Sytuacja na świecie Sparta

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: TOP 15 Sojuszy

Akurat o grę to tutaj najmniej chodzi. Nie wiem czy znajdzie się w polskim grepolis większy pieniacz od Ciebie, a w połączeniu ze śmiesznym Sidem to tylko kwestia czasu

Nie posikaj się dziecino tylko zapraszam pokazać jaki jesteś owym wspaniałym graczem :)
Kwestia czasu zapadła dla DNS i ich wybryki na sparcie za które zapłacą albo uciekając robiąc szaraki albo ilością podbitych miast

Nie ma co płakać jak się tak lubiło grać z początku :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: TOP 15 Sojuszy

Ale tutaj nikt nie płacze :D To Wy nie potrafiliście nawet zerwać paktów, tak WIELCY jesteście :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: TOP 15 Sojuszy

Nie posikaj się dziecino tylko zapraszam pokazać jaki jesteś owym wspaniałym graczem :)
Kwestia czasu zapadła dla DNS i ich wybryki na sparcie za które zapłacą albo uciekając robiąc szaraki albo ilością podbitych miast

Nie ma co płakać jak się tak lubiło grać z początku :)
Zapewne jestem starszy niż Ty, więc ze słowa "dziecino" tym bardziej się uśmiałem ;) Chętnie bym Ci pokazał, ale masz stado, które Cię broni, a ja nie zwykłem nasyłać kolegów na kogoś, w przeciwieństwie do Ciebie ;)
Zastanawia mnie czemu nie miałeś tyle do powiedzenia zanim znalazłeś koleżków do ataków :) W sumie to chyba wiem...
 

DeletedUser

Guest
Odp: TOP 15 Sojuszy

Ale tutaj nikt nie płacze :D To Wy nie potrafiliście nawet zerwać paktów, tak WIELCY jesteście :D


Hmm no wiesz nie chciałem pisać teraz tego tylko mieliśmy ustalony dzień an wypowiedzenie i na przygotowanie się do wojny dając wam kilka godzin :) widzisz to ty nie miałeś honoru żeby napisać do każdego gracza wysyłając masa o wypowiedzenie paktu z zawartą godziną wypowiedzenia :) ale no cóż pewne buraczki nas wyprzedziły :)

No ale tak z innej beczki :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: TOP 15 Sojuszy

Oj ten niedobry sid :) co za dzieciak :D
taki ja już sympatyczny jeden za wszystkich wszyscy za jednego swoich znajomych się nie oszukuje :)
już widzę za to słowo obelgi jak SB was pociśnie :p źli ludzie w tym DN+esie są :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15806

Guest
Odp: TOP 15 Sojuszy

No,no,no . Czyli szykuje sie mecz DNS kontra reszta swiata. : ) kurcze szkoda ze tak mi sie poukladalo ze juz mnie nie ma. Taka zabawa mnie ominie : (
 

DeletedUser

Guest
Odp: TOP 15 Sojuszy

Czytam i czytam i jeden tylko wniosek mi się nasuwa : boicie się DNS i tyle bo nie ma innego tłumaczenia , ze najmocniejsze sojusze jednoczą sie by pojechać jeden :) Jestem dumny , że stoję po właściwej stronie barykady , wylewacie tylko żale , ze ktoś chciał sam świat zawojować , nie potraficie tego zrobić jako sojusz co konsekwentnie robiło dns to próbujecie to zrobić poprzez intrygi . Dobrze może i uda sie wam rozwalić DNS to wtedy przeciwko któremu sojuszowi zaczniecie knuć ? Żałosne i tyle patrzeć jak płaczecie , bo DNS sam bez pomocy żadnego innego sojuszu walczy z innymi którzy świecą się na czerwono , ale jasne jeśli sprawi wam satysfakcje walka w takiej równowadze sił ja nie mam nic przeciwko :)
 

