Sytuacja na świecie Retimno

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser12136

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Nie no.. usunęli mój ciąg dalszy do scenariuszy N :( Foch
 
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

W takim wypadku dam Ci szanse na nabicie jeszcze jednego postu zadając Ci pytanie.

Czy jest szansa na to byś udostępnił ten film instruktażowy? wiem że pewnie długo nad tym systemem pracowałeś ale takiego kunszutu to ja nie wiedziałem i wielu moich znajomych pyta i nie dowierza. Sam bym spróbował coś takiego nagra ale po pierwsze nie idzie mi tak dobrze jak Tobie a po drugie nie potrafie nagrywac

niestety już za późno, usunąłem to jakieś 3tyg temu, a nie za bardzo chce mi się kolejne nagrywać :) A po za tym już dużo osób widziało a im więcej to widzi tym bardziej działa to na niekorzyść dla mnie, nie potrzebuję więcej przeciwników z dobrym po celowaniem
smiley_emoticons_smilenew.gif
Myślę że rozumiesz
 

DeletedUser23534

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

niestety już za późno, usunąłem to jakieś 3tyg temu, a nie za bardzo chce mi się kolejne nagrywać :) A po za tym już dużo osób widziało a im więcej to widzi tym bardziej działa to na niekorzyść dla mnie, nie potrzebuję więcej przeciwników z dobrym po celowaniem
smiley_emoticons_smilenew.gif
Myślę że rozumiesz

To nie unikaj walki z takimi co potrafia celować:) jak pamiętam Turek zabrał ci miasto i szybko uciekłeś z tej wyspy oddając innym miasta.:eek:

//ciach//
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

niestety już za późno, usunąłem to jakieś 3tyg temu, a nie za bardzo chce mi się kolejne nagrywać :) A po za tym już dużo osób widziało a im więcej to widzi tym bardziej działa to na niekorzyść dla mnie, nie potrzebuję więcej przeciwników z dobrym po celowaniem
smiley_emoticons_smilenew.gif
Myślę że rozumiesz

No szkoda, mógłby robić pięknie jako tutorial do grepolis -- na youtube miał byś rekordy oglądalności :))

dziękuje Ci za to że mogłem to zobaczyć a Ci co nie widzieli żałujcie. Jesteś naprawdę niezły grajek - numer 1. Wielki szacun
 
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

To nie unikaj walki z takimi co potrafia celować:) jak pamiętam Turek zabrał ci miasto i szybko uciekłeś z tej wyspy oddając innym miasta.:eek:

nie unikam:) to Ty skonczyłes... Ja też pamiętam:) i tak oddałem:) i nie wstydzę się tego:) Z resztą Turek zauważył na pewno że mnie wtedy chwilowo nie było na koncie:)
 

DeletedUser23534

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

nie unikam:) to Ty skonczyłes... Ja też pamiętam:) i tak oddałem:) i nie wstydzę się tego:) Z resztą Turek zauważył na pewno że mnie wtedy chwilowo nie było na koncie:)

Straciłeś 1 miasto a pozostałe ze strachu oddałeś ?
btw
Skończyłem bo tak sobie założyłem że w takim terminie kończę z retimno i grepo(akurat przed cudami). Ani ty ani bobry nie były powodem mojego zakończenia gry. Inni też zakończyli przed cudami, to że nie zrobili resetów jak ja to co znaczy że są lepsi? Jak sobie przypominam to sama miss piggy(i świnki) pisała żeś jest noob i nie potrafisz synchro zrobić.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Straciłeś 1 miasto a pozostałe ze strachu oddałeś ?
btw
Skończyłem bo tak sobie założyłem że w takim terminie kończę z retimno i grepo(akurat przed cudami). Ani ty ani bobry nie były powodem mojego zakończenia gry. Inni też zakończyli przed cudami, to że nie zrobili resetów jak ja to co znaczy że są lepsi? Jak sobie przypominam to sama miss piggy pisała żeś jest noob i nie potrafisz synchro zrobić.

tak za pewne oddałem ze strachu:) masz rację:)
nic takiego nie napisałem że są lepsi:) Skoro miss piggy tak uważa, Ty tak uważasz, to Wasz problem a nie mój:) możecie sobie myśleć co chcecie :) mi to nie przeszkadza:)
 

DeletedUser23534

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

tak za pewne oddałem ze strachu:) masz rację:)
nic takiego nie napisałem że są lepsi:) Skoro miss piggy tak uważa, Ty tak uważasz, to Wasz problem a nie mój:) możecie sobie myśleć co chcecie :) mi to nie przeszkadza:)

