Sytuacja na świecie Troja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Troja

|ciach|

Wojna o Troję dopiero się zacznie :D
 

DeletedUser24567

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Troja

Adaś zaraz i Ciebie pokarze Zeus z Olimpu :))
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Troja

Ksokso zaraz i Ciebie pokara Zeus z Olimpu :D
 

DeletedUser24567

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Troja

Jeszcze nie czytałam regulaminu, tak tak wiem nieznajomość prawa szkodzi. Wypada coś wspomnieć o sytuacji na świecie Troja hmm jedną czerwoną kropkę mniej ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Troja

Znajomość prawa szkodzi - uwierz mi :p
 

DeletedUser24567

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Troja

Nawet nie muszę wierzyć, mam styczność z tym na co dzień :) wszytko da się obejść :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Troja

Gratulacja za wstawienie klocka do mojego miasta na naszym cudaku - szkoda tylko że ktoś odesłał wsparcia w nocy... poszło zgłoszenie do supportu o włamanie na konto - to są jaja, biremki SAME powróciły to rodzimych miast i sobie stoją...

Gdyby ktoś od nas włamał się na konto to potrafilibyśmy to lepiej wykorzystać, niż odesłać pare biremek z miasta, uwierz
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser24567

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Troja

Ja może się nie znam, ale lepszy był by wtedy sposób by Wam dokuczyć. Zawsze lepiej oczernić zamiast pomyśleć.
 
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Troja

No Ksokso widać, że sie nie znasz :D przecież łatwiej jest się wkraść na kontoi później meczyc sie 12h z okupacją niz po prostu opuścić sojusz :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Troja

to jest jakaś ściema totalna.
adamo no coś Ty!
a może wynajeliśmy prywatnego detektywa który znalazł kolegę, śledził go, |ciach| i po cofał wsparcia...
to jest bardzo prawdopodobne!

wiecie co... zamiast puszczać jakąś ściemę byście zachowali się honorowo....
kiedyś grepolis to była gra dla honorowych ludzi, a uwielbiałem ją za Swoją prostotę!
teraz nie dość że co nowsza aktualizacja i jakieś "dodatki" do gry to tylko pogarszają stanowczo rozgrywkę i niszczą-moim zdaniem-sens gry, to jeszcze jakieś chore nienawiści pomiędzy graczami, to |ciach| na pewno nie powinno się ich używać w grepolis czy innych tego typu grach!
ludzie!
czy tu nawet, w takim cudzie techniki jakim jest internet, nie można zachować odrobinę honory i pokazać klasę? czy tu nie można choiaż powstrzymać Swojej chorobliwej zazdrości?! (tak, tu też zazdrość to aż płonie...)

brak mi słów...

Ps: |ciach|
mam screena tego komentarza i wiem że żadnych niewłaściwych słów tu nie użyłem, nikogo fałszywie nie oczerniłem.

Pozdrawiam.
Kaczanos
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Troja

Nie wiem po co się tłumaczycie...

Przecież nawet jego sojusz wie, że nie było żadnego włamania i się nie spina tutaj na forum. Ze względu na odległość powodzenie tej akcji od początku było pod znakiem zapytania - jakby to można było załatwić szybciej to nikt by się nie zastanawiał :p

Ale nie osądzajcie z góry kolegi - 5-7 dni na odbudowanie deffa i kto inny może się tłumaczyć :p
 
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Troja

to jest jakaś ściema totalna.
adamo no coś Ty!
a może wynajeliśmy prywatnego detektywa który znalazł kolegę, śledził go, |ciach| i po cofał wsparcia...
to jest bardzo prawdopodobne!

Haha Rutkowski nie wyszedł z formy :DD
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Troja

Może Rutkowski..
a jeszcze drogi dimczakosie!
proponuje iśc do Wróżbity Macieja by wykrył kolejne nasze spiski i zagrywki po niżej pasa!
będziesz wtedy lepiej przygotowany!
Ps: stawiam że skoro uważasz że tak łatwo Ci się włamaliśmy na konto to musiałeś mieć łatwe hasło :)
o zasadzie działania łamaczy haseł/kodów to pewnie już dawno słyszałeś, więc pisać nie będę... lecz jak widać o silnym haśle to nie słyszałeś :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Troja

|ciach|
ale cicho bo się domyślą! :D
my przecież nic nie wiemy
smiley_emoticons_blush-pfeif.gif


smiley_emoticons_lol.gif
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser21876

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Troja

Hej Wam Wszystkim,mnie za to bardzo ciekawi ten samopowrot birek,bardzo ciekawa sprawa,poczekam az suport cos odpowie temu poszkodowanemu;(
smiley_emoticons_freddus_pacman.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Troja

ja o żadnym przekręcenie nwm, nie chcę wiedzieć oraz wierzę w uczciwość naszych :)
tyle w temacie! :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Troja

Jakich zeznaniach :) w jednym poście machnąłem wszystko bo nie chce mi się więcej tutaj siedzieć ;) kolon padł co najważniejsze ale sprawy nie zostawiam i tyle ;) a nie posądzam się o lunatykowanie o 1.30 w nocy :D

może żona, narzeczona(czy ktoś z rodziny przeciwny Twojej gry w GP-nwm nie wdrążam w Twoje życie prywatne) chciał Ci zagrać na nosie i takie coś odwalił? :D
z tego co wiem to różne rzeczy te "drugie połówki" potrafią :p
 
Do góry