Sytuacja na świecie Sparta

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Ja również uważam, że punkty ataku trudniej zdobyć niż obrony. Zalogujesz się dwa razy na dzień, poślesz biremy i punkty same wpadną. W przypadku ataków najczęściej trzeba posiedzieć, pokminić i dograć kilka/kilkanaście/kilkaset ataków
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Tak na to patrzac to zalogujesz sie raz dziennie, puscisz offy na sasiadow i PW ataku wpadna : ) . Ahmed ma tu najwiecej racji z tym ze jego opinia okresla gre w sojuszu. A jak ktos gra sam i nic nie planuje to jest slaby. Tak jak ja : )
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Tak na to patrzac to zalogujesz sie raz dziennie, puscisz offy na sasiadow i PW ataku wpadna : ) . Ahmed ma tu najwiecej racji z tym ze jego opinia okresla gre w sojuszu. A jak ktos gra sam i nic nie planuje to jest slaby. Tak jak ja : )

To zależy jakich masz sąsiadów, ale zakładając że zalogują się o jeden raz więcej od Ciebie i guzik z Twoich PW bo Cie potopią
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Do sasiadow to ladem, ale to byla lekka ironia. Chociaz zawsze jakis sasiad jakies punkty da. Nie kazdy broni sie tylko wiesniakami jak ja. Ale szkoda mi surki na wojo. : )
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Do sasiadow to ladem, ale to byla lekka ironia. Chociaz zawsze jakis sasiad jakies punkty da. Nie kazdy broni sie tylko wiesniakami jak ja. Ale szkoda mi surki na wojo. : )
Wszystko to racja, ale nawet porównując same łódki. Biremy są szybsze, tańsze, szybciej się produkują. Załóżmy, że masz 8k ludków do wykorzystania i Twój przeciwnik też. Budujesz za to 1k birem, stawiasz w mieście. Twój przeciwnik za tyle samo chłopków zbuduje już tylko 800 ogni. Dodając do tego fakt, że ogniami możesz atakować powiedzmy po 320 sztuk, ile birem jesteś w stanie zbić ? Obrońca dostaje tak czy siak te 8k PW, atakujący niekoniecznie, zależy od badań, szczęścia, czarów. Jeśli zwiększymy skalę i zrobimy 80k mieszkańców, to obrońcy korzyści rosną
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Wszystko to racja, ale nawet porównując same łódki. Biremy są szybsze, tańsze, szybciej się produkują. Załóżmy, że masz 8k ludków do wykorzystania i Twój przeciwnik też. Budujesz za to 1k birem, stawiasz w mieście. Twój przeciwnik za tyle samo chłopków zbuduje już tylko 800 ogni. Dodając do tego fakt, że ogniami możesz atakować powiedzmy po 320 sztuk, ile birem jesteś w stanie zbić ? Obrońca dostaje tak czy siak te 8k PW, atakujący niekoniecznie, zależy od badań, szczęścia, czarów. Jeśli zwiększymy skalę i zrobimy 80k mieszkańców, to obrońcy korzyści rosną

Jeśli porównujesz wielkość paczek
To sprawdź sobie siłę jednostek

Co wygra
Paczka ogni. Czy birem ?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Jeśli porównujesz wielkość paczek
To sprawdź sobie siłę jednostek

Co wygra
Paczka ogni. Czy birem ?

A będziesz podstawiał po jednej paczce birem przed moje kolejne ataki czy wyślesz wszystkie razem ? Poza tym przy zerowym szczęściu i bez bonusów 320 ogni i 400 birek padał dokładnie wszystko
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

To ze jakies wojo robi sie latwiej od innego, nie swiadczy ani o klasie gracza ani o mozliwych punktach walki. Ale co ja tam wiem ? SB mnie bije, pomoze ktos ? Albo lepiej niech ktos pomoze im , zmysly bym wlaczyl : )
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

A będziesz podstawiał po jednej paczce birem przed moje kolejne ataki czy wyślesz wszystkie razem ? Poza tym przy zerowym szczęściu i bez bonusów 320 ogni i 400 birek padał dokładnie wszystko

Tylko że jak wysyła się ognie taką jedną paczuszkę to na 99% rzucisz korzystny wiatr +zaureta + może jakiś bonusik wyspowy lub z eventu
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Dodam do waszej dyskusji tak że jak znajdziecie typa bez premki w czasie eventu to na full bonusach rozwalacie mu ponad 2 razy więcej birem na lajcie a jak szczęście na 30% wpadnie to już rzeżnia jak 300 ogni załatwi 700-800 :)
 

DeletedUser15216

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Booored... A kimże by był każdy jeden agresor topki gdyby nie ludzie z jego sojuszu ?? Powiem wam: Już dawno byłby wspomnieniem :D

Agresor z racji swojego bytu, zawsze ma więcej offa jak deffa, i więcej parcia na szkło jak oleju w głowie :D Latanie po jego miastach wygląda jak żniwa po najbardziej urodzajnym roku od dekady :D Gdyby nie miał sojuszu który w odpowiednim momencie obroni mu tyłek to w ciągu 2-3 dni w starciu nawet z przeciętnym sojuszem byłby wspomnieniem, rozebrali by do zera...

