Sytuacja na świecie Retimno

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser12136

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Adam nie poznaję Cię :/ Zjedz snikersa.. a tak poważnie to ostatnie co to można zarzucić Cichemu, ze jest pyskaty :D Jeden z sympatyczniejszych graczy :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Cichy, mądry człowiek zawsze znajdzie wafla który pójdzie, przekaże i posłusznie wróci do Pana z wiadomością zwrotną.
A gdybym chciał żeby każdy kogo znam wyraził opinię na temat Adasia to dostaliśmy wszyscy ciasteczka na rok co najmniej.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Tak Adaś, tak sobie tłumacz. Ty wiesz lepiej :)
 

DeletedUser23534

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Sestero pisał już coś o tych miastach, wstawili także link potwierdzający słowa ale możesz uważać że to kłamstwa i że białe nie jest białe a czarne czarne.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

No to czekamy na link gdzie to pijacy tak mi miasta zabierali że uciekłem na urlop.
 

DeletedUser23534

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Adam nie poznaję Cię :/ Zjedz snikersa.. a tak poważnie to ostatnie co to można zarzucić Cichemu, ze jest pyskaty :D Jeden z sympatyczniejszych graczy :)

Masz już dowody na play'e ? :p

- - - Automatycznie połączono posty - - -

No to czekamy na link gdzie to pijacy tak mi miasta zabierali że uciekłem na urlop.

Kilkanaście stron temu wklejał bodajże to Bartek a jak było każdy może sprawdzić w statsach. Chyba nikogo za rączkę prowadzić nie trzeba.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Znajdź i mi pokaż, bo na razie to jesteś gołosłowny, tylko szczekasz, jak zawsze ..
I to jeszcze na poziomie riposty "chyba ty".
 

Adzi90

Zespół Grepolis
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Nie chce mi się tego czytać o czym mowa?
smiley_emoticons_irre.gif
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Masz już dowody na play'e ? :p

- - - Automatycznie połączono posty - - -



Kilkanaście stron temu wklejał bodajże to Bartek a jak było każdy może sprawdzić w statsach. Chyba nikogo za rączkę prowadzić nie trzeba.

Ja nie mam.. Cały czas jestem ciekawa o co chodzi :) Ale już straciłam nadzieję, że prawda wyjdzie na jaw :) Już nawet nie chce mi się tego kontynuować.. ileśtam stron bez sensu, ładu i składu, bo połowa wiadomości wywalona, albo wyciachana..
 

DeletedUser23534

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Znajdź i mi pokaż, bo na razie to jesteś gołosłowny, tylko szczekasz, jak zawsze ..
I to jeszcze na poziomie riposty "chyba ty".

Dowody są ogólnodostępne, każdy może sprawdzić.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Nie chce mi się tego czytać o czym mowa?
smiley_emoticons_irre.gif

Taki poboczny temat bo ciągle piszą o aferze korupcyjnej.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Ja nie mam.. Cały czas jestem ciekawa o co chodzi :) Ale już straciłam nadzieję, że prawda wyjdzie na jaw :) Już nawet nie chce mi się tego kontynuować.. ileśtam stron bez sensu, ładu i składu, bo połowa wiadomości wywalona, albo wyciachana..

Napisałem Ci na pw co ja się dowiedziałem.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Jak się doczekam jakichś konkretów to sobie pogadamy, na razie możesz sobie poszczekać :)
 

Adzi90

Zespół Grepolis
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Więc może po męsku jeden na jednego a nie pół sojuszu do obrony? CichY zapewne podejmnie wyzwanie lecz czy druga strona?
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Do czego to doszło, zebym musiała Cichego bronić :p

Tez tak na początku myślałam jak Ty.. Filmik był z akcji na Arta.. o ile się nie mylę godzinny i wszystko tam było widać jak na dłoni.. Wiele takich filmików nie nagrał, bo to była konkretna akcja.. Nie wiem czy sa takie ciasteczka i jak działają, bo nigdy nie korzystałam i nie próbowałam.. Jeśli byłoby tak jak piszesz, to filmik zrobiony perfekcyjnie :) Może i naiwna jestem, ale tu akurat wierzę cichemu :) Nie bić mnie tylko :D
 

Adzi90

Zespół Grepolis
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Kto by kobiety chciał bić:confused:,specjalnie Cie na cudaka wysłali i teraz nikt Cie nie ruszy hehe
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Kto by kobiety chciał bić:confused:,specjalnie Cie na cudaka wysłali i teraz nikt Cie nie ruszy hehe

Hahaha, jaassssne :D Cichy już kilka razy pisał, zebym wracała z tego urlopu ;) Taki trochę damski bokser z niego, ale jakoś nie umiem się na niego gniewać :p Lolo i Manfred też mnie kiedyś strasznie tłukli.. Ja chyba lubię być bita :D Najlepiej mi się później z takimi gada i gra ;)
 
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Do czego to doszło, zebym musiała Cichego bronić :p

Tez tak na początku myślałam jak Ty.. Filmik był z akcji na Arta.. o ile się nie mylę godzinny i wszystko tam było widać jak na dłoni.. Wiele takich filmików nie nagrał, bo to była konkretna akcja.. Nie wiem czy sa takie ciasteczka i jak działają, bo nigdy nie korzystałam i nie próbowałam.. Jeśli byłoby tak jak piszesz, to filmik zrobiony perfekcyjnie :) Może i naiwna jestem, ale tu akurat wierzę cichemu :) Nie bić mnie tylko :D
Potwierdzam to ja byłem tym biedakiem któremu wioske Cichy zwinoł hehe grepo muliło niemiłośernie alarm wył jak opentany na telefonie a najgorsze że kompa nie miałem ze sobą a z fona zalogować się za bardzo nie mogłem z powodu zamułek na grepo
 
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Hahaha, jaassssne :D Cichy już kilka razy pisał, zebym wracała z tego urlopu ;) Taki trochę damski bokser z niego, ale jakoś nie umiem się na niego gniewać :p Lolo i Manfred też mnie kiedyś strasznie tłukli.. Ja chyba lubię być bita :D Najlepiej mi się później z takimi gada i gra ;)

ja co najwyżej chciałem poprosić byś odstąpiła mi jedno z miasteczek ;)
 
Do góry