Tak myślą koledzy i koleżanki z którymi grałeś:) ja tylko przekazuje xD
Widzisz ja tutaj zresetowałem konto gdy kończyłem grę a Ty na Atenach. Dlaczego akurat szarak? By nie dać wam satysfakcji a poza tym wiele osób nie wierzyło w mój wpis na profilu.
Zakończyłem przed cudami i mogę być zadowolony z tego że tutaj grałem, że poznałem pewne osoby, że mogłem walczyć z nimi i jest jeszcze coś co bardzo mnie cieszy ale to pozostawię dla siebie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Tak myślą koledzy i koleżanki z którymi grałeś:) ja tylko przekazuje xD
Widzisz ja tutaj zresetowałem konto gdy kończyłem grę a Ty na Atenach. Dlaczego akurat szarak? By nie dać wam satysfakcji a poza tym wiele osób nie wierzyło w mój wpis na profilu.

Pracujesz jak ich sługa że przekazujesz? haha:)
jakoś mnie to wszystko nie interesuje :) ani do szczęścia nie jest mi potrzebne:) wiem kto mówił, ale to nie mój problem tylko ich :)
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser12136

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Myślisz że jesteś fajny i tu zabłyśniesz ? :) Taki pyskaty byleś też jak cie support na przymusowy urlop wysyłał czy płakałeś że jesteś niewinny? :)

Śmiem twierdzić, ze ciasteczko było niesłuszne. Dlatego kolejne ciasteczka się nie zdarzały, bo kolega nagrał filmik. Widziałam go i zaimponował mi bardzo. Po pierwsze te szybkie palce ;), a po drugie ja leniuszek jestem i nie chciałoby mi się :D Wszystko wykonane z precyzją chirurga.. Będę tu cichego bronić :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Nie mierz wszystkich swoją miarą, nie każdy tak błyszczy pustym baniakiem jak Twoja osoba.

Zaangażowany w sprawę - Zgredkovsky.
Pozdrawiam.
 
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Ja piszę opinie wielu osób które uważają cie za przeciętniaka a nie dobrego gracza i chyba to cie boli.

ale ja sam siebie nie uważam za dobrego gracza:) i nigdy tak nie napisałem ani nie powiedziałem:)

bo w tej grze nie ma takiego określenia jak dobry gracz, chyba każdy powinien to wiedzieć :) wszystko zależy od czasu:)

A po za tym zawsze jest ktoś lepszy:)
 

DeletedUser23534

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

ale ja sam siebie nie uważam za dobrego gracza:) i nigdy tak nie napisałem ani nie powiedziałem:)

bo w tej grze nie ma takiego określenia jak dobry gracz, chyba każdy powinien to wiedzieć :) wszystko zależy od czasu:)

A po za tym zawsze jest ktoś lepszy:)

Oczywiste to jest tylko to że każdy może stracić miasto i nie ważne za jakiego super herosa jest uważany.
 

DeletedUser15856

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Za co mam go nie lubić ? Jestem tego bardzo ciekawy ;)

Ależ ja pojęcia nie mam za co! Ja tam w Twoje romanse z Cichym nie wnikam, materacem nie byłam;)
Stwierdzam jedynie fakt - niezbity, bo to logiczny i jedyny wniosek płynący z Twych wypowiedzi:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

No ciekawe, na retimno taki wielki wojownik Adaśko i miasta nie potrafił zwykłemu amatorowi tej gry jak mi zabrać miasta.

Cóż, odpowiedzi widać wysokolotne,
Jakiś kompleks masz na punkcie tej matury? Nie dopuścili cie czy jak, przykro mi z tego powodu ale nie powinieneś oceniać innych ludzi swoim poziomem wiedzy.
 
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Jeśli coś sugerujesz to powinnaś mieć jakiś argument dlaczego. Napisałem w poście opinie paru osób ktore z nim grają, czy sie lubią czy nie to nie moja brożka. Opinie maja prawo wystawić ;) to wszystko.

to tak samo jakbym ja przekazywał opinie o Tobie :) ale po co :) nie jestem służącym jak ktoś ma odwage to sam powie:)
 

DeletedUser23534

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

//ciach//

Co do miast to przejmowałem je od dużo lepszych graczy niż ty i tylko z 1 powodu, nie musiałem tracić punktów kultury na przerabianie akademii po takich noobach jak ty wielki wojowniku. Jak pamiętam miałeś nazwe pogromca pijaków a nie potrafiłeś im nawet 1 miasta zabrać ;) Potem uciekłeś na urlop gdy pijacy zaczeli rozbierać ciebie z miast:) Zresztą wróci Bartek to wszystko potwierdzi.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry