Sytuacja na świecie Rizinia

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Witam, to mój pierwszy wpis na tym świecie.
Wrócę do tematu kretów.
Kreci są byli i będą.
Na Bizancjum od startu gry miałem kreta w radzie.
Kilku podejrzanych graczy wyrzuciłem w międzyczasie, prawdopodobnie zasłużenie bo więcej szkód czynili niż wnosili do gry.
Szukaliśmy go przez całą grę. Przyznał mi się osobiście do krecenia w korespondencji tu na FO po moim odejściu z gry.
To dziwny przypadek, kreta bo przeprosił i pomimo to , że był kretem w radzie sojuszu sam przyznał , że był bezsilny pomimo, że znał plany sojuszu.
Do EC doszło, fakt , jeden cudak zburzony więc zamiast pięciu na tamtym etapie pozostały cztery.

Typ 1: Ryciem w sojuszach zajmują się specyficzni gracze, często używają drugiego komputera nicku i grają po dwóch stronach licząc , że załapią się na EC po którejś ze stron.
Takim kretem bywa często taki gracz, który zgłasza radzie, że posiada kumpla informatora w innym sojuszu.
Po obu stronach stara się przypodobać.
Typ 2: Zawodnik czujący się niedoceniany w sojuszu, być może obrażony lub obrażany.
Typ 3: Wieczny kret, z zamiłowania do psucia zabawy innym.
Typ 4: Zawodnik wiedzący wszystko i o wszystkich. Grając na Bizancjum przekazałem do support informacje o graczu grającym na ponad dwudziestu kontach w znacznej części premium. Gdyby grał sam nie wpadłby nigdy, ale w sieci dzielił się swoimi osiągnięciami z innymi wciągając ich do swojej gry. Listę nicków, haseł, adres strony przekazałem support.

Ku refleksji...
 

DeletedUser29546

Guest
Zeus ty lepiej zainwestuj swój czas na grze, a nie wypisując tutaj głupoty, bo to co dzisiaj pokazaliście to totalna katastrofa, wbijając wam okupke w sam środek sojuszu, nie potrafiliście dostrzec jej przez następne 5 godzin ... to legendary który widzie że prawie w ogóle się nie loguje na świat, jedynie ogarnął, tak już do szpiega przyzwyczajeni jesteście ze nawet czujek nie wstawiacie ?
I wy macie odwage nazwac graczy Tsunami "dawcami miast" ...
 

DeletedUser23053

Guest
inwestuję memory, inwestuję pokazałem Ci wczoraj ognie to poleciałeś w nocy jak ćma do świecy żeby się nadziać w bonisue na biremy
ogólnie lubię grać przeciw nocnikom
 
O niczym poważnym w temacie gry tu nie rozmawiamy?
Sorry, ale nie bardzo mnie interesuje kto i gdzie wstawił biremy.
Takie rzeczy oglądam na forum.
Tu wolałbym widzieć nieco poważniejsze dyskusje.
Zalogowałem się a od wczoraj nic...
 

DeletedUser23053

Guest
zaproponuj temat chętnie porozmawiam bez stroszenia piórek
 

DeletedUser25760

Guest
Jeżeli wolisz poważniejsze dyskusje..to może o sensie życia?Gdzie i w jakim celu zmierzamy?Po co istniejemy?:D
 
Porozmawiajmy o mapie.
M44 do niedawna kto je kontrolował?
Co się zmieniło?
Dlaczego?
Zacznę od pytań, w końcu gadam tu z Wami od wczoraj, a na FO bywam a nie mieszkam.
Wasze opinie?
 
Ja jestem tylko prostym graczem w swoim sojuszu obserwującym zmiany na mapie.
No, może nie do końca bo interesuje mnie również mapa a także zerkam na aktywność swoich i przeciwników.
Cóż, wiosna uderza w każdy sojusz, bez wyjątku, reszta to organizacja...
Jakkolwiek cel nazwiesz : Łomża?
A, może Berdyczów?
Skupcie się, wystarczy obronić morze,
Jak je stracicie...
Jeszcze mam pisać czy pytać?
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser28783

Guest
pograłem chwilę na tym śmiesznym świecie i prawdę mówiąc dawno takiej komedii nie grali, posiedziałem sam w środku tejże jakże wojowniczej koalicji lejącej sojusze na obrzeżach która tu udaje że wymiata, poczułem niedosyt z gry bo nawet nie miał mnie kto farmić
smiley_emoticons_daumendreh2.gif
a kolony latające na biremach to było normą, w końcu skończyłem ubawiony po pachy, wchodzę tu na forum i czytam jeszcze jak się rzucają, zapominając że nuda a nie tylko wiosna szybciej zabije ta koalicję i serwer niż przeciwnicy nie wspominając że lato idzie i wakacje
smiley_emoticons_stevieh_rolleyes.gif
, ale miłego budowania palików czy nie wiem co tam można robić jeszcze przez 6 a przepraszam pewnie jakieś 10-12 miesięcy do cudaków bo pewnie mało kto tu będzie grał, więc grające sojusze bez koalicjantów w sumie kompletnie nie muszą nic robić bo ta wielka koalicja budująca cuda w pierwszym miesiącu się sama wykończy
smiley_emoticons_irre4.gif


oqo6a8100pzl.jpg

5brl8kv4m2a5.jpg


Miłego budowania domków życzę i czekam na jakiś serwer z jajem na starym systemie bez sojuszy po 100 osób a w nich 5 osób grających reszta budująca teatry i klikająca festyny przez chwilę bo później to nawet tego im się odechce i jak to pan Boguś- mistrz szaraków napisał, jednej osoby prowadzącej zabraknie i sojusze umrą śmiercią naturalną
smiley_emoticons_hust.gif
 

DeletedUser27908

Guest
Mistrz szaraków.Całkiem dobrze brzmi.Winem dostać jakaś super umiejętność w związku z tym nieoficjalnym tytułem.Np automatyczne przejęcia wioski po wpłynięciu kolona.
 
Do góry