Sytuacja na świecie Retimno

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

To się nazywa gra na luzie, rekreacyjna, dla emerytki grepolisowej

pogniewałam się na support, ale jak to się mów - czas leczy rany i dla własnego zdrowia psychicznego postanowiłam popykać znowu przez jakiś czas

hej Arcik, widziałam już Ciebie, z maniutkiem grasz - no jak tak patrze po Twoich statach, to chyba trochę udajesz, że grasz :)))) do roboty!!!
 
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

To się nazywa gra na luzie, rekreacyjna, dla emerytki grepolisowej

pogniewałam się na support, ale jak to się mów - czas leczy rany i dla własnego zdrowia psychicznego postanowiłam popykać znowu przez jakiś czas

hej Arcik, widziałam już Ciebie, z maniutkiem grasz - no jak tak patrze po Twoich statach, to chyba trochę udajesz, że grasz :)))) do roboty!!!
Muszę się z powrotem w to wkręcić miałem przerwe w grze hmmm przymusową
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

To podobnie jak ja :p

ale ja tam za bardzo nie chcę się wkręcać, tylko tyle co potrzeba, w sam raz
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Art ogarnij swiat i wydaj opinie o sojach bo do tego to ty masz talent.. jestem Ciekaw co bys napisal
 

DeletedUser6630

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

ciekawe ile ten świat pociągnie jeszcze :cool:
 

DeletedUser15560

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

tak długo jak złoto będzie pakowane.
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Widzę, że jednak na tym serwie dużo osób gra. No i jest trochę osób, które gdyby spięły zadeczki to mogłyby nieźle zagrozić całemu MDG. Jednak widzę niektórzy zamiast walczyć to podkulają ogonki i chcą uciekać z serwerka. No szkoda, szkoda. Najwyżej cudaki postawią osobnicy z MDG, w sumie należy im się bo jak postrzegam są chyba najsensowniej zorganizowani na tym serwerku.
Liznęłam trochę historii i nie potrafię zrozumieć dlaczego Wulkany tak brzydko postąpiły i wypieli się na swojego głównego sojusznika - czyli na Jony.
Bobry teraz nieźle obrywają sądząc po statach, ale walczą. Myślę, że gdyby się ogarneli to mieliby szansę w domieszanym stanie wybudować tutaj cudaczki, ale pod warunkiem, że się ogarną. Bez sensu wydaje mi się ich walka z brygadą Adaśka - myślę, że bobry trochę strategicznie popełnili błędów, bo emocje zadziałały zamiast zdrowy rozsądek.
 
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Widzę, że jednak na tym serwie dużo osób gra. No i jest trochę osób, które gdyby spięły zadeczki to mogłyby nieźle zagrozić całemu MDG. Jednak widzę niektórzy zamiast walczyć to podkulają ogonki i chcą uciekać z serwerka. No szkoda, szkoda. Najwyżej cudaki postawią osobnicy z MDG, w sumie należy im się bo jak postrzegam są chyba najsensowniej zorganizowani na tym serwerku.
Liznęłam trochę historii i nie potrafię zrozumieć dlaczego Wulkany tak brzydko postąpiły i wypieli się na swojego głównego sojusznika - czyli na Jony.
Bobry teraz nieźle obrywają sądząc po statach, ale walczą. Myślę, że gdyby się ogarneli to mieliby szansę w domieszanym stanie wybudować tutaj cudaczki, ale pod warunkiem, że się ogarną. Bez sensu wydaje mi się ich walka z brygadą Adaśka - myślę, że bobry trochę strategicznie popełnili błędów, bo emocje zadziałały zamiast zdrowy rozsądek.

