Sytuacja na świecie Teby

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser24672

Guest
Nie wiem co jestęs za słupem mateusz, ale nawet moje usta troszkę zbananiały. Tak czy siak, jestes słupem.
 

DeletedUser24672

Guest
Porównaj sobie nasz stosunek postów do lajków, a później zamilcz, albo przeproś. Możesz również zrobić to i to.
 
Porównaj sobie nasz stosunek postów do lajków, a później zamilcz, albo przeproś. Możesz również zrobić to i to.
lajki to możesz se załatwić za free od big kamila i smoczego bo z tego co zauważyłem to gimbaza się w to bawi

porównaj sobie naszą date rejestracji , a nie wspomnę już o rejestracji do gry , bo jak ja zaczynałem to mama Ci pieluchy zmieniała
 

DeletedUser28762

Guest
Zakochany nie zniżaj się do poziomu jakiegoś gówniarza. co na fo ma swoje 5 minut i chce zabłysnąć ...
 

DeletedUser24672

Guest
No tak, banda poważnych graczy grepolis.pl zbiera się po nocach, zeby poudawać prosów :) zaraz was wybadam :)
 
Zakochany nie zniżaj się do poziomu jakiegoś gówniarza. co na fo ma swoje 5 minut i chce zabłysnąć ...
a tam , muszę sie z kimś czasem pospinać :p
nie mogę cały czas Ciebie tylko męczyć :D

A ta gimbaza co wyżej sie udziela to pewnie do września pogra i przyjdzie czas tornister pakować
 

DeletedUser24672

Guest
Lepiej do szkoły niż być starym dziadkiem z jedną nogą w grobie, siedzieć przed komputerem po nocach :D
 

DeletedUser24672

Guest
Ahh, tracę tylko stosunek lajków na ciebie, masakra. Kamil nadrabiaj migusiem :)
 
To, że ktoś jest kreatywny i fajniejszy od ciebie, nie znaczy, że ściąga z googla. Przyzwyczaiłem się do tekstów od przegrańców, którzy nie potrafią zapodać chociaż jedną ciekawą ripostką. Zapraszam na pojedynek w grze, wynik będzie podobny. To oznacza, ze nie dam ci dojść do słowa :) śpij dobr

hahaha no to było najlepsze co przeczytałem , ale dobrze ,ze w profilu masz surki na sprzedaż , z checią skorzystamy ;) swoją drogą chodź bliżej nas i buduj szybko wiochy bo nie lubimy czekać , aha i przed zapytaj o instrukcje , damy Ci wytyczne co masz budować , badań nie rób
 

DeletedUser24672

Guest
Nawet nie czytam co piszecie, szkoda mi wzroku na wasze wypociny. Okej, czekam - i oficjalnie wam obiecuję, że przenoszę się w waszą stronę. Kocham bezzębnych wyjadaczy ;) Dobranoc.
 
O Tomaszek , nie musimy się przenosić , może jeszcze kolegów z klasy weźmie gdzieś obok , w końcu ktoś nam musi wioski budować kiedy sojek arturka robi to tak beznadziejnie powoli
 

DeletedUser24672

Guest
Okej, tylko obczaję kim wy w ogóle jesteście, pewnie walniecie szaraczka szybciej niż Boguś ;)
 

DeletedUser24672

Guest
Nie błyszczycie pisząc ciągle o szkole, a to, że skończyliście zawodówkę nie świadczy o waszej wyższości. Nauczyciele was oszukiwali ;)
 

DeletedUser27908

Guest
Co ma rozmowa z forum do rozrywki.Słoma z butów wystaję,nie obraziłem Cię w żadnej gestii.A ty już rzucasz inwektywami.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry