Sytuacja na świecie Teby

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser27908

Guest
Młody sobie żartuje,a wy go odbieracie całkowicie poważnie.Przecież oczywista,oczywistość Tomaszku że nie gra tak długo jak ty ani nie jest w stanie inwestować takich sum.
 

DeletedUser28762

Guest
Co ma rozmowa z forum do rozrywki.Słoma z butów wystaję,nie obraziłem Cię w żadnej gestii.A ty już rzucasz inwektywami.

Ja Ciebie też Boguś nie obraziłem tylko stwierdziłem fakty spokojnie.
Zabierz swojego przydupasa i życzę spokojnej nocy.
odpal bota na noc żebyś klocka nie dostał.
 

DeletedUser24672

Guest
Żartowałem kilka postów temu, teraz serio chcę sprawdzić na co stać tych cwaniaczków ;)
 
Młody sobie żartuje,a wy go odbieracie całkowicie poważnie.Przecież oczywista,oczywistość Tomaszku że nie gra tak długo jak ty ani nie jest w stanie inwestować takich sum.
jak to poważnie ? gdybyśmy mieli poważnie odbierać to po prostu bysmy wcale tu się nie udzielali , a tak jest co poczytać :p
 

DeletedUser11474

Guest
danger nikt go nie odbiera powaznie ;) chlopak ma poczucie humoru i w sumie dobrze przynajmniej jest ie z czego posmiac;)
 

DeletedUser24672

Guest
Cóż, mama powtarzała, żeby nie naśmiewać się z takich ludzi. Może jak skończę szkołę to trochę zmądrzeje ;)
 

DeletedUser24672

Guest
Oczywiście, że skorzystamy ;) Słowa słowami, sam ich zbytnio (w danej chwili) nie traktuje poważnie, ale skoro rzuciliśmy sobie rękawicą w twarz ;]
 

DeletedUser24672

Guest
Zabawne, bo ja z tego wyrosnę, a ty w niedalekiej przyszłości zaczniesz nazywać to rzeczywistością ;) Tylko wątpię, że ktokolwiek chciałby z tobą utrzymywać przyjazne stosunki ;)
 

DeletedUser24672

Guest
Wyślę wam jakie mam badania na privie ;) Wolicie ognie;ląd;biremki? Mi to tam bez różnicy - liczy się satysfakcja z płaczu tego osobnika płci bliżej nieokreślonej ;)
 

DeletedUser24672

Guest
342134123 post o moim IQ, które i tak jest kilkakrotnie większe od twojego. Sędzia ślepy zamknięty w piwnicy z opaską na oczach i wacikami w uszach jednogłośnie oceniłby ten gwałt. Popiszcz jeszcze bardziej ;] dobranoc.
 
Do góry