Sytuacja na świecie Troja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

zeby nie bylo ze tylko atakowac nie umiecie to jeszcze sie w obronie wystawiacie
zzzz.jpg
 

DeletedUser24743

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

To są fakty!!
Po tym co Kajfasz zrobił każdy się rozczarował bo w sojuszu nikt o tym nie wiedział dopóki się nie przyznał ale potrafił przyznać się do winy i przyjąć na klatę jak gość z jajami.
Czego nie można powiedzieć o Was Turgan bo to Wy za plecami Zielonych Ludków skierowaliście się o współpracę do Legionów po tym jak na Twoje pytanie nawet nie zdążył nikt odpowiedzieć "Nie zgadzamy się i tak będziemy skracać"
Sam też pisałeś że jak wbijemy na kolosa to też będziecie go skracać bo to czysta rywalizacja.
Ale od Nas wymagaliście byśmy się wstrzymali aż wybudujecie kolosa na 9 i zapełnicie oraz oczywiście jeśli uda Wam się wbić to mamy odpuścić w skracaniu.
Po nie długim czasie od Was leciały wsparcia do Legionów po czym wydrążyłeś aferę ze to My chcielismy się dogadać z Legionami. Ale kto tu się z kim dogadał
smiley_emoticons_hust.gif

Gdyby nie Twoje lewe intencje wobec Zielonych Ludków to nikt by cudaka skracać nie zamierzał po czynie Kajfasza nie zastanawiał by się nikt i decyzja by była stanowcza został by zawalony.I tu naprawdę Turgan nie możesz tylko musisz mieć pretensję tylko do siebie.Prowadziłeś cudaki w sojuszu i to Ty podejmowałeś decyzję i nie powinieneś lecz tak wyszło że zacząłeś wykładać swoje karty teraz mi powiedz z jakiej racji Zielone Ludki miały zachować się fer po tym czynie wobec Hegemonium skoro to Wy nie potrafiliście się zachować fer wobec Nas a wystarczyło nie kombinować dla wygranej:
-Rozmowy z Legionami! Po wymyśle że Zielone ludki na lewo prowadziły rozmowy z Legionami Wojowników.
-Zerwanie paktu "POWÓD - Próba dogadania się z Legionami w sprawie cudaków jak i w skupieniu siły na Hegemonium" tym się kierowałeś!
W pewnej chwili wyszło na to że Hegemonium zapomniało o swoim czystym zachowaniu jak i najważniejsze słowem gwarancjii :) Rozumiem że skoro mieliście potencjał to oczywiście trzeba próbować ale z mordy dupy się nie robi Turgan.

Analizując to wszystko :
1-Gdybyś nie napisał o odpuszczenie ogrodów i skupieniu się na innych cudakach i zagwarantował swoim słowem że będziecie Naszymi cudakami to ciekawe jakby się potoczyło
cnfy7elqh8dotnsdp.gif

2-Gdyby Cie w pewnym etapie gry laury nie zaślepiły to by Cie też wygrana nie skusiła do takich rozmów z Nami wymagając od Nas czegoś czego sam nie potrafiłeś zagwarantować...
smiley_emoticons_lol.gif

3-Gdybyś też nie pokazał po tak krótkim czasie jak można szybko zerwać pakt za brak automatycznej odpowiedzi zaznaczyć swojego koalicjanta na czerwono oraz wysyłać wsparcie Naszym przeciwnikom oraz Waszym największym od początku świata to nie mielibyśmy Wam nic do zarzucenia...I nie doszło by w ogóle do takich sytuacji ale to wina Kajfasza
smiley_emoticons_bravo2.gif


Turgan cenisz się wysoko i wstyd Ci się przyznać do tych faktów.
Nikt nie może Ci nic zarzucić.. Bo Ty jesteś Turgan.
Wiec jak masz odpowiadać jak wcześniej to to już wszyscy widzieli chyba masz jaja to napisz jak było i bo są fakty na temat tej całej sytuacji!

Wpadnę zerknąć i się pośmiać z tych wypowiedzi które tutaj widzę bo jest na prawdę z czego ale więcej się tutaj nie będę wypisywał bo nie ma sensu i tak krzykacze Cie przekrzyczą :)

Sarif jeśli to czytasz a na pewno czytasz to wiedz o tym że straciłeś swoją twarz właśnie dla takich faktów
smiley_emoticons_hust.gif

Nie pozostaje mi nic jak pogratulować Ci od siebie jak i wszystkich bo naprawdę świetna rolę spełniłeś na tym świecie chyba wszyscy oznajmią że nie można Ci nic zarzucić i też jesteś czysty
smiley_emoticons_nicken.gif


