Sytuacja na świecie Sparta

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser22679

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Czyli twój znajomy sam se poradzić nie mógł ?? bo ja np jak walczę to sam jeśli ktoś mi za skórę zaszedł a nie oglądam się na kumpli

Problem był taki że miał okres w którym był średnio aktywny :), no i nie ma ogranej gry na tyle co np. ja
 

DeletedUser22560

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Problem był taki że miał okres w którym był średnio aktywny :), no i nie ma ogranej gry na tyle co np. ja

Czyli broni się kolegami :) niby ma ten średnio aktywny okres ale jednak bronienie się kolegami uważam za niehonorowy pomysł
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

E tam, więcej pkt walki wpada ;D
 

DeletedUser22679

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Jak kto patrzy dzięki temu dorobiłem się chyba 3 slocików a teraz już 58 w ranku atakujących jestem i lece do top 10
 

DeletedUser9812

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Zastap prawie do TOP 10 trafiłeś ale gdzie miasta:eek: to ja wolę być Top 40 i mieć miasteczka :)
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: TOP 15 Sojuszy

o widzę ludzie DNSu się bulwersuja, a sami nie wiedzą chyba, że gmk wcześniej podobnie zrobił z tego co wiem Xom i LM tworząc pakt przeciwko SB. Po czym w trakcie tworzenia koalicji podpisał PONa z SB. To jest zaburzenie :)
No nie do konca tak, sojusz DNS mial pakt z AA, Xxxx i La Muerte , nawet raz wzial z nimi udzial w akcji na Sigme po czym zwrocil sie przeciwko sojuszowi ze swoich terenow czyli Sparcie nie chcac sie mieszac w konflikty mocno jednak od DNS odlegle. Zawarl PON z Sigma zeby miec jak to sie mowi swiety spokoj. Niezadowoleni z tego faktu przywodcy Xxxx i LM zerwali pakt i bez uprzedzenia uderzyli na DNS . Kto wbil ten niby noz, chyba nie DNS. W tym czasie AA podpisalo pakt z Sigma. DNS dalej mial tylko PON. A teraz slysze ze kolejni dwaj paktowicze chca wbic DNS kolejny noz. Ale oczywiscie tlumaczenie jest ze to DNS zrywal pakty i kombinowal. Co jest mocno dalekie od prawdy. To jest teraz po prostu zagranie by zniszczyc sojusznika ktory jest za mocny.
 

DeletedUser

Guest
Odp: TOP 15 Sojuszy

tak gmk dlatego nazywanie wszystkich swoich paktowiczów "frajerami" miało na celu wspomóc dobro utrzymania koalicji
smiley_emoticons_irre.gif

również argument pt zmusimy Was albo.. też był cudownie utrwalający relacje
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif


weź się czmychnij na tą sparte i sobie poczytaj
smiley_emoticons_hust.gif

Zresztą.. czemu dyskutujecie jak nie gracie ? grajcie.. i wtedy dyskutujcie.
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: TOP 15 Sojuszy

Hmm, czy masz jakikolwiek dowod ze ja nazwalem kogokolwiek frajerem lub ze straszylem. Bardzo watpie bo nic takiego nigdy nie mialo miejsca.
 

DeletedUser

Guest
Odp: TOP 15 Sojuszy

gmk, ja się cofnę trochę w czasy już odległe zapewne dla Ciebie. Pamiętasz Twoje zachowania na temat...choćby akademii? Na Twoje usilne starania, by wpływać na grę innych sojuszy?
Mówienie, że "Od tego momentu kasuje wszystkie pakty z akademiami wszystkich koalicjantow. za wczesnie panowie na to." lub nazwanie graczy "nienormalnymi" nie wpływa zbyt dobrze na współpracę, nieprawdaż?
 

DeletedUser

Guest
Odp: TOP 15 Sojuszy

Hmm, czy masz jakikolwiek dowod ze ja nazwalem kogokolwiek frajerem lub ze straszylem. Bardzo watpie bo nic takiego nigdy nie mialo miejsca.
ty nie, ale twoi koledzy z DNS już tak.
Dlatego pisanie o nożach czy innych rzeczach jest nie na miejscu.
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif
 
Odp: TOP 15 Sojuszy

DNS nie możecie mieć do nikogo pretensji, że się wszyscy się zwrócili przeciw wam. To jest tylko i wyłącznie wasza wina, że nieudolnie prowadziliście politykę swojego sojuszu
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: TOP 15 Sojuszy

Szkoda ze juz nie ma tego forum ale nigdy nie nazwalem graczy nienormalnymi. To napisal ktos z Waszych nie zrozumiawszy kontekstu. Natomiast moje zdanie co do tych tworow bylo zupelnie zrozumiale, poniewaz nie przeprowadzaliscie zadnej selekcji, nie patrzyliscie na lokalizacje ani rezerwacje tylko braliscie jak popadnie. Jako koalicjant mialem prawo wyrazic sprzeciw ktory zostal przez Was olany. A kiedy by Wam pokazac jak to dziala zalozylem drugi DNS to nagle Wam nie pasowalo. Czyli Wy mogliscie a my nie. Dlaczego ? Odpowiedz sobie sam.
 

