Sytuacja na świecie Teby

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser12258

Guest
Boguś to sam napisał :) Nie do nas oczywiście , ale screeny są :) Nie musisz się tłumaczyć , bo po co ? :) Myślę ,że każdy już wie jacy jestescie , nikt Was nie zaprosi świadomie do sojuszu :) Samo krętactwo , nie potraficie normalnie pograć jak ludzie
skoro sa screeny to ja poprosze tutaj na forum, bo ja nie wierze na słowo, a jezeli tak zrobił to chce sie z nim rozliczyc, nikt nie bedzie robił ze mnie idiotki, która podaje znajomemu z grepo hasło do swojego konta.
co do zapraszania, o to sie nie musze martwic bo sa osoby które mnie naprawde znaja i jak bede chciala to sobie z nimi pogram, chociaz po takich atrakcjach na razie robie sobie przerw
 

DeletedUser27743

Guest
Ale piękne taktyki melle, a potem płacz że w nocy biją i trzeba uciekać dwa morza dalej :D
Szkoda, że ta gra zeszła na tak gówniany poziom, że ludzie zapominają że po drugiej stronie też siedzi człowiek :/
Pięknie się TiL odbudował po odejściu czołówki :D szkoda tylko paru graczy co wciąż siedzą pod spódnicą Melle :v
 
Ale piękne taktyki melle, a potem płacz że w nocy biją i trzeba uciekać dwa morza dalej :D
Szkoda, że ta gra zeszła na tak gówniany poziom, że ludzie zapominają że po drugiej stronie też siedzi człowiek :/
Pięknie się TiL odbudował po odejściu czołówki :D szkoda tylko paru graczy co wciąż siedzą pod spódnicą Melle :v
No niestety , taki poziom prezentują , dla nich przyjemność to załatwić komuś bana lub męczyć fejkami/błyskami/gradem , bo kolona potrafią tylko wstawić do nieaktywnych :) Ciekawe kiedy zaczną się urlopować :)
 

DeletedUser23685

Guest
Melle The Iron Lady 03.08.2017 00:27
Akcja Fejkowa.
Akcja ma duże znaczenie strategiczne i będzie prowadzona aż do skutku.

Każdy wysyła co najmniej 4 fejki dziennie - można oczywiście wysyłać o wiele więcej. Fejk to najmniejsza ilość wojska którą wysyłamy do ataku. Atak musi stanowić około 1/30 wojsk zrekrutowanych w mieście. Jeżeli macie poniżej 30 ogni to na pewno możecie wysłać jednego. Jeżeli macie powyżej 300 to atak minimum 10 sztuk. Pomiędzy fejki wysyłamy też pełne paczki ogni. Po to, aby nigdy nie byli pewni czy idzie fejk czy faktyczny atak. Możecie też puszczać z ogniami katapulty z gradem. Jak kto uważa. Można też robić fejki z ogni i wolnego transa - te będą szły dłużej. Atak ogniowy zawsze daje punkty. Każdy powinien nabyć bohatera Arystoteles i podnieść go na wysoki poziom. Ognie są wówczas znacznie tańsze i szybko się robią. Staramy sie rozbijać wrogowi statki w portach.

Im dłuższy fejk tym lepszy, więc zadanie to kierowane jest w szczególności do graczy morza 56 i 65.
Nie ma wymówek, że "mam daleko". Jeśli atak idzie dłużej niż kilka godzin to puszczacie go wieczorem lub przed północą tak, aby wszedł zaraz po 6 rano.

cytujZmień
Melle The Iron Lady 03.08.2017 00:28
Każdy patrzy na swoją pozycję w sojuszu i zapamiętuje ostatnią cyfrę ze swojej pozycji. Jeśli jesteś na 7 pozycji to twoja cyferka to 7. Jeśli jesteś na 58 pozycji twoją cyferką będzie 8. Jeżeli 10 to 0. Ogólnie twoją cyferką będzie reszta z dzielenia twojej pozycji przez 10. Skoro wiesz jaka masz cyferkę to wybierasz miasta z grupy oznaczonej tą samą cyferką i fejkujesz/atakujesz. Podział ma na celu zróżnicowanie abyśmy wszyscy nie atakowali tylko kilku miast z góry listy. Grupy będą zmieniane każdego dnia. Każdy na koniec dnia jest zobowiązany umieścić w jednym wpisie przynajmniej 4 raporty z fejków/ataków.