Jestescie zerami na swiecie co zawze na uboczu grali i nagle przyszlo walczyc to albo wlamy albo inne mataczenia np na FO jak teraz hehe śmieszni jestescie. Gadacie o honorze a nie wiecie co to znaczy. Gadacie o byciu wielkimi wojownikami a jestescie zwyklymi cieniasami.
Nawet atakowac nie potraficie

View attachment 5133

Widzisz akurat nie mogłem zobaczyć tego raportu bo mi się urlop wbił jak Cie na wyspie zobaczyłem
smiley_emoticons_frown.gif


Gratulację za obronę jesteś prawdziwym przykładem dla innych całe szczęście że na M45/55 gdzie mam 3 miasta to nie było takich wojowników bo bym z pewnością nie pograł
smiley_emoticons_no_sad.gif


Dziwne że jak tam atakowali z wyspy po 4-5 ataków to nawet takiego offa nie dawało. Więc zapraszam przydałbyś się tam taki wojownik na wyspie jak nie pomoże to "pomataczy" na pewno:rolleyes:;)

Tobie napisałem dzisiaj że przestawię miasta to się zabawimy i to zrealizuję a jeśli chcesz się pobawić w raporty z ataków lub z obrony to spokojnie też będę wrzucał :)
Więc będziesz miał okazję do wykazania się
smiley_emoticons_lol.gif
tylko bez takich ruchów jak to Ty napisałeś tam wyżej? aaa " bez mataczania" wielki wojowniku oczywiście o honorze też bym się wstydził na Twoim miejscu wypowiadać
smiley_emoticons_lol.gif


Zajrzę później ale już bez wypowiedzi w tym temacie bo szkoda się tu widzę produkować ale takie są fakty i swoje zdanie musiałem wypowiedzieć.

smiley_emoticons_winken4.gif
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

Oj widać Latino lover że mało wiesz :) ale cóż nie każdy ma wgląd do rady :)

Najbardziej śmieszne jest to że jakoby pierwsi Hegemonium mieli się dogadywać z Legionem hehehe
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

Jeden z Zielonych 24.03.15 o godzinie 11:07
Ale jak będzie z naszą koalicją to nie wiem... Rada aż wrze od teorii spiskowych. Więc powtarzam ze świątynią możecie być spokojni.

Więc po pierwsze to Wy zaczęliście z tym paktem wiszącym na włosku.

Po drugie, takie zastraszanie, że coś możecie zataić:

Jeden z Zielonych 28.03.15 o godzinie 20:32
Taka jest polityka i decyzja naszej rady. Wiem jak to wygląda z waszej strony ale też zwróć uwagę, że was o tym informujemy bo równie dobrze moglibyśmy zataić tą wiadomość.
Turgan 28.03.15 o godzinie 20:23
Jeśli chodzi o zasłużenie to zależy kto jak na to patrzy - bo jeśli my wbiliśmy się na Świątynię i stać nas, żeby się teraz wbić na Kolosa to z mojej perspektywy bardziej na to zasługujemy, by postawić 4 Cuda.
Jeden z Zielonych 28.03.15 o godzinie 20:09
Rada zadecydowała, że będziemy skracać kolosa nawet jeśli wy odbijecie tego cudaka. Nasi gracze zasłużyli na to

Po trzecie - jeśli Latynos to ta osoba, która napisała takie wiadomości do supportu, że gdybym to wstawił to chyba zamknęliby tymczasowe te Forum, a ja dostałbym globala z miejsca za jej udostępnienie to jesteś ostatnią osobą na Grepo, która może mi mówić o jakichkolwiek zasadach, ponieważ pisałeś prawdę, ale sposób w jaki to wyraziłeś to było sięgnięcie dna.

Pozdrawiam i Biorę To na luzie.

PS: Jeszcze dodałbym wycinek jak Wasz Radny piszę, że nas na nic nie stać, a te 3 Cuda co mamy to im i tak oddamy więc Ludki są już ułożeni na tym świecie, ale daruję już to, bo niewinny gracz jeszcze będzie potraktowany na kreta.
 
Odp: Sytuacja na świecie Troja

ludzie tak czytam te wasze posty i się zastanawiam jak wam w ogóle udało się razem współpracować.
Wzajemne oskarżenia a połowa tego nie jest prawdą tylko teoriami wyssanymi z palca.Łatwo jest wysuwać jakieś oskarżenia jeżeli nie ponosi się za nie zadnej odpowiedzialności.Zgubiła was chciwość bo jedni i drudzy chcieli zgarnać wszystko dla siebie.Na szczęscie my nie mamy takich dylematów i dla nas liczy się tylko dobra zabawa i fajna walka.Kto zdobedzie odznakę jest dla mnie rzeczą drugorzędną i gdybym miał na to parcie to już byśmy ustalili z Hege kto na nią zasługuje i poszli byśmy na łatwiznę ale widzicie że tak się nie dzieje i najpierw trzeba zdobyć wszystkie cuda żeby o tym myśleć.Finał gry jest taki ze ktoś musi (może)wygrać ale przynajmniej ja bym chciał żeby to się odbyło po fajnej rywalizacji a potencjał u zawodników jest spory.