DeletedUser11182

Guest
Odp: TOP 15 Sojuszy

PS. Dlaczego topowi gracze w DNS zamiast robić Łaźnie? budują Teatry i Biblioteki, nie mówiąc już o nieopracowanym podboju przy akademii na lvl30.
Kolejne miasto przejęte i zamiast budować w nim wojo trzeba bawić się w firmę wyburzeniową
Przy takiej prędkości świata z biegiem czsu bdania w akademi juz nie grają takiej roli, jak również rozbudowa miasta- n chyba że masz za dużo czasu:)
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: TOP 15 Sojuszy

Ale to trzeba graczy i konkretnej organizacji. Na Naksos nie dawali rady do wlamu wiec nie jest to takie proste. Jedynym swiatem gdzie jakis sojusz byl tak zoorganizowany ze mi na to nie pozwolil byl Helorus i Polish Legion. Ale to juz byli najwyzszej mozliwej klasy gracze.
 

DeletedUser

Guest
Odp: TOP 15 Sojuszy

Czytam i czytam i jeden tylko wniosek mi się nasuwa : boicie się DNS i tyle bo nie ma innego tłumaczenia , ze najmocniejsze sojusze jednoczą sie by pojechać jeden :)...
Czekaj czekaj... A wcześniej były dwa DNSy + AA i chyba PON z SB, tak? Kurde, to chyba też się "najmocniejsze sojusz jednoczyły"... :rolleyes:
 

DeletedUser23032

Guest
Odp: TOP 15 Sojuszy

No nic nowego, od dawna tak sie dzieje że topka między sobą zawsze paktuje na początku lub ponuje, by w końcu zacząć ze sobą walczyć, za każdym razem zaczyna sie walka o dominacje nikt nie przyzna 3,4 czy 5 sojuszom korony. A że na każdym ze światów znajdą się kombinatorzy to sprawia że gra staje się bardziej rewolucyjna, z ciekawością będę się przyglądał ruchom w TOP 15 w najbliższym czasie.
 

DeletedUser18469

Guest
Odp: TOP 15 Sojuszy

Odp: TOP 15 Sojuszy
taka powtórka z naksos

a przepraszam na naksos to kto z całym światem walczył bo nie bardzo pamiętam :)??

Co do DNS z tego co wiem to gdy był w pakcie z SB i AA to o byle nie porozumienie leciały nie cenzuralne słówka od graczy DNS więc zdziwiony nie jestem że ktoś się w końcu poddenerwował
 

DeletedUser

Guest
Odp: TOP 15 Sojuszy

Tracą miasta i jedyną formą obrony w DNS jest opcja URLOP :D
Czyli topka ucieknie, a małe ludki będą dostawać po tyłkach.
Topka wróci i będzie zmieniać brand.

PS. Ładne wiadomości masowe na m45 wysyłacie - czyli po staremu straszycie mniejszych.
 

DeletedUser

Guest
Odp: TOP 15 Sojuszy

Tracimy miasta ? Jakoś masakrycznie dużo ich nie straciliśmy :) Żaden urlop lada dzień wszystko się zmieni, zobaczymy wtedy cwaniaczki.

Co do SB, miałem inne zdanie o nich, ale to co dostałem się dowiedziałem to masakra.


A wiesz, ze już chyba wszyscy wiedza w soju, dlaczego zawiązali koalicję przeciwko nam? Sami zainteresowani o tym informują każdego. Dlatego tak gracze odchodzą z soja. Podobno wyzwaliście ich na forum wspólnym ukrytym i sami zerwaliście pakt, a to, ze knuli za naszymi plecami już od co najmniej kilku dni, by w końcu zawiązać koalicje przeciwko nam, komentują tym, że na ukrytym jawnie zasugerowaliście, ze będziecie tworzyć nowe DNS z graczy z Maurete. Poczuli się zagrożeni, że się rozrośniemy i wchłoniemy ich graczy, więc wyprzedzili nas i sami zaczęli zapraszać do siebie co lepszych graczy np AA, no i jeszcze to, ze nasza rada knuła za plecami z xxxx, by po mału przejąć graczy z SB. Taka oficjalna wersje podają nam gracze z SB.



