Sytuacja na świecie Retimno

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser4218

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Nie no spoko, to tylko ja jestem uczulona na nazwę Maskotki, bo z Maskotkami związana byłam całym sercem na innym świecie.

Zresztą na każdym świecie moje Maskotki zaraz się do mnie odzywają. Tu na Retimno też.

To coś wiemy już o jakichś koalicjach?
Kto z kim i po co? :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Biorąc po uwagę czas powstania sojuszu i ilość członków to w agresorach najlepiej spisuje się SumaWszystkichStrachów.
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Retimno

A ja sobie zrobiłam takie małe przeliczanko w sojuszach wojownikach:

1 Trzciciele Bobrzej Norki średnia punktów 12922
2 ** Armia Hannibala ** średnia punktów 11900
3 -=ZNANI PIJACY=- średnia punktów 9057
4 Capricious Creatures średnia punktów 11231
5 WULKAN średnia punktów 13855
...
28 Kółko Różańcowe średnia punktów 11687

Czyli wcale tak źle nie stoimy z punktami :D
 

DeletedUser18473

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Wcale nie tak źle :p
Was jest dzięsięciu a ich ponad 38 :)

PS: zelgawis2 od koga masz towar :confused:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser22389

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Biorąc po uwagę czas powstania sojuszu i ilość członków to w agresorach najlepiej spisuje się SumaWszystkichStrachów.
jakbym nie liczył nie umiem się doliczyć żebyście mieli najlepszą srednią TBN ma średnią prawie 11k a SWS troszkę ponad 8k
a drugą ciekawostką jest to gdzie wy te punkty bijecie ?? bo na nas dla was wrogi sojusz wysłaliście raptem 2-3 ataki w tym dwa sprawdzające port
smiley_emoticons_headbash.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Retimno

TBN mają 10288 na gracza, a SWS ma 8500 na gracza. Swoimi super przybliżeniami zmieniłeś wynik o 1212 punktów na gracza.
Po za tym ja uwzględniłem też czas powstania sojuszu. 17.06 SWS i 05.06 TBN. 1788 punków przez 12 dni to chyba nie jest trudne wyzwanie.

A po za tym nie wiem czemu piszesz do mnie jakbym był członkiem tego sojuszu skoro mnie tam nie ma.
smiley_emoticons_confusednew.gif
 

DeletedUser22389

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Retimno

TBN mają 10288 na gracza, a SWS ma 8500 na gracza. Swoimi super przybliżeniami zmieniłeś wynik o 1212 punktów na gracza.
Po za tym ja uwzględniłem też czas powstania sojuszu. 17.06 SWS i 05.06 TBN. 1788 punków przez 12 dni to chyba nie jest trudne wyzwanie.

A po za tym nie wiem czemu piszesz do mnie jakbym był członkiem tego sojuszu skoro mnie tam nie ma.
smiley_emoticons_confusednew.gif
przy takich krótkodystansowcach jak pich to chyba trudno:)
 

DeletedUser9244

Guest
Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Retimno

k-nightmare ja oglądam, ale przeliczam sobie na ilość graczy :p


zelgawis2 a nie wiem, bo nie wnikam w dyplomację.
My tylko się bawimy.

I proszę nie pisać Maskotki - bo Maskotki to był mój sojusz.
Tutaj są Płochliwe Maskotki z Arcyksiężną Zofią.
Chyba ktoś musiał sobie ego podbudować :)

Teraz to są Płochliwe Maskotki I i już II - akademia? :)
 

DeletedUser18473

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Retimno

centra jest główny tzn. I
i akademia II. :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Retimno

ageroo czemu głupoty piszesz to są dwa równorzędne sojusze, nie ma akademi bo II nie została stworzona do trzymania i selekcjonowania noboow, poprostu znajomi znajomych dołączyli i miejsca brak. Tak Sisi masz racje jesteśmy Płochliwe Maskotki jedyne w swoim rodzaju:cool:

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Podobno bobry mają pakt z maskotkami, prawda to - ktoś wie? :)
mamy pakt prawie z każdym, ogólnie jesteśmy pokojowo nastawionym sojuszem, zbieramy priorytetowo głównie szaraki
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Retimno

mamy pakt prawie z każdym, ogólnie jesteśmy pokojowo nastawionym sojuszem, zbieramy priorytetowo głównie szaraki

co do tych szaraków to zauważyłem, w grepostats same przejęcia miast należących do graczy bez sojuszu, albo z jakiegoś słabiutkiego.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Retimno

co do tych szaraków to zauważyłem, w grepostats same przejęcia miast należących do graczy bez sojuszu, albo z jakiegoś słabiutkiego.
To już zależy od gracza co przejmuje :D Jedni chcą przejąć łatwe miasta w miarę rozbudowane a drugim bardziej chodzi o miejsce na mapie.. Tak że jak kto woli :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Retimno

co do tych szaraków to zauważyłem, w grepostats same przejęcia miast należących do graczy bez sojuszu, albo z jakiegoś słabiutkiego.

FERDEK, weź Ty lepiej główką o beton sieknij, może wtedy Twój wzrok się poprawi
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Retimno

FERDEK, weź Ty lepiej główką o beton sieknij, może wtedy Twój wzrok się poprawi

ale po co ta agresja od razu? jeśli źle interpretuję statystyki, to proszę o wskazanie w którym miejscu się pomyliłem.
 

DeletedUser19304

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Daily News Retimno
Jak donosza nasze zrodla, sojusze Jon, jutro ogarniemy nazwe i Wulkan porozumialy sie i razem prowadza dzialania wojenne przeciwko Armi Hanibala, maskotki natomiast porozumialy sie z Jon i Jutro ogarniemy nazwe i prowadza tylko 1 wojenke z jakims mniejszym sojuszem(ci sie potrafia ustawic,brak konfliktu z TOP sojuszami, brawo maskotki;)
Juz wkrotce nastepna porcja sensacji z Retimno.
Pozdrawiam
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Retimno

maskotki [...] prowadza tylko 1 wojenke z jakims mniejszym sojuszem([...] brawo maskotki;)

bijesz im brawo, za to że mają tak małe 'kohones', że walczą tylko z jednym - jak sam napisałeś - mniejszym sojuszem? ja to bym był prędzej brawo bił dla AH, bo przynajmniej pokazują że nie boją się walki, ale co ja tam wiem, lepiej być bobem
 

DeletedUser19304

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Update:
Armia H to by chciala pakt z GNS i Wulkanem, ale wiadomo ze ta dwojka walczyc ze soba nie bedzi i zostalo tylko AH, hmmm nie jest to mega przeciwnik ale wiochy ma ladniutkie;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Widać jak mało wiesz na temam PM, ale to lepiej dla nas ;)
 
Do góry