Oskarżacie się na wzajem a w sumie nie ma o co jedyne przekręty niezgodne z regulaminem to na tym świecie wywinął kajfasz do czego się przyzanał odsuwajac na bok w ten sposób następne teorie spiskowe jakie mogły by być wysuwane.Więc nie piszcie tu kto jest dobry a kto zły bo każdy ma swoje za uszami ale to jest również element tej strategi kto jest bystrzejszy w dyplomacji ten więcej ugra.Każdy z nas jest rozumny i potrafi ocenić pewne sytuacje i wyciągać wnioski ale w dyplomacji po prostu niektórych rzeczy nie wolno ujawniać bo ona na tym polega żeby razważać wszystkie scenariusze nawet te najbardziej nieprawdopodobne.
Nam jednak nikt nie może zarzucić że nie gramy w miarę fair bo przynajmniej się staramy i z góry określamy swoje cele.
 

DeletedUser24745

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

Jakby nie było ten świat jak dla mnie i tak się popsuł całkowicie.
 

DeletedUser24745

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

A więc koleżko aby zamknąć Ci usta i abyś nie zaśmiecał mi skrzynki razem ze swoim pupilem raz na zawsze chcę zamknąć Ci te usta.
NIGDY ale to NIGDY nikogo nie podałem na grze do supportu, nie bawię się w takie rzeczy, mam swoje zasady którym jestem wierny, to jest tylko gra ale i tutaj również to robię. Bo jak będziesz konfiturą w realu to normalne że jesteś i tu. Specjalnie wklejam to tu i teraz powiedz mi czy Ty masz odwagę zrobić to samo co ja? Na pewno tego nie zrobisz bo jakbyś zrobił to stron tu by zabrakło. Ciach!


support.jpg
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

O ja cię Printscreen i już wszystko jasne :) pozamiatane i w ogóle drżyjcie narody :D
smiley_emoticons_irre4.gif
 

DeletedUser8414

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

A więc koleżko aby zamknąć Ci usta i abyś nie zaśmiecał mi skrzynki razem ze swoim pupilem raz na zawsze chcę zamknąć Ci te usta.
NIGDY ale to NIGDY nikogo nie podałem na grze do supportu, nie bawię się w takie rzeczy, mam swoje zasady którym jestem wierny, to jest tylko gra ale i tutaj również to robię. Bo jak będziesz konfiturą w realu to normalne że jesteś i tu. Specjalnie wklejam to tu i teraz powiedz mi czy Ty masz odwagę zrobić to samo co ja? Na pewno tego nie zrobisz bo jakbyś zrobił to stron tu by zabrakło. Ciach!


View attachment 5135

szanunek trzeba miec i //ciach// nie szczelac liczac na oslabienie graczy bo to nie sposob na zdraowa gre.... ale polis juz sie takowa nie jest

Konfiturki do do spiżarki i pod stolik !
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

Tak, konfiturki do do spiżarki i pod stolik ! , a oszuści niech pozostają bezkarni
smiley_emoticons_thumbs-down_new.gif
 

DeletedUser24577

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

HEGE to chyba będzie kolejne Cuda budować - tylko, że koło cudów Ludków.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser24692

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

kolego zgadza się w naszych rekach są 4 cudaki i gdybyśmy chcieli to jeden sojusz już dawno by wygrał.
Pisałem już prędzej że świat wygra ten sojusz który udowodni to w walce że na to zasługuje.Tylko tyle i aż tyle ,chcę zobaczyć waleczność ludzi kiedy już szanse się wyrównały .

no widzisz kolego, nie trzeba było się tak zapierać
smiley_emoticons_baby_taptap.gif
 

DeletedUser24577

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

Mam nadzieję, że Dzil w swoich gratulacjach nie pominął Sarifa.
 

DeletedUser22283

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

//ciach//
Wracając do tematu wątku, bym ponownie nie został zbanowany na forum, sytuacja na świecie się zmieniła, cuda rozjadą się po całym świecie. Plotki głoszą że ktoś dał graczom koalicji hege (legion żelki)więcej niż turgan obiecał choć fakt ten wydaje się nie możliwy :D.
Niemniej serial pt. "trudne sprawy " trwa nadal , a mówią , że era cudów jest taka nudna.
Panowie parafrazując naszego prezydenta: Zgoda buduje cudaki :) więc mniej kłótni wewnątrz i nie oskarżajcie biednego presti o to że jest zdrajcą bo to uczciwy chłopak . Po prostu chciał zmienić opis sojuszu i myszka mu zjechała za nisko :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry