Sytuacja na świecie Retimno

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser15613

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Czuje się niczym Adam/Turek kolon do miasta i juz uradowani i nie Wielki gdyż ani dużo pktów nie mam ani nic więc nie przesadzaj.
(30 ataków o 7 rano i 30 wsparc to na prawde małej chociaz moze się mylę nie jestem w sojuszu z top10)
Tacy jestescie pewni ze wasi maja czyste miasta az nam slotów brakuje a wy na czujki nie reagujecie to ciekawe.
A sojusz Top15 walczacy z Bobrami i ich sojusznikiem.

Wiesz taka mała różnica ja jak wbiją mi kolona pisze ze nie odbijamy gdyż nikt nie ebde tracił na mnie ogni.

Za to jak ja tobie wbiłem to sam nawet 1 paczki nie wysłałes tylko ci sojusz uratował miasto po 6h okupacji.

Po za tym pamiętaj ze to że Wysłałes jedynie kolona nie czyni się wojownikiem tobie tez zabrały bobry nie jedno miasto mi zabrały też ty jedynie wysłałeś kolona.

Ps. i Tak źle nie wyszedłem tylko na 0 gdyż miasteczko tez zabrałem dzisiaj taka gra jak zdobywasz raz tracisz ważne że jest co robic i się gra dalej:)

Chciałem ci pogratulowac ale mie zablokowales choc nawet 1 pw z toba nie zamieniłem.

Wiec oficjalnie na FO ci Gratuluję zabrania mi miasta i reszcie waszego sojuszu dobrego synchro i wielu pktów zdobytych oby tak dalej bez tego by ta gr sensu nie miała tylko proszę po co te przehwałki i wyzwiska bo ktos stracił ktos zdobył wiadomo nie ejstem świety ale jakby mnie nikt nie wyzywał ja tez bym nie wyzywał :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Czuje się niczym Adam kolon do miasta i juz uradowani i nie Wielki gdyż ani dużo pktów nie mam ani nic więc nie przesadzaj.

Wiesz taka mała różnica ja jak wbiją mi kolona pisze ze nie odbijamy gdyż nikt nie ebde tracił na mnie ogni.

Za to jak ja tobie wbiłem to sam nawet 1 paczki nie wysłałes tylko ci sojusz uratował miasto.

Po za tym pamiętaj ze to że Wysłałes jedynie kolona nie czyni się wojownikiem tobie tez zabrały bobry nie jedno miasto mi zabrały też ty jedynie wysłałeś kolona.

Jestem uRADowany jak Skłodowska - szczerze.
Pierwszy atak twój mistrzuniu i efekt braku mojego wkładu w tą okupację:
ws1934.png

Co do odbijania u mnie mój atak pierwszy zdjął wam ponad 400 birek raportów nie mam,bo nie kolekcjonuję ich jak co poniektórzy i po paru dniach znikają.

Co do zabranych mi miast przez Bobry były dwa i żadnego nie odbijaliśmy adasko i casanti powinni swoj sojusz zrobić.
EBJN
Egoizm- bajka - Jestem -Najlepszy


P.S
NIE zapomnijcie dodać,że straciłem dwa miasta już na rzecz Fight Clubu,bo tego chyba jeszcze nie było nigdzie (nie czytam juz profilowych pewnych osób to nie wiem.

Co do blokowania zablokowałem wiele osób.
Po co mam dyskutować z kimś do kogo nie przemawiają żadne argumenty .
 
Ostatnia edycja:
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Oszczep bo twoja osoba budzi odrazę więc czego się dziwisz 2 razy mnie zawiodłeś kolego pamiętaj że za jakiś czas będę miał dużo czasu i w tedy zrobię wam jesień średniowiecza bo jestem na was bardzo bardzo zły :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

nie kumam już ciebie Casanti
co kogo obchodzi czy topka czy top15 czy top1
przecież jak masz zgranych 5 graczy to możecie burdel robić całemu sojkowi top1 nawet
30 ataków to dużo? lol chyba se jaja robisz
30 wsparć? pfff
wy macie aż Norki i Podbutelke do zabawy
a Norki połowe serwera :D
pozdrawiam i zluzuj
bo to TYLKO gra
a forum ma 3 tematy tu: Adaśko (życzę miłego urlopu), Oszczeps + Turek
ludzie zluzujcie proszę was...
pozdrawiam wszystkich
 
