci to ulży, to była to prowokacja.. wszystko sama zaplanowałam i wykonałam, bo nudziło mi się na urlopie.. Jestem geniuszem zła :) Idę preparować dowody na Playę :D

No Redzia, zadziwiasz mnie :p kurna, nie znałam Cię z tej strony

a te pisanie co ciebie o kasie, to tak mi się Twój pościk nawinął dotyczący złotka, ot i to dlatego. Ale nie to przecież, że mam coś przeciwko Tobie, nie nie nie
|ciach|
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser13873

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Dlaczego wy zawsze od głównego tematu dyskusji próbujecie odejść.
Redka czy ty naprawdę na miejscu WUlkanu byś uwierzyła w taka bzdurę jak to że A tak się zdenerwował na B że o wszystkim doniósł?
No ja nie mogę
Za samo napisanie czegoś takiego setero powinien stracić wiarygodność (jeśli jakąś miał oprócz wiadomych osób)
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

W ostatnim poście nie oskarżałem, mówiłem tylko o dziwnych okolicznościach mogących wskazywać na to, że Lolo wiedział. Odpowiedziałem też na Twoje argumenty, że skanowaliście. Ataki ruszyły wcześniej niż mogły dotrzeć skany.

A skąd Ty wiesz o której skany od nas wychodzą i wchodzą?

Ja w zasadzie nie wiem po co mamy się Wam tłumaczyć. Sensu to nie ma najmniejszego, bo Wy wiecie swoje.. To skoro tak wszystko wiecie, to mój drogi doktorku oświeć mnie i Bundiego o co chodzi z Playą :) Na pewno wiecie, ale jakoś milczycie na ten temat..

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Dlaczego wy zawsze od głównego tematu dyskusji próbujecie odejść.
Redka czy ty naprawdę na miejscu WUlkanu byś uwierzyła w taka bzdurę jak to że A tak się zdenerwował na B że o wszystkim doniósł?
No ja nie mogę
Za samo napisanie czegoś takiego setero powinien stracić wiarygodność (jeśli jakąś miał oprócz wiadomych osób)

Nie wiem.. może bym nie uwierzyła.. nie byłam w takiej sytuacji. Ja się Wulkanom w sumie nie dziwię, bo za swoimi też stoję murem i im wierzę. Tylko powiedz mi.. czy to ma aż znaczenie? Czy umniejsza to winę G.? I co z tą P? Dowiemy się w końcu?
 

DeletedUser13873

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

A skąd Ty wiesz o której skany od nas wychodzą i wchodzą?

Ja w zasadzie nie wiem po co mamy się Wam tłumaczyć. Sensu to nie ma najmniejszego, bo Wy wiecie swoje.. To skoro tak wszystko wiecie, to mój drogi doktorku oświeć mnie i Bundiego o co chodzi z Playą :) Na pewno wiecie, ale jakoś milczycie na ten temat..

- - - Automatycznie połączono posty - - -



Nie wiem.. może bym nie uwierzyła.. nie byłam w takiej sytuacji. Ja się Wulkanom w sumie nie dziwię, bo za swoimi też stoję murem i im wierzę. Tylko powiedz mi.. czy to ma aż znaczenie? Czy umniejsza to winę G.? I co z tą P? Dowiemy się w końcu?

To nie umniejsza winy G.
Dla mnie wyjaśnienie sprawy A teraz ma znaczenie.
Pisałem parokrotnie że nie potępiam powiedzmy A za całe zdarzenie bo było pomyślane i dobrze przeprowadzone
Tylko niestety cie cierpię jak ktoś chce ze mnie głupka zrobić i próbuje wciskać ciemnotę.
A te wszystkie głupie tłumaczenia ze nikt z OZ o całym zdarzeniu nie miał pojęcia tak oceniam.
I najgorsze że pewnie niektóre osoby tak broniące dobrego imienia OZ też pewnie nie maja pojęcia jak było naprawdę

Ale to tylko moje zdanie i pozwólcie że przy nim zostanę, jeśli tak to wszystko będzie wyglądało

