Sytuacja na świecie Ypsilon

  • Rozpoczynający wątek Pogromca małych Gryzoni
  • Data rozpoczęcia
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

i turka znowu na drzewo pognili banany prostowac :rolleyes:

"Tym, że mieliśmy jako pierwsi 5 paktów lub ponów sugerujesz się tylko tym iż Adriankillerek tak pisał na forum aby wybielić trochę swój sojusz. Ale to nie prawda.

pakt - ( koalicja anty SS ) - Most Dangerous Group - The Black Company - Saints and Rebels - Goaulds - ==Młoda Gwardia==

pon - Fanatycy - New Age of Glory

podczas gdy SS mialo jeden pakt z dzikimi hordami :D i 0 ponow

wiec burek ogorek tutaj nie mydlij oczu innym bo ci to slabo wychodzi cala wasza smieszna rade anty SS
czytalo SS i polewa byle nie z tej ziemi jakie to plany mieliscie zgladzenia SS :p cala to smieszna koalicja sie rozsypala po jednej akcji SS wiecej chyba nie musze dodawac :cool:

na reszte nie chce mi sie odpowiadac bo z toba w dyskusja sie wdac to gorzej jak czytac powiesc jak wrocisz z bananowego raju to pogadamy :p tylko krotko i na temat :eek:
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

Co tam na moim pieknym ypsilonie slychac? :)
 

DeletedUser4387

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

Tak jakbyś nie wiedziała :eek:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

i turka znowu na drzewo pognili banany prostowac :rolleyes:



pakt - ( koalicja anty SS ) - Most Dangerous Group - The Black Company - Saints and Rebels - Goaulds - ==Młoda Gwardia==

pon - Fanatycy - New Age of Glory

podczas gdy SS mialo jeden pakt z dzikimi hordami :D i 0 ponow

wiec burek ogorek tutaj nie mydlij oczu innym bo ci to slabo wychodzi cala wasza smieszna rade anty SS
czytalo SS i polewa byle nie z tej ziemi jakie to plany mieliscie zgladzenia SS :p cala to smieszna koalicja sie rozsypala po jednej akcji SS wiecej chyba nie musze dodawac :cool:

na reszte nie chce mi sie odpowiadac bo z toba w dyskusja sie wdac to gorzej jak czytac powiesc jak wrocisz z bananowego raju to pogadamy :p tylko krotko i na temat :eek:

pakt - koalicja anty MDG - ss hordy poludnia sparta ostrza rzymu gold dragons = 5 sojuszy

pon - New Age of Glory i SaR i wszystkie inne sojusze graniczace z ss poza MDG

adriankilerek denerwuje mnie to, ze piszesz glupoty bez pokrycia.

Tak sie sklada, ze wy mieliscie taka sama umowe slowna z new age of glory jak i my. Ani ss nie atakowalo sie z new age of glory ani MDG i nawet orangewater mi to potwierdzala.

Wiec jak juz piszesz o naszym ponie z New Age of glory to nie klam nie wspominajac o tym, ze i z wami mieli taka sama umowe.

Orangewater zapewne moze to potwierdzic tutaj.

Graniczyliscie z nimi od poczatku i dzieliliscie wyspy i nawet sie nie tkneliscie a ty sciemniasz tu publike, z enie bylo miedzy wami pona?

Ja juz napisalem w jakim okresie jakie byly pakty i pony i potrafilem to w czasie rozpisac Ty natomiast wpadles sklamales na korzysc ss i tyle.

ss pierwsze zawiazalo pakty przeciw MDG i mialo tych paktow liczebnie tyle samo co MDG choc nasza wspolpraca przeciw ss byla tylkoz sar i to nie dlugo a reszta to po prostu sojusze walczace z wami ale ze wzgledu an odleglosc brak wspolpracy.

No chyba, ze chwile z tchórzliwym goaulds ale po chwili sprzdali sie do ss ze strachu.

Natomiast ss do samego konca scisle wspolrpacowala z gd i hp w walce z nami a do tego byla wspierana przez ostrza rzymu i sparte.

Nasi pseudo sojusznicy szybko pouciekali do ss bo nie umieli walczyc.

Ale tu nie ma co sie o to rozchodzic i jedna i druga strona miala sojusnzikow i pseudo sojusznikow.

Z tym, ze pod koniec to MDG walczylo samo a ss mialo samych paktownikow przeciw nam i pony ze wszystkimi.

Takze mimo tej przewagi nie potrafiliscie nas pokonac i tego nie zaprzeczysz.

Co do tego co czytaliscie to forum wspolne z sojuszami, ktore z wami walczyly i te forum istnialo moze tyddzien czasu bo sojusze z nimz wiazane okazaly sie tchorzliwe i baly sie walki.

Koalicja sie rosypala po tym jak jednego zdrajce z sar potraktowalem kolonem i sar zerwaloz nami pakt i ucieklo do ss. Anie po jdnej akcji gdzie szpieg podal ci czas akcji i wstawiliscie sobie biremki i utopiliscie jakis smieszny sojusz co nie umial walczyc.