Nie ma co się licytować co buduje się szybciej, z czego więcej pkt, co robi się łatwiej a co trudniej itd. Ludzie, tutaj myślę wypowiadają się osoby które o tej grze już co nieco wiedzą! Każdy z nas wie co dają bonusy, eventy, premka, ile ogni ile birem niszczy, jak korzystać z morale, co daje szczęście i w jakich sytuacjach spada, po co są symulatory, jakie zestawy offa są najlepsze na jakie typy obrony i przeciwnie... więc nie noobkójmy tutaj bo aż wstyd....

Nie od dziś wiadomo że nie po rankingach się ocenia ludzi! A nawet najlepsi bez pomocy kolegów nie znaczyli by w tej grze nic! To gra zespołowa i o tym jak dobry będziesz zależeć będzie od tego w jakim sojuszu się znajdziesz i jakimi ludźmi otoczysz! Bo dopiero oni pozwolą ci określić swój styl gry, na ofensywny lub defensywny, zależnie od tego w jakiej sytuacji znajdziesz się ze swoją ekipą...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

He , Ahmed to moze Cie wypozycze do Sigmy bo sobie koledzy nie radza. : ) Ja sam, oni zespol i jakos Twoja teoria nie dziala. A juz mialem nadzieje ze mnie rozbiora i bede mogl poswiecic czas rodzinie.
 

DeletedUser15216

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

gmk, bo ty jesteś inny, ja ci to mówię :D Jesteś ten wyjątek co potwierdza regułę :D
 
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

witaj Ahmed,ja Ciebie nie znam,ale troche sie mylisz,to ze ktos jest w topce nie znaczy ze ma parcie na szklo i nie prawda ze ma wiecej off niz deff,przynajmniej w niektorych przypadkach,masz troche racji w tych stwierdzeniach,ale nie obrazaj ludzi,twierdzac ze nie maja oleju w glowie,co sie musze zgodzic z Toba to jest to gra zespolowa i tylko zgrana ekipa ma szanse na sukces,Grzes poswiec czas rodzinie,tak bedzie najlepiej:)
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser15216

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Witaj harnaś, nie zamierzam obrażać ludzi, nie gram od wczoraj i sam nieraz byłem w czołówce (ps: też cię nie kojarzę) ;) ale to dawne dzieje: i pamiętam jak człowieka nakręcało ściganie się w pkt walki by utrzymywać się w czołówce agresorów- a to jest parcie na szkło- to jak cel sam w sobie, i nic innego człowieka nie interesuje :) a z biegiem czasu człowiek nabywa doświadczenia i zaczyna zmieniać podejście do gry i w tedy dopiero zaczyna myśleć racjonalnie :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

hehhe
witaj Ahmedzie :).
Czytałam Twoje wszystkie teksty po odziedziczonym upadającym sojuszu cichociemnych z którym musiałam coś zrobić na naksos.
smiley_emoticons_kaffee2.gif

hym..
miło że wpadłeś
smiley_emoticons_bravo2.gif


Pozdrawiam i miłej gry ;-)
 
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Jak mówiłem definicja "dobrego gracza" to subiektywna ocena każdego z nas;)
Grunt to znaleźć sojusz odpowiadający naszemu stylowi gry;)
 

DeletedUser15216

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Siema sin123, miło że ktoś ogarnięty przejąL cichociemnych :) Słyszałem że po moim zakończeniu gry na naksos sporo z ekipy się też posypało, ale po fuzji z ONZ świetnie sobie radzicie i prowadzicie w cudakach :)

Johnaldinio :
Jak mówiłem definicja "dobrego gracza" to subiektywna ocena każdego z nas
Grunt to znaleźć sojusz odpowiadający naszemu stylowi gry

O tym samym mówiłem :)
 

DeletedUser13617

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Matus, co Ty znowu tu mieszasz ludziom w głowach? :D

Grasz cały czy standardowo do 15 wiosek?:p
 

DeletedUser15216

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Siema przyjacielu, Ciebie też tu przywiało ?? Zobaczę czy do 15, na razie za szybko mi to idzie (po 3tygodniach mam już na 10miast) a chciałbym przynajmniej do końca roku poklikać :) Chyba że mi moja znowu zrobi szlaban na grepo :D <na razie nie wie bo z przyczajki klikam na telefonie ;) >

A co tam u Ciebie Grześ ?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry