Sytuacja na świecie Retimno

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser15856

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Hahaha, jaassssne :D Cichy już kilka razy pisał, zebym wracała z tego urlopu ;) Taki trochę damski bokser z niego, ale jakoś nie umiem się na niego gniewać :p Lolo i Manfred też mnie kiedyś strasznie tłukli.. Ja chyba lubię być bita :D Najlepiej mi się później z takimi gada i gra ;)

A mnie to właściwie nikt nigdy nie bił
smiley_emoticons_neutral_new.gif
 

DeletedUser15856

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Może myślą, że facetem jestem? W sumie kilka osób do mnie pisało per pan :D I lubię się czasem podpisać Marian :D

Ale mnie tym bardziej za faceta mają!:mad:
A gdy już przyznają, że kobieta, to zaraz, że Ela :mad:
 
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Z tym wibrowaniem tel co pół sekundy to ma racje , czy to jest możliwe ręcznie wysłać tak ataki ? bo mi coś nie grało i trochę dziwne to było , ale ja sie akurat nie znam na tych botach itp. od zawsze gram czysto :) a na początku Retimno to ja byłem ofiarą Cichego i Adzi i troszke ciężko było sie wybronić przed tymi kolonami , pojęcia nie mam jak to sie da tak skleić wszystko :confused: ale tego pewnie sie nigdy nie dowiem , no trudno ...:(
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Z tym wibrowaniem tel co pół sekundy to ma racje , czy to jest możliwe ręcznie wysłać tak ataki ? bo mi coś nie grało i trochę dziwne to było , ale ja sie akurat nie znam na tych botach itp. od zawsze gram czysto :) a na początku Retimno to ja byłem ofiarą Cichego i Adzi i troszke ciężko było sie wybronić przed tymi kolonami , pojęcia nie mam jak to sie da tak skleić wszystko :confused: ale tego pewnie sie nigdy nie dowiem , no trudno ...:(
Swego czasu też na mnie kilka osób donosy skrobało, jakiś czas temu się o tym dowiedziałem - dokładnie za to samo, telefon kilka razy na sekundę im dzwonił.. i ciach do tej pory nie dostałem..
Także chyba nie wykryli jeszcze mojego bota do odbierania telefonu.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Adzi90

Zespół Grepolis
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Z tym wibrowaniem tel co pół sekundy to ma racje , czy to jest możliwe ręcznie wysłać tak ataki ? bo mi coś nie grało i trochę dziwne to było , ale ja sie akurat nie znam na tych botach itp. od zawsze gram czysto :) a na początku Retimno to ja byłem ofiarą Cichego i Adzi i troszke ciężko było sie wybronić przed tymi kolonami , pojęcia nie mam jak to sie da tak skleić wszystko :confused: ale tego pewnie sie nigdy nie dowiem , no trudno ...:(

To fakt byliśmy na wyspach i stawiałeś opór a zrobienie cofki w czasie kolona nie było dla Ciebie problemem, więc trzeba było wszystko ładnie zgrać, nie zawsze się udawało :)
 
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

To fakt byliśmy na wyspach i stawiałeś opór a zrobienie cofki w czasie kolona nie było dla Ciebie problemem, więc trzeba było wszystko ładnie zgrać, nie zawsze się udawało :)

No tyle że wy sie wcale jakoś specjalnie starać nie musieliście , lawa ataków od razu i wszystko wymierzone , no ale i tak byscie sie pewnie nie przyznali do jakis wspomagaczy , wiec nie naciskam , ale fajnie było doswiadczyć czegoś takiego , mały dreszczyk emocji haha :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

No tyle że wy sie wcale jakoś specjalnie starać nie musieliście , lawa ataków od razu i wszystko wymierzone , no ale i tak byscie sie pewnie nie przyznali do jakis wspomagaczy , wiec nie naciskam , ale fajnie było doswiadczyć czegoś takiego , mały dreszczyk emocji haha :D

Ja się czasem wspomagam serkiem wiejskim, wtedy mam szybsze palce
smiley_emoticons_freddus_pacman.gif
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Zacznij, dziewczyna kiedyś ci za to podziękuje
smiley_emoticons_freu-dance.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

To też mam coś dla ciebie,
podobno w twoim gniazdku w kuchi mieszkają krasnoludki - chcą żebyś je gwoździami nakarmił
smiley_emoticons_freu-dance.gif
smiley_emoticons_rollsmiliey.gif
smiley_emoticons_headstand.gif
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Ale mnie tym bardziej za faceta mają!:mad:
A gdy już przyznają, że kobieta, to zaraz, że Ela :mad:

Oj przestań Ela :D Idź daj się zbić mamutowi, bo brakuje mu dawania klapsów ;)

A avatara już nie zmienię :D Miałam fajny to mi Ciasteczkowe Potwory zabrały :(

Spadam, sajonara, nie kłócić się i nie bić :p i nie pisać za dużo.. bo do jutra wyciachają i mnie jeszcze coś ominie :(
 

DeletedUser15856

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Oj przestań Ela :D Idź daj się zbić mamutowi, bo brakuje mu dawania klapsów ;)

A avatara już nie zmienię :D Miałam fajny to mi Ciasteczkowe Potwory zabrały :(

Spadam, sajonara, nie kłócić się i nie bić :p i nie pisać za dużo.. bo do jutra wyciachają i mnie jeszcze coś ominie :(

Ojjjjj... pchasz się w gips.
Zaraz wszystkim powiem, że masz Sylwka na imię
smiley_emoticons_biggrin.gif
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Ojjjjj... pchasz się w gips.
Zaraz wszystkim powiem, że masz Sylwka na imię
smiley_emoticons_biggrin.gif

Tera Elka to żeś przegięła pałę :D Sylwka może mówić do mnie tylko dziadek :D Foch i nie wracam :p I jeszcze cichego na Ciebie naślę :p
 
Do góry