Sytuacja na świecie Teby

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser24372

Guest
Zaraz Cie Hiro zniszczy i bedziesz plakal ;v Zebym Ci pomogl:p
 

DeletedUser24672

Guest
Napisałem mu, że ma 10 minut na wybranie miasta, w które wpakuje mu kolona :D :D :D, jeszcze nie wyświetlił :(
 

DeletedUser24372

Guest
Ale bo to taki trick to Ty nie wiesz ? Udaje nieaktywnego , a jak puscisz klocka i minie 10 minut to wyswietli :)
 

DeletedUser24672

Guest
Zwracam się z prośbą do wszystkich sojuszy świata o pojednanie, chociaż na jeden dzień i wyeliminowanie tego gościa. No przeczytajcie ten opis... rak się odzywa i to mocno.
"HiroBT

Założyciel i Przywódca [AnImp] Anielskie Imperium, wielki Rycerz z przed lat Świata Ksi walczący w ścisłej czołówce, zmęczony dworskim życiem raz jeszcze po 5-6 latach przerwy, chwycił za oręż i powraca by poprowadzić swój lud ku zwycięstwu..."
 

DeletedUser24672

Guest
"zmęczony dworskim życiem" taki to musi mieć trudne zycie :D
 

DeletedUser23685

Guest
Ta, bądź sobie słupem, ktoś musi służyć królowi słupów. :)

Ja jestem królem słupów, ukłoń się swemu panu słupku
poklony.gif
 

DeletedUser24672

Guest
Bana za fałszywe świadectwo dla "króla", a wy serio chorzy, że meczu nie oglądacie btw. po tej akcji co dzisiaj zrobiłem, to ja jestem królem słupów XD uwierzcie na słowo <3
 

DeletedUser23685

Guest
Bana za fałszywe świadectwo dla "króla", a wy serio chorzy, że meczu nie oglądacie btw. po tej akcji co dzisiaj zrobiłem, to ja jestem królem słupów XD uwierzcie na słowo <3

Wypraszam sobie, ja mam laptopik na kolanach i meczyk oglądam ;P
 

DeletedUser11474

Guest
krol moze jest i jeden, ale lam tylko 5;) i jak wszyscy wiedza lamy rzadza na pastwisku nawet wtedy kiedy na chwileczke na kamieniu w cieniu slupa spocznie sobie krol ;))))
 

DeletedUser11474

Guest
mowiac wiec krotko krolu w cienu lam mozesz sie tylko poopalac;)
 
Do góry