Grupa 0:
d.01
d.02
d.03
d.04
GRACZE Z NUMERAMI 10,20,30,40,50,60

Grupa 1:
b.04
b.04
b.04
b.03
015 Tygrysek
GRACZE Z NUMERAMI 1,11,21,31,41,51,

Grupa 2:
ADA FF bosman2005
b.02
b.01
017 Fioletowa krowa
016 Nerwusek
GRACZE Z NUMERAMI 2,12,22,32,42,52

Grupa 3:
012 Foka bez oka
014 Osa bez nosa
021 Wściekła lama
a.01
a.02
GR4ACZE Z NUMERAMI 3,13,23,33,43,53
Grupa 4:
a.03
ACA ScreamM
ACC FF artur06
ACD FF artur06
ACE FF wydma73
GRACZE Z NUMERAMI 4,14,24,34,44,54

Grupa 5:
ACF FF Tenecious
001*
002*
003*
004*
GRACZE Z NUMERAMI 5,15,25,35,45,55
Grupa 6:
005*
006*
006 Nooby na wyspie
007*
007 Shamrockowe city
GRACZE Z NUMERAMI 6,16,26,36,46,56
Grupa 7:
008*
009 Fighterek Artur
009.LejeSłupówZawodo
010 Mała Iskiereczka
011 Arturkowe City
GRACZE Z NUMERAMI 7,17,27,37,47,57

Grupa 8:
013 Landryneczki
AAA START
AAB luciusz33
AAC Arkadia21
AAD FF artur06
GRACZE Z NUMERAMI 8,18,28,38,48,58

Grupa 9:
AAE *Iskra*
d.01
d.02
d.03
d.04




a tutaj wielka klasa czarnej melle. nic tylko bić brawa. niech wszyscy czytają. o bogusiu też bym powstawiał parę rzeczy ale szkoda już na niego paliwa


Zaraz wyrzym przyjdzie i walnie coś w stylu

"Cichaj plebsie, ja tu jestem graczem starej szkoły, a to taktyka starych wyjadaczy" :D:D
 
Przepraszam, staralem sie zeby bylo dobrze a wyszlo jak zwykle :( Moze kolega wejdzie na forum i napisze tak jak nalezy bo cos malo postow ostatnio tutaj z jego strony, ociaga sie :D
 

DeletedUser23685

Guest
Przepraszam, staralem sie zeby bylo dobrze a wyszlo jak zwykle :( Moze kolega wejdzie na forum i napisze tak jak nalezy bo cos malo postow ostatnio tutaj z jego strony, ociaga sie :D

Mam nadzieje ^^ niech melle tu jeszcze wbije i będzie wombo-combo XD
 
Nie dziwie się ,że wyrzym nie napisał nic , bo co ma napisać ? Może to - "Wstyd mi ,ze mój sojusz nie potrafi grać i mamy tak denną założycielkę, gracze z naszego sojuszu sprzedają nas dobrowolnie byleby się podlizać , nie pozostało nam nic innego jak fejkować naszych przeciwników, ponieważ grać normalnie nie potrafimy"
 

DeletedUser29767

Guest
Byczku, dlaczego nie samodzielnie?
ale o co chodzi to dawid probowal a nie ja a ja strace miasto na rzecz moralowca
smiley_emoticons_kleeblatt2.gif
 

DeletedUser12258

Guest
Hihi, tak jak sie spodziewalam, oskarzac kazdy potrafi, ale jak dowody trzeba pokazac to jakos ciezko, to jest własnie klasa niektorych graczy grepo, gratulacje
 

DeletedUser22509

Guest
Ja zorientowałam sie kto próbuje mi wsadzic, pytam dlaczego nie Ty skoro brales juz czynny udział :D
 

DeletedUser23685

Guest
niestety nie ale dzięki, że się martwisz :) poza tym zablokowałeś mnie jak chciałem Ci odpowiedzieć :)
A jak juz wklejamy rzeczy na forum
d4-pjy1vTy_3UFzl53693A.png

Jeej doczekałem sie odpowiedzi ^^ Normalnie na nikogo fejków nie wysyłam, ale /ciach/ sie należy i nie mam tutaj żadnych obiekcji ;) i zauważ, że u nas poszedł mass tylko o fejki na nią, skoro pani melle lubi organizować akcje fejkowe tak bardzo to chyba nie ma nic przeciwko jak sie coś takiego zorganizuje także i na nią? ;) poza tym to żaden kontrargument, bo zauważ my nie zrobiliśmy tak jak ta stara hipokrytka ogarnięta manią dyktatury, że wypisujemy wszystkich waszych graczy i robimy jakieś śmieszne podziały na grupy by fejkować graczy, bo po co? Mija sie to z celem :) melle teraz smakuje swojej własnej broni i nikt prócz niej nie jest fejkowany na ten moment ;0
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
oj wyrzymkowi to kapitan chyba straż stawia sam. bardzo interesujące zjawisko
smiley_emoticons_nicken.gif
wiedze że na profilu zabraliście się teraz za Irony , hehe :) To w najbliższej przyszłości 2 soje bobów zostaną rozbite Irony i carpie , Ci 2dzy to już się urlopują i nie ruszają okupkek z 10k lądu i 1k birem bo się wczoraj ze wszystkich ognii i mitów wybili
 
Za jakiś czas będzie tak jak z wakacjami , którzy przyszli tu wybudować cudaki , a potem przypomnieli sobie ,że między majem a listopadem jest lato i musieli kliknąć urlop :) Swoją drogą długo wypoczywają , z miesiąc już ?
 
Do góry