Sytuacja na świecie Retimno

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

no to tylko pogratulowac. Szkoda trasów no ale szczytny cel jak by nie patrzeć
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Nie chce się wymądrzać bo wkońcu Ty tu jesteś bóstwem na temat tej gry i wiedzy odnośnie jej, ale z tego co mi wiadomo rozwój gracz faktycznie poprawia nagrodę ale jesli chodzi o czas a nie o wielkość. Czyli jesli:

Manfred ten malutki ma tylko 2k pkt to dostanie 8 kawalerzystów na 5h
Sisi jest bardzo napakowana i ma aż 10k pkt i dostanie 8 kawalerzystów na 7h

oczywiście to tylko moja wiedza a wiec pewnie się myle jak zwykle. Popraw mnie Sisi proszę.

Bo wg Twojej teorii:
Manfred ten malutki ma tylko 2k pkt to dostanie 8 kawalerzystów na 5h
Sisi jest bardzo napakowana i ma aż 10k pkt i dostanie 24 kawalerzystów na 5h

Mnfredku kochany przestań mnie się czepiać.
Nie mam 10k punktów, a próg punktowy jest nieco inny.

Doprecyzuję, żeby wytłumaczyć innym jaka jest różnica między nami.
Sisi ma mało punktów, bo rozwija się powoli.
Manfred ma mało, bo dopiero zaczął grać.

Proszę nas nie porównywać czasami, bo Manfred grając tyle czasu co ja będzie miał już ze 4 miasta jak nie więcej. Zadowolony? :p

I przepraszam swiety, ale nie było mnie całe popołudnie, teraz jestem w małej prywatnej euforii i jak tylko będę mogła dam szczegóły dotyczące eventu ok?

raport był piękny:) co do moich słow to oczywiście że mam racje:) przez powiadomienia czujność graczy spadła o 90%:) zresztą gram z takimi osobami na jednym serwie i potrafią sie przez tydzień nie logować bo nie są atakowani :p

No z tym się zgadzam, że nie logują się bo nie są atakowani. A gra jest zespołowa- powinni, bo może inni są atakowani i potrzebują pomocy. Ale takich szybko da się wychwycić i pożegnać się z nimi :)
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser19540

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Dziś 2 miasta podbiłem ,już jestem 87 w rankingu ogólnym ,czas się zabrać za wbicie się do top 100 agresorów, bo to wstyd ,że tam mnie nie ma :rolleyes:
 

DeletedUser19917

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Gratuluję.
smiley_emoticons_hust.gif
 

DeletedUser19781

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Pierwszy błąd? ..
Kto wysłał tyle ataków że serwer zmyliło ?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser22713

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Czyli nie tylko mi nie wracają wojska i nie dochodzą ataki?
 

DeletedUser22713

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Mi już działa, chyba za wczesna panika:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Jak Adaś będzie to dajcie znać :D

Jego Turek wrócił hahahah :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Znasz nick Turka? - daj szybciorem, jestem zainteresowany i podekscytowany
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Coś źle przeczytałeś :D Albo nie było Cię przy rozmowie którą prowadziłem z największym wojownikiem na arenie grepo czyli Adasiem :D
Żeby nie było jakiś komplikacji zdaniem Pana Adama W. to ja jestem Turkiem przed którym uciekał z innego świata :)

Jeśli chodzi o Turka to kto wie może i jest może i go nie ma...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

a to pewnie źle zrozumiałem
ale to moze dlatego, ze na hasło "Turek na Rethimno" wraca mi animusz i energia do gry
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Dzieje się tu coś ? Kto z kim walczy? jakie koalicje powstały? Jakie sojusze są godne uwagi? Jest jakaś zadyma ? :D
 

DeletedUser22453

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Coś źle przeczytałeś :D Albo nie było Cię przy rozmowie którą prowadziłem z największym wojownikiem na arenie grepo czyli Adasiem :D
Żeby nie było jakiś komplikacji zdaniem Pana Adama W. to ja jestem Turkiem przed którym uciekał z innego świata :)

Jeśli chodzi o Turka to kto wie może i jest może i go nie ma...

Kolego nie pisz głupot a skoro nie grasz na tym serwerze proszę iść trolować w inne miejsce. Tutaj zaglądają ludzie którzy są ciekawi sytuacji na serwerze a ciągle to muszą czytać bajki o wielkim panu T. który przegral 3 serwer z kolei.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Dzieje się tu coś ? Kto z kim walczy? jakie koalicje powstały? Jakie sojusze są godne uwagi? Jest jakaś zadyma ? :D

Walk jest sporo, kilku graczy skasowało konta.
 

DeletedUser14968

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Toczą się już jakieś wojny między mocnymi sojuszami, czy każdy bierze co chce od słapszych szykując pozycję?
smiley_emoticons_blush-reloaded6.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Jak narazie z agresorow uciekaja bobry,armia hannibala i tubylerczykom. Ale top 3 to chyba akademia top 1 tak przynajmniej pisze :) ładna z nich para by była lub jest :)
 
Do góry