Hehe
MDG najlepiej zorganizowane
Bobry dostają po tyłku (jeszcze dopisz,ze od MDG)
Cuda wybuduje ekipka Turka
Brzydkie postępki Wulkanu względem największych sojuszników Turka
Złe wybory Bobrów, bo po co się bić ze wszystkimi lepiej paktować z każdym.
Widzę, że wracasz w wielkim stylu i na każdym forum musisz pisać o rzeczach o których nie masz pojęcia.
Co do statów to widzę jedno stracone na rzecz FC, jedno na rzecz MDG ,3 na rzecz Lwiego Pazura (nawet nie wiem gdzie to jest) i 24 zabrane Jonom,OZ i MDG przez ostatnie dwa dni.
Jeszcze brakuje aby ArtWawa zrobił podsumowanie to już będziemy mieli komplet mądrości na FO.
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Widzę Oszczepiku, że w mowie wciąż jesteś nie do pokonania, tylko wiesz dałeś ogrom nadinterpretacji do tego co ja napisałam.
Ale dobrze, niech Ci będzie, że niektóre sprawy wciąż nie ogarniam. Jestem na serwerze ponownie dopiero od kilkudziesięciu godzin i chyba zgodzisz się, że mam prawo w tak krótkim czasie jeszcze nie wszystko ogarniać.
Chciałam tylko zasygnalizować na pierwsze wrażenia i alogiczność - wielu sojuszom zależy na pokonaniu MDG i kto jak kto, ja rozumiem te motywacje, bo gdzie bym nie była to zawsze będę przeciwko MDG. Nie oznacza to jednak, że nie docenię przeciwnika, tym bardziej, iż znam ich z nie jednego serwera.
Nie rozumiem dlaczego sojusze, które za wroga uważają MDG jeszcze walczą między sobą i pozwalają stale wzmacniać się ekipie Turka. No sorry, ale jest to dla mnie alogiczne. I jest to prosta droga do tego, aby MDG istotnie wygrało ten serwer. Są też tacy na serwerze, którzy chcą zostawić po sobie szaraki z otwartymi wrotami dla MDG - to już większego uproszczenia nie można chyba dać grajkom z MDG. Mam wrażenie, że robicie absolutnie wszystko, aby ułatwić im ich cel - czyli wygranie serwerka.
 
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Widzę Oszczepiku, że w mowie wciąż jesteś nie do pokonania, tylko wiesz dałeś ogrom nadinterpretacji do tego co ja napisałam.
Ale dobrze, niech Ci będzie, że niektóre sprawy wciąż nie ogarniam. Jestem na serwerze ponownie dopiero od kilkudziesięciu godzin i chyba zgodzisz się, że mam prawo w tak krótkim czasie jeszcze nie wszystko ogarniać.
Chciałam tylko zasygnalizować na pierwsze wrażenia i alogiczność - wielu sojuszom zależy na pokonaniu MDG i kto jak kto, ja rozumiem te motywacje, bo gdzie bym nie była to zawsze będę przeciwko MDG. Nie oznacza to jednak, że nie docenię przeciwnika, tym bardziej, iż znam ich z nie jednego serwera.
Nie rozumiem dlaczego sojusze, które za wroga uważają MDG jeszcze walczą między sobą i pozwalają stale wzmacniać się ekipie Turka. No sorry, ale jest to dla mnie alogiczne. I jest to prosta droga do tego, aby MDG istotnie wygrało ten serwer. Są też tacy na serwerze, którzy chcą zostawić po sobie szaraki z otwartymi wrotami dla MDG - to już większego uproszczenia nie można chyba dać grajkom z MDG. Mam wrażenie, że robicie absolutnie wszystko, aby ułatwić im ich cel - czyli wygranie serwerka.

Nawet cichy pakt mamy z MDG, zeby im słac surke jak beda cudaki budowac tylko nie mów nikomu,bo tajemnica.
A pogrubiony fragment to lekko nie zrozumiały mogłabys sprecyzowac,bo wiem ,ze pisac lubisz (bez sensu, ale lubisz)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

My z wszystkimi Marto mamy cichy pon.. a MDG to kazali nam surki slac pod te cuda,juzna zaś :)
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

O sensie i bezsensie to Twoje zdanie, ale ok - doceniam je i toleruję :eek: może masz rację, ze nie zawsze piszę w sposób zrozumiały.

Chodzi o to, że warto postawić priorytety i je po kolei realizować. Skoro celem wielu jest pokonanie MDG to jak dla mnie powinno oznaczać zaprzestanie walk między sobą i skupienie się na walce z MDG. To proste. Po co siebie niszczyć, osłabiać zamiast zająć się wrogiem najważniejszym?
Tylko do takiej postawy trzeba trochę dojrzałości, więc rozumiem, że w niektórych brakuje owej dojrzałości i dlatego jest jak jest. Ekipa Turka się cieszy bo sami "budujecie im mosty" umożliwiające im dojście do celu. Gratuluję zdrowego rozsądku.

Ps. Zdziwilabym się bardzo gdyby MDG nie miało paktów, czy chociażby ponów. Zawsze ich polityka była rozsądna.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

O sensie i bezsensie to Twoje zdanie, ale ok - doceniam je i toleruję :eek: może masz rację, ze nie zawsze piszę w sposób zrozumiały.

