Sytuacja na świecie Ypsilon

  • Rozpoczynający wątek Pogromca małych Gryzoni
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie

princessa urkadłaś awatar !!!!!!
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie

czarna dusza go ma w grepo a Ty sobie skopiowałaś ;/
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie

Czarna Dusza, Czarna Dusza :eek:
Cicho byc!

Przedszkole dzisiaj zamkniete? :D
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie

Marto po raz drugi na serwerze Y....... uprzejmie Cię proszę o ustabilizowanie swoich uczuć w stosunku do sojuszu LA

ooo to już są takie wymagania :)) normalny rygor jeszcze trochę i będą mówić z kim dana osoba ma rozmawiać a z kim nie :))
 

DeletedUser

Guest
Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie

no nie mówcie , że kolejny sojusz dojdzie do koalicji przeciwko LA
Nie wiem jakie z wami walczą ale naturalną rzeczą jest że my bedziemy po przeciwnych stronach :)
 
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie

ooo to już są takie wymagania :)) normalny rygor jeszcze trochę i będą mówić z kim dana osoba ma rozmawiać a z kim nie :))
na pw - każdy może sobie pisać co chce - nawet może sobie miłość wyznać ^^
jednakże FO, gdzie dana osoba z sojuszu wypowiada się - dana wypowiedź jest traktowana jako zdanie sojuszu - więc nie można np. pisać o chęci paktu z sojuszem z którym nie jest planowany pakt.
Jakoś nigdy nie widziałam byś Ty pisał ( lub ktoś od was), że chcecie z nami pakt, lub "nie stawanie po przeciwnej stronie barykady"

ps. martuś wiem, że jak trzeba będzie to oddasz ostatniego ludka w walce - nawet przeciwko chłopakom i dziewczynom z LA - na tyle już Cię znam i wiem , że można na Ciebie liczyć w walce.
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie

no co Ty nie planujecie z nami paktu?? a to czemu?

A ja właśnie miałem pisać w tej sprawie
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie

W sprawie PoNa pisz do supportu a później skasuj konto.
Np z tego powodu , wymowne , i zarazem wykładnia waszych poglądów w stosunku do innych
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie

hehe no tak to ja już wiem czemu mamy zawsze tyle wrogów :))

chyba usunę ten opis bo co jak co ale może lepiej by było zamiast tak walczyć posiać marchewkę i zostać rolnikiem
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie

W twoim przypadku to wskazane, napięcie spada ciśnienie wraca do normy hehehe po za tym ten gatunek można jedynie w muzeum zobaczyć heheheh lub z marchewką przyrządzić hehehe;) ;)
 

DeletedUser13617

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie

a mi w sumie pasuje ze atakują nas wszyscy no bo tak.....jeśli wdepczecie nas w ziemię to każdy obiektywny obserwator powie..: "nec Hercules contra plures"
jeśli jednak za 2 tygodnie LA dalej będzie top1 to załapiecie się wszyscy na podsumowanie klasyka...."nieudaczników zgraja i nierobów banda"... hłehłehłe
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie

uważajcie bo jeszcze amonik was zgłosi na sojusz wszech czasów :D on się lubuje w bijatykach wąskiej elity z motłochem :D
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie

niech sobie tworzą koalicje i tak pewnie za jakiś czas się rozpadnie. A skorzysta tylko ten co mądrze dobierze sojusznika(partnera) do grania wspólnie a nie tylko po to by czuć się silnym (ale czuć się a być to różnica).

Zawsze jestem skłonny do rozmów na pewnym etapie gry odnośnie paktu ale to musi być poważne i sojusz musi prezentować pewien poziom. Sojusze nie mogą sami sobie wiosek podbierać a wiec działać na tym samym terenie.
Co do mojego cytatu to właśnie on pokazuje pewien dowcip jaki u nas panuje z ponami i paktami.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie

Chyba sie zgubilam...
To sytuacja na swiecie tau czy ypsilon? :eek:
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie

Oczywiście Turku odpowiem na Twoje pytanie, choć znaku nie widzę a więc może to retoryczne :)

Podpisałem kilka paktów i miałem ku temu powody. Po pierwsze dla mnie one nie były bez znaczenia co do marności to już Twoje zdanie ale chyba dla Ciebie każdy jest marny. Po drugie Ty byłeś specyficzny przeciwnikiem (bardzo dobrym który potrafi rządzić i zapalić ludzi do walki i obrony) i to wymagało z mojej strony podpisania kilku paktów. Po trzecie jaki pierwszy miałeś ich chyba z 5 paktów i/lub ponów.


dodam że na świecie TAU to sojusz MDG podpisał jako pierwszy dużą ilość paktów i panów byle by było mniej wrogów.
A co ja zrobiłem - nauczyłem się od Ciebie czyli od mistrza jak to się robi i podpisałem 3 pakty.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie

uważajcie bo jeszcze amonik was zgłosi na sojusz wszech czasów on się lubuje w bijatykach wąskiej elity z motłochem
Ammonik bije się z każdym kto wyrasta na lidera świata niezależnie czy to będzie LA, MDG czy FERAJNA PANA JÓZKA...
Ammonik nigdy nie grał w "profesjonalnym" sojuszu i grał nie będzie... Chyba że sojusz ten stanie się celem całego świata i będzie to wyzwaniem dla Ammonika.
Kolego No i Już Ammonik preferuje ciężką grę mimo porażki i jeżeli ma kogoś oceniać to właśnie za to. Nie sztuka ustawić się z wiatrem i kozaka zgrywać...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie

ale to dobrze, przynajmniej nie jesteś konformistą :cool:
 
Do góry