Sytuacja na świecie Teby

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
No i Byczuś 3 miasta wpadają na żywca od was bez obrony
smiley_emoticons_irre4.gif

Dziękujemy za urlop :D
 

DeletedUser22509

Guest
Nie Mateusz, nie bez obrony:D Jeden kolon zostal rozjechany przez czesiulka, drugi sama sobie sklinowałam
smiley_emoticons_biggrin.gif
smiley_emoticons_biggrin.gif
 

DeletedUser22509

Guest
Btw. Chcialabym w imieniu Parsifal (chyba mnie poprą) sama sobie pogratulowac klina na swoim kolonie
smiley_emoticons_biggrin.gif
To byl wasz najlepszy klin dzisiaj.
 
Same w sobie fejki dla picu to patola ale jak mus to mus :D tu to chyba kazdy uzywa wszystkich dostepnych srodkow :D gradowanie chyba gorsze jest :p
 
Ostatnia edycja:
Nie można być szczerym wobec wszechmogących, bo spotka Cię haniebna kara
smiley_emoticons_lol.gif
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser4387

Guest
Same w sobie fejki dla picu to patola ale jak mus to mus :D tu to chyba kazdy uzywa wszystkich dostepnych srodkow :D gradowanie chyba gorsze jest :p

Są różne sposoby to fakt.
Nie kręci mnie budzenie ludzi w środku nocy. Po co? Jakiś typ po drugiej stronie który potrafi cię obudzić o 4:00 w nocy.
Co gorsze po drugiej stronie jest "ktoś" który specjalnie wstaje tej nocy i wysyła te fejki. To jest normalne?

Dla mnie to patola.
Nigdy tak nie robiłem i pewnie nie zrobię. Wolę typowe spotkanie na morzu. Niech tam pokaże jaki jest mocny.
 

DeletedUser5991

Guest
No cóż fejki im się rykoszetem mogą odbić .
Kto fejkami wojuje ten od tego sam może zginąć:rolleyes: a na pewno nie przyniesie im to chwały .
Ale niektórzy jak dzieci ciężko się uczą:)
 
Są różne sposoby to fakt.
Nie kręci mnie budzenie ludzi w środku nocy. Po co? Jakiś typ po drugiej stronie który potrafi cię obudzić o 4:00 w nocy.
Co gorsze po drugiej stronie jest "ktoś" który specjalnie wstaje tej nocy i wysyła te fejki. To jest normalne?

Dla mnie to patola.
Nigdy tak nie robiłem i pewnie nie zrobię. Wolę typowe spotkanie na morzu. Niech tam pokaże jaki jest mocny.

No widzisz , też bym tak chciał , ale cóż nie zdążyliśmy wgl przyjść na front , a już poszedł mass od melle by nas fejkować ...
 

DeletedUser14913

Guest
Och. Widzę, że TiL zatroszczyl się już o to, by poziom Teb "podniósł" się do poziomu Rizini. Zastanawia mnie tylko, cóż ten Bogusław uczynił. Co tam słychać u strasznego bazyliszka? Pozostał na urlopie? No i czymajcie się tam 'szkółko lam'.
 

DeletedUser11474

Guest
Haha i krolowa balu podpuscila swoje owieczki na akcje fejkowa a sama ucieka na urlop....;))))
Coz za akt odwagi ..;))) Droga kolezanko melle nie martw sie ,niedosc ze lamy to chamskie stwory bo pluja to w dodatku cierpliwe i cierpliwie poczekaja na twoj powrot....;) chociaz raz zachowaj sie fair przepros wlasnych graczy i odejdz w szarosc....;)))))) to chyba jedyne rozwiazanie ...;)
 
Do góry