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Teoretycznie mógłbym się kłócić,ale masz rację:
Po tym jak niebunkrujący się adas wstawiał po tysiąc biremek do kilkunastu miast gdy leciał tylko fejkowy kolon.
Po tym jak się tłumaczył,ze nie mogł klinowac mimo 14 wiosek w odleglosci godziny biremami.
Po tym jak i wielki casanti chwalił się na FO z obronionego kolona i w zaledwie drugiej już tym razem (małej) akcji stracił miasto.
No i gdy się patrzy,że by jeden biedny futrzasty sojusz pokonać walczy z tym sojuszem tak naprawdę każdy to te jaja rosną do niebotycznych rozmiarów.
Zastanawia mnie także jak to jest,że by to forum ozyło post musi sie odnoscic albo do mnie (tego slabego gracza do ktorego jednak kolona chce wbic caly serwer - swoja droga tez troche smieszne) albo do turka czy kogos rownie kontrowersyjnego lub tez musi rozmowe rozpoczac ktos kto ma do drugiego jakies zarzuty.
No,a co do atakow na Twoją osobe serdecznie wspolczuje od dzisiaj będziemy wybierac samych aktywnych tak jak i cała reszta pakuje kolony i atakuje gdy ktos jest.
W oczekiwaniu na hejty - pozdrawiam.
Jaj to ty oszczepku nigdy nie będziesz miał .
 
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Oszczep bo twoja osoba budzi odrazę więc czego się dziwisz 2 razy mnie zawiodłeś kolego pamiętaj że za jakiś czas będę miał dużo czasu i w tedy zrobię wam jesień średniowiecza bo jestem na was bardzo bardzo zły :)


Raz.
Rozbijanie okupacji na Atenach u sojusznika cięzko było nazwać zawiedzeniem Cię chociaż i tak z jakiegoś powodu nie atakuję, a z jakiego to sam nie jestem w stanie powiedzieć.

Jaj to ty oszczepku nigdy nie będziesz miał .


Na pewno przez grepo możesz to zmierzyć :)


Dobra już po wieczorynce kończę was czytać.
Napinajcie się dla publiczki dalej.
 

DeletedUser15613

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Pomagamy sobie to juz starczy hihihi
Ale co ma ten atak do tego gdyz nie kumam? Tak jak pisałem wyżej Synchro piękne od Boberków i chyba Vimesa nie wiem nie przeglądam rapków wszystkich jedynie te z pktów.

Taa ubiłes hehehe wysłałes 23 manty i ubiles mi z półpaczki lądu reszte zrobił sojusz nie Ty.

Fakt sojusz masz świetny ale czy ktoś pisał że Psychoza jest słaba? Nie pamiętam.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

nie kumam już ciebie Casanti
co kogo obchodzi czy topka czy top15 czy top1
przecież jak masz zgranych 5 graczy to możecie burdel robić całemu sojkowi top1 nawet
30 ataków to dużo? lol chyba se jaja robisz
30 wsparć? pfff
wy macie aż Norki i Podbutelke do zabawy
a Norki połowe serwera :D
pozdrawiam i zluzuj
bo to TYLKO gra
a forum ma 3 tematy tu: Adaśko (życzę miłego urlopu), Oszczeps + Turek
ludzie zluzujcie proszę was...
pozdrawiam wszystkich

Was 70+/- macie wojne z MDG jedynie i nami.
Napisz do kolegi jakby mnie nikt nie zaczepiał to bym siedział cicho :p
Zgodzę się w 100% policz miasta stracone i zdobyte wyjdzie na równi.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

że jak? xD

o ile widze to Norki walczą z MDG, MDG2, Jon II, Jutroogarniemynazwe, Nextire, Znani Pijacy, Anonimowi Alkoholicy, Friends, Pancerne Rowery, Fight Club

chyba ci brakło w wypowiedzi kilku sojuszy :D
 

DeletedUser15613

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Yyyy ten ale 3 z tych sojuszy praktycznie nie istnieją mają po paru urlopowanych graczy...

Tak o Jonach zapomniałem ale to tyle.

Nextire to chyba nie za bardzo te rejony kolego.
 

