Sytuacja na świecie Teby

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser23003

Guest
bo mniej zarobiłeś?
Nie! Bo ja sie staram jak moge a Ty mowisz ze wyniki lamerskie. Nikt mnie nie docenia
smiley_emoticons_frown.gif
 

DeletedUser24672

Guest
Ja to generalnie nie szanuję fejkowych ataków po nocach. Jesteśmy ludźmi co nie? Jeśli już komus w nocy coś robić to z jajem xD. Np. Jak boguś z kolegą w nocy to robią, z jaaajem. A tak serio, to albo klocek albo nic. Bo takie puszczanie fejków po nocach jak dla mnie jest nie fer, nawet co do wroga xd
 

DeletedUser27799

Guest
Ja nie puszczam fejków ;p ja puszczam ataki sprawdzające z każdego swojego miasta na każde miasto przeciwnika ;p
 

DeletedUser23685

Guest
Ja to generalnie nie szanuję fejkowych ataków po nocach. Jesteśmy ludźmi co nie? Jeśli już komus w nocy coś robić to z jajem xD. Np. Jak boguś z kolegą w nocy to robią, z jaaajem. A tak serio, to albo klocek albo nic. Bo takie puszczanie fejków po nocach jak dla mnie jest nie fer, nawet co do wroga xd

Jakby na to nie patrzeć jest to gra i albo ktoś szanuje czyiś sen i życie prywatne fejków słał nie będzie, jeżeli ktoś jest zawistny i chce tylko uprzykrzyć życie drugiej stronie to cóż jego wybór, a gra na to pozwala. Każdy wie z czym wiąże się grepo i to wybór każdego czy będzie się poświęcał grze i wstawał na każde pierdnięcie apki w obawie, że straci kilka pikseli w gierce przeglądarkowej, podejście zależy od nas ;d
 

DeletedUser24377

Guest
no identyczne tylko w różnych kolorach. Tomaszek np. ma różową chociaż dr chciał ten kolor ale każda lama musi mieć inny kolor bo nie jesteśmy rasistami :)
 

DeletedUser28011

Guest
Til się rozpada :D:D
Gracze piszą że oddają miasta bo grać z melle już nie będą :) chyba się przekonują co do jej osoby. Kolony jak w masło wchodzą a jak odbijają to po 5 harpi ;).
Taki już żywot massówek
 

DeletedUser23003

Guest
A Wyrzym i tak za chwile przybiegnie i bedzie kity wciskal ze sa pro, ze juz im nie zabierze sie wiosek a co najwazniejsze ze rozniosa ten swiat
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser6237

Guest
A Wyrzym i tak za chwile przybiegnie i bedzie kity wciskal ze sa pro, ze juz im nie zabierze sie wiosek a co najwazniejsze ze rozniosa ten swiat
smiley_emoticons_lol.gif


Gdzie tak pisałem? :)

Aj kolorujesz aż miło :D I co ze klocki mamy skoro nikt nawet nie napisał postu :D selekcja naturalna ;)

Gregori coś Cię boli, ale że aż tak to widać to nie chce mi się wierzyć :p zapaktowani dookola jesteście i kozaczycie :D
 
Do góry