Sytuacja na świecie Teby

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser28410

Guest
Siemka miłosz. Pisałem do Ciebie dziś. Niestety teraz kończę i nie wiem kiedy wróce do grepo... Pozdro wszystkie Wariaty, z każdej strony konfliktu :)

PS. Mati, zjedź snickersa i odejdź od kompa w wakacje :p:p:p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser14913

Guest
Siemka miłosz. Pisałem do Ciebie dziś. Niestety teraz kończę i nie wiem kiedy wróce do grepo... Pozdro wszystkie Wariaty, z każdej strony konfliktu :)
Nie Ty jeden kończysz na dłużej, niestety. Gdzieś w dalekich odmentach wiadomości w grze, zostawiłem Ci kontakt do siebie. Mogę jakoś inaczej Ci go przekazać ;V
 

DeletedUser28410

Guest
Napisz jeszcze raz bo mam prawie 200 wiadomosci i nie chce mi sie szukac :p
 

DeletedUser15965

Guest
Nie tak łatwo zdobyć to pole z gryfami. Szturmujecie tam czy idziecie dalej?
 
A ja bardzo chce
Czy ktoś tu żyje dzisiaj?
smiley_emoticons_kaffee2.gif
bo wszyscy zajęci kolonem u nas xD
A ja bardzo chce podziękować Parsifalom , dzięki wam dzisiaj była dobra zabawa 2 kolony u was ( 1 siedzi do 5 ) , 3 u nas - 2 wybronione 1 niestety nie. Ale PW wpadło dużo dla Nas więc jest z czego robić sloty.
 
I tez chcialem pogratulowac radze misiaczkow. Szybko poszlo. Jak by zaplanowane. Ale sadzac po tym co pisal grekkuu to chyba raczej nie. Wiec karpią tez chcialbym podziekowac. Dzieki wam mamy nowe cele na horyzoncie. PS Jak tam odbudowa ognii. Juz mozecie odbic 1k birem ?
 
A ja bardzo chce
bo wszyscy zajęci kolonem u nas xD
A ja bardzo chce podziękować Parsifalom , dzięki wam dzisiaj była dobra zabawa 2 kolony u was ( 1 siedzi do 5 ) , 3 u nas - 2 wybronione 1 niestety nie. Ale PW wpadło dużo dla Nas więc jest z czego robić sloty.
Parsifale mają radę, która nie myśli. Odbijają na pałę i bez sensu. Daja sobie wbijać kolony na lajcie bo połowa to na apke reaguje po godzinie.
 
Parsifale mają radę, która nie myśli. Odbijają na pałę i bez sensu. Daja sobie wbijać kolony na lajcie bo połowa to na apke reaguje po godzinie.
Odbijają miasta Sojuszu, który nawet nie leci odbijać. I w dodatku własnym offem lata po innych i próbuje coś ustrzelić , jak wszystko leci na okupację
 
Ten świat jest pełen śpiochów, ale to jeszcze nic szczytem wszystkiego jest jak widze taki TIL i wioski wokół mnie mają mury 25, wieże, 4 paki deffa i z 1000 branderow.. O moralach nie wspomne
no nie tylko oni mają takie murki Na M43 pełno takich. a z top sojów to radni soja Top3 mają murki na 15-25 z wieżą .
 

DeletedUser27799

Guest
Czy to prawda że poziom tego świata upadł na tak niski poziom że teraz zamiast atakować puszcza się fejki ?? Trzeba być /ciach/ Nieudacznikiem grepolisowym żeby grać w taki sposób. No ale już od około 2 lat poziom grepo właśnie upadł przez takich nieudaczników i szkoda czasu na to gowno i noobow co tak grają :)

No, dobrze że jeden nieudacznik przestał grać :D ( o Tobie mowa ) :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
A najlepsze jest to ,że ironi się sami tym wyniszczają , melle urlop , ciekawe czy persefona tez już klikła :)

Ale spoko , nawet fajna zabawa , możemy się tak bawić do listopada , wtedy cuda to nie wiadomo czy będzie nam się chciało grać
smiley_emoticons_lol.gif
 
Carpe diem najlepszy sojusz. Normalnie desperacja 4 okupki u nich stoją ( 3 nasze) i lecą ogniami w bonusie po 10-15 ogni czasem sie trafi 80-100. jak ktoś chce rapki to mogę powysyłać
 
Do góry