DeletedUser

Guest
Odp: TOP 15 Sojuszy

Szkoda ze juz nie ma tego forum ale nigdy nie nazwalem graczy nienormalnymi. To napisal ktos z Waszych nie zrozumiawszy kontekstu. Natomiast moje zdanie co do tych tworow bylo zupelnie zrozumiale, poniewaz nie przeprowadzaliscie zadnej selekcji, nie patrzyliscie na lokalizacje ani rezerwacje tylko braliscie jak popadnie. Jako koalicjant mialem prawo wyrazic sprzeciw ktory zostal przez Was olany. A kiedy by Wam pokazac jak to dziala zalozylem drugi DNS to nagle Wam nie pasowalo. Czyli Wy mogliscie a my nie. Dlaczego ? Odpowiedz sobie sam.

Ps dodając i inne morza DNS vr 2 już latało po 4 morzach :) wpływając na każdego paktowicza o chyba to był cel :)
Iksy przynajmniej ją usunęły...

PS: dlaczego rekrutowali ? Bo chcieli się umocnić na m44 to chyba zrozumiałe ale nie wiem nie znam sytuacji to i DNS też się chciało w ten sam sposób umocnić no ale rekrutacja leciała wszędzie na każdy obszar eh :)


EDIT: DODAJĄC KIEDYŚ gmk do mnie napisał co tematy z wcześniejszej koalicji robią na wspólnym forum z Sigmą ? Dodając do tego zaraz zerwę z wami pakt jak tego nie usuniesz . Jak byś grześ nie kazał usunąć to pewnie by coś się znalazło
Hmm mam jeszcze PW pokuszę się o wklejenie :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: TOP 15 Sojuszy

Gmk, powiedziałeś, że podpisujesz pakty z normalnymi sojuszami, co jest równoznaczne z uznaniem akademii jak i jej graczy za anormalnych.

Było dokładnie tak, akurat ja mam przekopiowane to na własność.
 

DeletedUser11623

Guest
Odp: TOP 15 Sojuszy

DNS nie możecie mieć do nikogo pretensji, że się wszyscy się zwrócili przeciw wam. To jest tylko i wyłącznie wasza wina, że nieudolnie prowadziliście politykę swojego sojuszu

nie chodzi tylko o polityke zewnętrzną , co powiedzieć o liderze sojuszu który sprzedaje gracza do supportu za nazwanie go "durniem" w podzięce za przedstawiony plan ataku , jak dowiedziałem się o tym napisałemdo niego z kilkoma słowami wyjasnienia co również spotkało się ze skargą do supportu i banem dla mnie , czy to nie żenada?
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: TOP 15 Sojuszy

Halo ten kto podal Cie do supportu to nie byl wtedy liderem sojuszu, liderem bylem ja zeby nie bylo watpliwosci
 

DeletedUser11623

Guest
Odp: TOP 15 Sojuszy

to prawda patokalipsa był radnym teraz jest liderem , Ty Grzesiek zachowałeś sie w porządku , szkoda ze odszedłeś chyba inaczej by sie to potoczyło
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: TOP 15 Sojuszy

Widze ze zostala tu wyzej skopiowana moja korespondencja, nawet dobrze bo jasno pokazuje ze DNS zachowywal sie uczciwie w stosunku do nawet bylych koalicjantow protestujac przeciwko udostepnieniu Sigmie forum xxxx i la Muerte co AA uczynilo bez wahania. Ja lubie czysta gre i to widac w moim oburzeniu na postepowanie AA.
Ps anastazji ban za tego priva nie grozi bo jako druga strona rowniez wyrazam zgode na publikacje
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: TOP 15 Sojuszy

Dziękuję że wyrażasz zgodę >>> bałeś się że jak sigma zobaczy wpisy i kłótnie z iksami to sobie to zapamiętają i w żadne układy by nie wchodzili taka racja...
Widzisz ktoś się pomylił i tak zaszło a ty leciałeś z krzykiem w płomieniach grożąc zerwaniem paktu :)
Bo dla ciebie on był tyle wart co nic dodając od powalonych a nie wiedziałeś kto to zrobił bo taki masz szacunek do ludzi

Można sobie gadać ale każdy wie jak sobie uśmieszki puszczali knując :) a reszta DNS szła w ślady lidera
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry