Sytuacja na świecie Sparta

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser11623

Guest
Odp: TOP 15 Sojuszy

Tylko się nie popłacz i idź na jakieś zajęcia z kulturalnego wypowiadania się, bo nawet tego nie potrafisz.
Może uda Wam się z babką rozbić kolejny sojusz tym razem AA, tak jak na poprzednim świecie :)

zajmij sie lepiej tworzeniem kolejnego wienego planu tylko raczej nie chwal sie nim bo znowu cie od durnia nazwá i bedzie kolejny przyjemny obowiazek , co do innych swiatów nie grales z nami zebys mial cos do powiedzenia na ten temat , a ty karoibos masz w planach zlikwidowanie AA ?
 

DeletedUser11623

Guest
Odp: TOP 15 Sojuszy

a co znasz mnie bo jakoś sobie nie przypominam zebyśmy grali razem
 

DeletedUser

Guest
Odp: TOP 15 Sojuszy

Akurat o grę to tutaj najmniej chodzi. Nie wiem czy znajdzie się w polskim grepolis większy pieniacz od Ciebie, a w połączeniu ze śmiesznym Sidem to tylko kwestia czasu
 

DeletedUser11623

Guest
Odp: TOP 15 Sojuszy

eeehh chyba mnie przeceniasz , ale jak nie o gre chodzi to skąd ty możesz , jak masz jaja to podaj nick na jakim grasz lub na jakim grałeś ze mną , no chyba że wstyd bo dupsko zlałem i tylko forum zostało
 

DeletedUser

Guest
Odp: TOP 15 Sojuszy

Jaja to są niezłego z Waszego sojuszu :)

//Ciach//
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11623

Guest
Odp: TOP 15 Sojuszy

jak chcesz gadać to podaj swój nick bo chce wiedziec z kim gadam , pewnie z dns jesteś ale nie będe zgadywał na 130 osób co tam jest
 

DeletedUser

Guest
Odp: TOP 15 Sojuszy

hehehe czyli było coś na rzeczy bez stresu Karaibs strata miasta to nie koniec świata

Może to nieskromnie zabrzmi, ale nigdy nie straciłem wioski w tej grze. Oddawałem miasta jak kończyłem grę, ale nikt mi w walce wiochy nie zabrał
 

DeletedUser11623

Guest
Odp: TOP 15 Sojuszy

czyli nic nie wiesz a najwięcej do powiedzenia masz człowieku-widmo:) jak nic nie wiesz to po co się udzielasz poza tym nie mam zamiaru dyskutować z kim kto się wstydzi/boi/peszy(wybierz właściwy) podać nick , gadanie z cieniem nie ma sensu , trzymaj sie i śnij dalej o podbojach i wielkości swojego sojuszu jakikolwiek on jest

jeżeli zmienisz zdanie napisz mi na priv i jak tak Ci na tym zależy zostawie to dla siebie
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15806

Guest
Odp: TOP 15 Sojuszy

To są dokładnie Ci sami ludzie, którzy nienawidzą matactwa, kłamstw i niehonorowej gry....
To właśnie Twoje działania doprowadziły do sytuacji, która jest w tej chwili - gdybyś szanował koalicjantów, respektował ustalenia i za plecami sojuszników nie podpisywał "cichych" PON-ów z ich wrogami...to pewnie byłoby zupełnie inaczej...
Oj, Jaro dobrze wiesz ze zerwaliscie pakt nie dlatego ze podpisalem czasowy PON z Sigma. Tylko dlatego ze na zlosc Wam zrobilem drugi sojusz zeby Wam pokazac jak to jest gdy nie szanuje sie zdania koalicjanta. I jeszcze bezczelnie z Waszego punktu widzenia napisalem ze o strefach wplywow bede rozmawial jak zakoncze rekrutacje. Czyli zrobilem dokladnie to co Wy wczesniej ale reakcja byla jak w tym powiedzeniu Kalemu ukrasc krowe to grzech, Kali ukrasc krowe to w porzadku : )
 

DeletedUser

Guest
Odp: TOP 15 Sojuszy

czyli nic nie wiesz a najwięcej do powiedzenia masz człowieku-widmo:) jak nic nie wiesz to po co się udzielasz poza tym nie mam zamiaru dyskutować z kim kto się wstydzi/boi/peszy(wybierz właściwy) podać nick , gadanie z cieniem nie ma sensu , trzymaj sie i śnij dalej o podbojach i wielkości swojego sojuszu jakikolwiek on jest

jeżeli zmienisz zdanie napisz mi na priv i jak tak Ci na tym zależy zostawie to dla siebie

Nie mam zamiaru zmieniać zdania tak samo jak nie mam zamiaru "legitymować" się przed kimkolwiek. Wyraziłem swoje zdanie, wiem na Twój temat tyle ile mi potrzeba i tyle :) Pozdrawiam
 

DeletedUser

Guest
Odp: TOP 15 Sojuszy

Chłopie o strefach wpływu rzuciłeś bezczelnie pogardliwą uwagę, że to było ustalane tylko z Xami, mając w głęboko gdzieś ludzi z LM
 
Do góry