Sytuacja na świecie Retimno

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser19540

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

W opisie mam ,że 24/h ,daje 24/h i będzie jeszcze dawać długo ,bo czas to 7h...
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Poszperałam troszeczkę i udało mi się ustalić, że na danym świecie "wartość" nagrody jest uzależniona od postępów w grze.
Czyli Manfredzie my jesteśmy za mali by dostać więcej :D

Oczywiście bez obrazy - nie porównuję się do Ciebie. Uściślając - nie przekroczyliśmy jeszcze progu punktowego, by przeskoczyć na większy pułap nagród :)
 

DeletedUser19540

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Czy to oznacza,że ludzie ,co mają setki tysięcy pkt dostają jeszcze więcej kawalerzystów na godzinę? :eek:
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Nie. Uzależnione jest od świata i jest maksymalna ilość narzucona :)
 

DeletedUser19917

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Poszperałam troszeczkę i udało mi się ustalić, że na danym świecie "wartość" nagrody jest uzależniona od postępów w grze.

I chyba jeszcze od prędkości serwera, bo jak zauważyłem to bezimienny dostał 24 kawalerzystów, a kumpel na Achillesie dostał 20 na godzinę przy stanie 60+ miast
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

To napisałam wyżej :)

A i jeszcze muszę sprecyzować to co napisałam wcześniej na temat ataków i kolonów.
A owszem po tym jak napisałam jeden kolonik próbował zaparkować u nas, ale nie dał rady :)
Co nie oznacza, że kolejna próba się nie uda. Mówię tylko, że na tą chwilkę udało nam się wybronić.
A przed kim? Zostawię to dla siebie słodką tajemnicą :D
 

DeletedUser14968

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Już samo to, ze kulki spadają losowo to wymuszanie.
Ktoś się denerwuje, ze spełnia warunki,a nie dostaje, więc kupuje.

To, ze jakiś event będzie na początek świata było niemal pewne...w końcu to urodziny grepolis i inno musi zrobić sobie prezent:p

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Czy jest jakieś ograniczenie czasowe/ilościowe, czy kulki mocy można kupować dowolnie?
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

swiety poszperam i dam Ci znać :)

Na tą chwilkę mogę Ci powiedzieć, że cena za każde kolejne 5 kulek jest wyższa od poprzedniej i przypuszczam, że można 5 razy kupić na dzień, ale tak jak napisałam - sprawdzę.
 

DeletedUser19540

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Pewien gracz mi groził całym sojuszem ,po czym dałem mu chwilę na zastanowienie, to spojrzał z kim ma do czynienia i wcisnął restart...

No proszę was, chyba nie jestem aż taki straszny. :(
(okoliczności były takie,że jego koledze wyczyściłem miasto ,prawie rozbiłem okupację ,a potem sprzątnąłem wszystkie ognie (ponad 2k pkt w sumie, mniam:rolleyes:))

//edit. Dzięki sisi za ostrzeżenie ,nie mam jakoś ochoty na owoce ,private message usunięte.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

swiety poszperam i dam Ci znać :)

Na tą chwilkę mogę Ci powiedzieć, że cena za każde kolejne 5 kulek jest wyższa od poprzedniej i przypuszczam, że można 5 razy kupić na dzień, ale tak jak napisałam - sprawdzę.

Szkoda że ten magazynek to tylko 10 kul bo tak jak chcesz pocisnąć musisz złocić a jak chcesz grać za aktywność to grasz tak jak normalni gracze bo wszystkie kule w jeden dzień na spokojnie da się zebrać a ja przykładowo mam już nadmiar około 20 kul a między innymi z ataków bodajże 1 atak = 1 kula tak samo jest z obroną pytanie czy oszczędzać wojo haha :D
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Poszperałam troszeczkę i udało mi się ustalić, że na danym świecie "wartość" nagrody jest uzależniona od postępów w grze.
Czyli Manfredzie my jesteśmy za mali by dostać więcej :D