DeletedUser22970

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Dracos doskonale wiesz, że Friends istnieje tylko w czystej teorii. Nie pisz więc głupot, że z nimi walczycie ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

dobra
odlicz Friends :D
zostaje nadal kilka sojuszy Sagiko :D
dodajmy Watahe Wilków
Nextire - zobacz na m55...

ludzie wy chyba nie widzicie ale to Norki mają najwięcej zabawy

a które to 3 sojusze są na papierze?:D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Haha chłopaki boberków jadą z tematem normalnie jaj takich dostali że nawet biednego cekm atakują najsłabsze ogniwo w soju xD normalnie hardkorowcy od siedmiu boleści

To chyba o mnie po części chodzi :D Chłopie nie pękaj to tylko gra i fajna zabawa :D
 
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

To chyba o mnie po części chodzi :D Chłopie nie pękaj to tylko gra i fajna zabawa :D

Ja nigdy nie pękam jasne że fajna zabawa jak atakujesz lamusa bez woja :) ale lepsza zabawa jak atakujesz aktywnego gracza w tedy to adrenalinka jest ale ty pewnie tego nie wiesz :) Pozdrawiam i życzę owocnych łowów zmykam bo już za dużo napisałem jak na jeden dzień :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Ja nigdy nie pękam jasne że fajna zabawa jak atakujesz lamusa bez woja :) ale lepsza zabawa jak atakujesz aktywnego gracza w tedy to adrenalinka jest ale ty pewnie tego nie wiesz :) Pozdrawiam i życzę owocnych łowów zmykam bo już za dużo napisałem jak na jeden dzień :p
Masz racje ja jestem słabym graczem, nie umiem w to grać dlatego bije lamusów... Aktywnego gracza nawet nie atakuje bo nie będe sie pocił xD Wszystko co myślisz jest prawdą tak że wierz w to dalej :D
 

DeletedUser17666

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

1 mln pw osiagniete :D
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

a potem 3 :D

pochwal się murkiem :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser10777

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Czuje się niczym Adam/Turek kolon do miasta i juz uradowani i nie Wielki gdyż ani dużo pktów nie mam ani nic więc nie przesadzaj.
(30 ataków o 7 rano i 30 wsparc to na prawde małej chociaz moze się mylę nie jestem w sojuszu z top10)
Tacy jestescie pewni ze wasi maja czyste miasta az nam slotów brakuje a wy na czujki nie reagujecie to ciekawe.
A sojusz Top15 walczacy z Bobrami i ich sojusznikiem.

Wiesz taka mała różnica ja jak wbiją mi kolona pisze ze nie odbijamy gdyż nikt nie ebde tracił na mnie ogni.

Za to jak ja tobie wbiłem to sam nawet 1 paczki nie wysłałes tylko ci sojusz uratował miasto po 6h okupacji.

Po za tym pamiętaj ze to że Wysłałes jedynie kolona nie czyni się wojownikiem tobie tez zabrały bobry nie jedno miasto mi zabrały też ty jedynie wysłałeś kolona.

Ps. i Tak źle nie wyszedłem tylko na 0 gdyż miasteczko tez zabrałem dzisiaj taka gra jak zdobywasz raz tracisz ważne że jest co robic i się gra dalej:)

Chciałem ci pogratulowac ale mie zablokowales choc nawet 1 pw z toba nie zamieniłem.

Wiec oficjalnie na FO ci Gratuluję zabrania mi miasta i reszcie waszego sojuszu dobrego synchro i wielu pktów zdobytych oby tak dalej bez tego by ta gr sensu nie miała tylko proszę po co te przehwałki i wyzwiska bo ktos stracił ktos zdobył wiadomo nie ejstem świety ale jakby mnie nikt nie wyzywał ja tez bym nie wyzywał :)

O muszę przyznać ,ze wypowiedź na poziomie ,można stracić miasto i pogratulować ,tym bardziej ,że cieżko je bylo obronić przy dobrze zgranych atakach i wsparciach
Także pośmiać się i pożartować z graczy można ,ale jakiś dystans trzeba mieć zarówno do siebie ,jak i do gry i innych,oglądać mecz!!!!
 

DeletedUser17219

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

dobra
odlicz Friends :D
zostaje nadal kilka sojuszy Sagiko :D
dodajmy Watahe Wilków
Nextire - zobacz na m55...

ludzie wy chyba nie widzicie ale to Norki mają najwięcej zabawy

a które to 3 sojusze są na papierze?:D

synek widze pyskujesz :p
 
Do góry