Ze swojej strony kończę dyskusję w tym temacie
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Bundi bardzo się cieszę, że nie dajesz z siebie głupka robić.. mam nadzieje, ze tak samo intensywnie wyjaśniasz za co P ma ciach i tam tez nie dajesz robić z siebie głupka ;)

PS. Cichy nie podczytuj :p
 
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Ja nic nie robię
cnfy7elqh8dotnsdp.gif


Znaczy próbuję ogarnąć te wszystkie posty, poskładać je do kupy, ale mi sie odechciało
smiley_emoticons_daumendreh2.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Cóż ja mam inne podejście niż Primal Fear, bo nie do końca w tą winę wierzę. Nie wszystko było może w porządku, co i Glorian tutaj pisał, jednak na pewno nie powinno się skończyć to tym czym skończyło. Takie moje zdanie, możecie mieć inne.

Co do zbrodni i kary Playi, uważam że całkowicie nie było zbrodni, a jest kara. Są co najwyżej spekulacje, ale Ci którzy wierzą w nieomylność Ciasteczkowych Potworów na pewno mi nie uwierzą i może właśnie dlatego milczymy w tej kwestii.
Ale co do nieomylności to czytający nas właśnie SirCichyBob pewnie ma swoje zdanie i nawet niektórzy z OZ to zdanie znają i szanują.
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Ja nic nie robię
cnfy7elqh8dotnsdp.gif


Znaczy próbuję ogarnąć te wszystkie posty, poskładać je do kupy, ale mi sie odechciało
smiley_emoticons_daumendreh2.gif

Wiem, wiem, Ty grzeczny chłopczyk jesteś :) A teraz się przyznaj.. to Ty to wszystko ukartowałeś :D hehe
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Cóż ja mam inne podejście niż Primal Fear, bo nie do końca w tą winę wierzę. Nie wszystko było może w porządku, co i Glorian tutaj pisał, jednak na pewno nie powinno się skończyć to tym czym skończyło. Takie moje zdanie, możecie mieć inne.

Co do zbrodni i kary Playi, uważam że całkowicie nie było zbrodni, a jest kara. Są co najwyżej spekulacje, ale Ci którzy wierzą w nieomylność Ciasteczkowych Potworów na pewno mi nie uwierzą i może właśnie dlatego milczymy w tej kwestii.
Ale co do nieomylności to czytający nas właśnie SirCichyBob pewnie ma swoje zdanie i nawet niektórzy z OZ to zdanie znają i szanują.

Ale ja wcale nie twierdzę, że Ciasteczkowe Potwory są super i nieomylne.. Sami mieliśmy ciach u frontowego gracza za niby nielegalne skrypty (wtedy co była taka afera, ze wielu zciachowali za nic). Jeśli wiesz coś więcej to napisz, bo mnie zżera ciekawość o co chodzi z P.. jeśli ciacha były niesprawiedliwe, to jest mi naprawdę przykro, bo wiem ile my mieliśmy babrania się ze zciachowanym graczem, który nie zasłużył na ciasteczko..

- - - Automatycznie połączono posty - - -

oj tam oj tam :p nie ma o czym mówić
smiley_emoticons_irre4.gif
smiley_emoticons_lol.gif

było minęło nic ani nikt tego nie zmieni, to po co sobie głowę zawracać
smiley_emoticons_smilenew.gif

Hehehe, on jednak mówi ;) Dobra cichy.. Ty się lepiej przyznaj gdzie 33 posty natrzepałeś? Czy to nie za dużo jak na Ciebie? :D
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Hmmmm... założyłem temat, dodałem 33 odpowiedzi i nagle temat znikł, a byłoby więcej...:p
smiley_emoticons_lol.gif

W takim wypadku dam Ci szanse na nabicie jeszcze jednego postu zadając Ci pytanie.

Czy jest szansa na to byś udostępnił ten film instruktażowy? wiem że pewnie długo nad tym systemem pracowałeś ale takiego kunszutu to ja nie wiedziałem i wielu moich znajomych pyta i nie dowierza. Sam bym spróbował coś takiego nagra ale po pierwsze nie idzie mi tak dobrze jak Tobie a po drugie nie potrafie nagrywac
 
Do góry