Bez honoru, oby wygrać... Hehe zabawne to się robi, ale i tak to DNS wychodzi na tych najgorszych, bo ich się obrzuca, a ludzie wierzą :) Dobrze, że są ludzie którzy potrafią odróżnić kłamstwo od prawdy.
 

DeletedUser

Guest
Odp: TOP 15 Sojuszy

Tracą miasta i jedyną formą obrony w DNS jest opcja URLOP :D
Czyli topka ucieknie, a małe ludki będą dostawać po tyłkach.
Topka wróci i będzie zmieniać brand.

PS. Ładne wiadomości masowe na m45 wysyłacie - czyli po staremu straszycie mniejszych.
Może się pogubiłeś, ale trwają wakacje, wszystkie urlopy były zgłoszone dużo wcześniej niż powstałą ta śmieszna koalicja.
Wg Ciebie to straszenie, wg innych kolej rzeczy, sam zapewne nie raz przejmowałeś mniejszych bo Ci ich miasta pasowały, ale jak robi to DNS to już jest karygodne :) Hipokryzja pełną gębą
 

DeletedUser

Guest
Odp: TOP 15 Sojuszy

Nie pogubiłem się - mam mape :)
jasne, że przejmuje mniejszych i to dosłownie bo po 200 punktów i nie większe niż 2k - szaraki. Wojsko wolę ładować we wroga niż swoich lub neutralnych.
 

DeletedUser23009

Guest
Odp: TOP 15 Sojuszy

Tracimy miasta ? Jakoś masakrycznie dużo ich nie straciliśmy :) Żaden urlop lada dzień wszystko się zmieni, zobaczymy wtedy cwaniaczki.

Wiemy wiemy...
Kiedy to ma być? W ten weekend? Faktycznie coś w trawie piszczało ale coś głosem malutkiej dziewczyny :p
Zobaczymy jak będzie mówić po tej swojej "wielkiej i groźnej" akcji.
Bez spiny panowie i panie ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: TOP 15 Sojuszy

Tracimy miasta ? Jakoś masakrycznie dużo ich nie straciliśmy :) Żaden urlop lada dzień wszystko się zmieni, zobaczymy wtedy cwaniaczki.

Co do SB, miałem inne zdanie o nich, ale to co dostałem się dowiedziałem to masakra.

Bez honoru, oby wygrać... Hehe zabawne to się robi, ale i tak to DNS wychodzi na tych najgorszych, bo ich się obrzuca, a ludzie wierzą :) Dobrze, że są ludzie którzy potrafią odróżnić kłamstwo od prawdy.

Patokalipsa co ty w ogóle tutaj
smiley_emoticons_irre.gif


Z drzewa się urwałeś ?
smiley_emoticons_confusednew.gif

nie możesz przeżyć że ktoś nie miał ochoty wysłuchiwac Twojego obcesowego jęzora.
Wszystkich obrażałeś dookoła razem z Twoimi kolegami. Knucie to Wy uskutecznialiście. I się wszyscy zdążyli o tym przekonać

I nie ubliżaj bo juz 20 miast straciliście na rzecz SB
smiley_emoticons_winken4.gif


ale my tylko frajerami jesteśmy dla Was i grac nie potrafimy..
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: TOP 15 Sojuszy

Cwaniaczki, bo z forum rozmowy zabrali i tylko skopiowali rozmowy gdzie to my obrażaliśmy, szkoda, że całych nie po kopiowaliście i nie pokazaliście jak było naprawdę:) Gratuluję zabrania 20 miast w 5 sojuszy niezwykłe osiągnięcie hahaha :D

Zabawa trwa dalej ;)
 
Do góry