Chodzi o to, że warto postawić priorytety i je po kolei realizować. Skoro celem wielu jest pokonanie MDG to jak dla mnie powinno oznaczać zaprzestanie walk między sobą i skupieniu się na walce z MDG. To proste. Po co siebie niszczyć, osłabiać zamiast zająć się wrogiem najważniejszym?
Tylko do takiej postawy trzeba trochę dojrzałości, więc rozumiem, że w niektórych brakuje owej dojrzałości i dlatego jest jak jest. Ekipa Turka się cieszy bo sami "budujecie im mosty" umożliwiające im dojście do celu. Gratuluję zdrowego rozsądku.


"Ekipa Turka" to płacze do dzisiaj po wczorajszych transach dalej nie wiem o czym piszesz i zapewne się nie dowiem jeśli tych proszków nie odstawisz.
Dzięki za gratulacje.
A mógłbym wiedzieć z kim jeszcze to wielkie MDG walczy ?
 

DeletedUser15560

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

pytanie tylko czy MDG ma zamiar budować cudaki?
smiley_emoticons_idea2.gif
smiley_emoticons_irre.gif
smiley_emoticons_oh-no2.gif
smiley_emoticons_no_sad.gif
smiley_emoticons_thumbs-down_new.gif
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Nie wiem czy chcą budować cudaki, czy nie. Bodajże na Tau MDG wiodło prym, ale cudaki jednak wybudowała Psychoza. Ja nie wnikam w to co oni chcą, ale do czegoś przecież dążą. MDG to z pewnością poważny przeciwnik i wartoskupić się na walce z nimi. Ja nie mam nic do ludzi z MDG, ale mam do Turka. Jakoś do tej pory (chyba już z kilka lat) nie pokazał mi się pozytywnie jako człowiek - więc mam o nim takie zdanie, jakie mam. Nie wiem, może się zmienił, bo przecież ludzie się zmieniają.

PS. Nie pytaj się mnie z kim walczy MDG bo myślę, ze Ty więcej wiesz na ten temat niż ja. Z pewnością po kilkudziesięciu godzinach pykania na serwie mniej ogarniam niż Ty - wnikliwy obserwator.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser10777

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

hehe no na tau akurat im poszło bardzo boleśnie i szybko skończyli:) a cuda niech budują i im wyjdą na zdrowie ,Artur zdaje się końćzy jak się zaczną ...
Co do walki to walczymy z nimi chyba tylko my z poważnych ekip ,reszta nie ma dostępu za bardzo ,a jony to ich sojusznik,ale szczerze oprócz śmiesznych rzeczy na profilu Artura ,jakoś te mdg mi się milsze wydaje na tym świecie :)
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Jak odchodziłam z Tau to mieli się całkiem dobrze. Stąd takie moje zdanie.

Będę bardzo mocno kibicowała tym, którzy podejmą walkę z MDG. Może to głupia obsesja z mojej strony, ale wynika ona z faktu, że ów Artur pokazał mi chyba swoją najczarniejszą i najgorszą z twarzy.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

I tak jak podkreślam - dostrzegam wiele alogiczności w polityce czołowych i wartościowych sojuszy na tym serwerze.

Może za kilka tygodni zrozumiem lepiej zależności, na razie to co ogarniam wydaje mi się trochę bez sensu.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

W MDG nie chce sie grac graczom albo cos z nimi nie tak bo nikt ich juz powaznie nie traktuje jak kiedys... Raczej OZ jest od nich poważniejsze :)
Chca budowac cuda niech buduja
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

OZ z maniusiem i Hamaczki z redzią to na pewno faworyci. Tylko ja im kibicuję, bo wiem, że są mocni i wiem, że są ok
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Jak odchodziłam z Tau to mieli się całkiem dobrze. Stąd takie moje zdanie.

Będę bardzo mocno kibicowała tym, którzy podejmą walkę z MDG. Może to głupia obsesja z mojej strony, ale wynika ona z faktu, że ów Artur pokazał mi chyba swoją najczarniejszą i najgorszą z twarzy.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

I tak jak podkreślam - dostrzegam wiele alogiczności w polityce czołowych i wartościowych sojuszy na tym serwerze.

Może za kilka tygodni zrozumiem lepiej zależności, na razie to co ogarniam wydaje mi się trochę bez sensu.


Typowy przykład człowieka "Nie znam się, to się wypowiem"
smiley_emoticons_baby_taptap.gif
 
Do góry