Nie chce się wymądrzać bo wkońcu Ty tu jesteś bóstwem na temat tej gry i wiedzy odnośnie jej, ale z tego co mi wiadomo rozwój gracz faktycznie poprawia nagrodę ale jesli chodzi o czas a nie o wielkość. Czyli jesli:

Manfred ten malutki ma tylko 2k pkt to dostanie 8 kawalerzystów na 5h
Sisi jest bardzo napakowana i ma aż 10k pkt i dostanie 8 kawalerzystów na 7h

oczywiście to tylko moja wiedza a wiec pewnie się myle jak zwykle. Popraw mnie Sisi proszę.

Bo wg Twojej teorii:
Manfred ten malutki ma tylko 2k pkt to dostanie 8 kawalerzystów na 5h
Sisi jest bardzo napakowana i ma aż 10k pkt i dostanie 24 kawalerzystów na 5h
 
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Wystarczyło sprawdzić - na pewno losowe to nie jest, ale ma chyba związek z szybkością świata , mniejszy natomiast z rozwojem konta
Mianowicie:
Retimno - Punkty - 16.930 - Nagroda 24 kawalerii na 7 godzin - Prędkość 4
Heraklion - Punkty - 1.426.205 - Nagroda 30 kawalerii na 7 godzin - Prędkość 3
Pella - Punkty - 143.894 - Nagroda 20 kawalerii na 7 godzin - Prędkość 2
 

DeletedUser15560

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

czytam i nie wierzę-Sisi ma radochę ze zbierania kul, to w kulki proponuję grać, miało być ułatwienie i urozmaicenie, jest jak zwykle-kup za 50 monet ehhh
co do tego co pisał Adam to jest w tym trochę prawdy, ludzie zbytnio liczą na powiadomienia, często pojawia się wpis-powiadomienia nie zadziałały...każde tłumaczenie jest dobre, ale dzisiaj pięknym strzałem popisał się Papa Smerf 1973, fajnie by było jakby Jacek wkleił swoją zdobycz w rozbiciu okupacji, koledzy chyba już za pewnie się poczuli na tej okupacji :))
smiley_emoticons_irre4.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Wystarczyło sprawdzić - na pewno losowe to nie jest, ale ma chyba związek z szybkością świata , mniejszy natomiast z rozwojem konta
Mianowicie:
Retimno - Punkty - 16.930 - Nagroda 24 kawalerii na 7 godzin - Prędkość 4
Heraklion - Punkty - 1.426.205 - Nagroda 30 kawalerii na 7 godzin - Prędkość 3
Pella - Punkty - 143.894 - Nagroda 20 kawalerii na 7 godzin - Prędkość 2


Tak racja to nie ma znaczenia ilość punktów jaka jest :) lecz prędkość serwera
 

DeletedUser11782

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

czytam i nie wierzę-Sisi ma radochę ze zbierania kul, to w kulki proponuję grać, miało być ułatwienie i urozmaicenie, jest jak zwykle-kup za 50 monet ehhh
co do tego co pisał Adam to jest w tym trochę prawdy, ludzie zbytnio liczą na powiadomienia, często pojawia się wpis-powiadomienia nie zadziałały...każde tłumaczenie jest dobre, ale dzisiaj pięknym strzałem popisał się Papa Smerf 1973, fajnie by było jakby Jacek wkleił swoją zdobycz w rozbiciu okupacji, koledzy chyba już za pewnie się poczuli na tej okupacji :))
smiley_emoticons_irre4.gif

raport był piękny:) co do moich słow to oczywiście że mam racje:) przez powiadomienia czujność graczy spadła o 90%:) zresztą gram z takimi osobami na jednym serwie i potrafią sie przez tydzień nie logować bo nie są atakowani :p
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

dajcie rapka ja też chce zobaczyc? kto kogo atakował?
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

haha grubo ale chyba papa smerf nie zdawał sobie sprawy z tego że jest tam kolon coś mi się zdaje
 
Do góry