Rozumiem, ze zal Ci, ze Twoje ss rozbilem mimo, ze staraliscie sie robic wszystko by nas pokonac no ale bylismy wytrwalsi i wygralismy to.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

no już uspokój się :p nie klnij na privie ;)

haha, ale turek sobie konto zrobił nowe :D
 
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

pakt - koalicja anty MDG - ss hordy poludnia sparta ostrza rzymu gold dragons = 5 sojuszy

turasek ogorasek kiedy to bylo lol ja mowilem o poczatku wiec nie skacz tutaj do mnie :p

Tak sie sklada, ze wy mieliscie taka sama umowe slowna z new age of glory jak i my

turasek pierwszy podpisal pakty i pony przeciw ss ;)

Orangewater zapewne moze to potwierdzic tutaj

Modliszka nie potwierdzi bo tez na bananowcu siedzi chyba ze 5m za nia napisze :eek:

Graniczyliscie z nimi od poczatku i dzieliliscie wyspy i nawet sie nie tkneliscie a ty sciemniasz tu publike, z enie bylo miedzy wami pona?

celem ss nie byla modlisza tylko turek ogorek :eek: ktory to koalicje musial zalorzyc zeby z ss walczyc :p

Ja juz napisalem w jakim okresie jakie byly pakty i pony i potrafilem to w czasie rozpisac Ty natomiast wpadles sklamales na korzysc ss i tyle.

ogorek jak masz dowody to pokaz a jak nie to zamknij swoje 4 litery widzialem chyba jakie sojusze sie przewijaly w radzie anty SS :p

reszta sie nie miesci w cytowaniu pisz krocej bo mode bedzie znowu ostrzezenia sypal az mnie pogoni na banaowca
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

no już uspokój się :p nie klnij na privie ;)

haha, ale turek sobie konto zrobił nowe :D
Nie jestem dla Ciebie Mala to po pierwsze :p
A po drugie... Turek, hmm... pozostawie to bez komentarza. Szkoda klawiature scierac na takie cos :eek:
 

DeletedUser12438

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

pakt - koalicja anty MDG - ss hordy poludnia sparta ostrza rzymu gold dragons = 5 sojuszy

pon - New Age of Glory i SaR i wszystkie inne sojusze graniczace z ss poza MDG

adriankilerek denerwuje mnie to, ze piszesz glupoty bez pokrycia.

Tak sie sklada, ze wy mieliscie taka sama umowe slowna z new age of glory jak i my. Ani ss nie atakowalo sie z new age of glory ani MDG i nawet orangewater mi to potwierdzala.

Wiec jak juz piszesz o naszym ponie z New Age of glory to nie klam nie wspominajac o tym, ze i z wami mieli taka sama umowe.

Orangewater zapewne moze to potwierdzic tutaj.

Graniczyliscie z nimi od poczatku i dzieliliscie wyspy i nawet sie nie tkneliscie a ty sciemniasz tu publike, z enie bylo miedzy wami pona?

Ja juz napisalem w jakim okresie jakie byly pakty i pony i potrafilem to w czasie rozpisac Ty natomiast wpadles sklamales na korzysc ss i tyle.

ss pierwsze zawiazalo pakty przeciw MDG i mialo tych paktow liczebnie tyle samo co MDG choc nasza wspolpraca przeciw ss byla tylkoz sar i to nie dlugo a reszta to po prostu sojusze walczace z wami ale ze wzgledu an odleglosc brak wspolpracy.

No chyba, ze chwile z tchórzliwym goaulds ale po chwili sprzdali sie do ss ze strachu.

Natomiast ss do samego konca scisle wspolrpacowala z gd i hp w walce z nami a do tego byla wspierana przez ostrza rzymu i sparte.

Nasi pseudo sojusznicy szybko pouciekali do ss bo nie umieli walczyc.

Ale tu nie ma co sie o to rozchodzic i jedna i druga strona miala sojusnzikow i pseudo sojusznikow.

Z tym, ze pod koniec to MDG walczylo samo a ss mialo samych paktownikow przeciw nam i pony ze wszystkimi.

Takze mimo tej przewagi nie potrafiliscie nas pokonac i tego nie zaprzeczysz.

Co do tego co czytaliscie to forum wspolne z sojuszami, ktore z wami walczyly i te forum istnialo moze tyddzien czasu bo sojusze z nimz wiazane okazaly sie tchorzliwe i baly sie walki.

Koalicja sie rosypala po tym jak jednego zdrajce z sar potraktowalem kolonem i sar zerwaloz nami pakt i ucieklo do ss. Anie po jdnej akcji gdzie szpieg podal ci czas akcji i wstawiliscie sobie biremki i utopiliscie jakis smieszny sojusz co nie umial walczyc.

Rozumiem, ze zal Ci, ze Twoje ss rozbilem mimo, ze staraliscie sie robic wszystko by nas pokonac no ale bylismy wytrwalsi i wygralismy to.
SaR uciekło dodam, że tam grało ostro tylko 5-10 osób reszta to ogon, bo czuło się słabe bez strategicznego partnera którego przez Turka nie miało- wogóle to był zły wybór, lepiej było nam trzymać do końca z tbc, po prostu Turek rozbił dwa sojusze od wewnątrz i bez walki, hmm sukces?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

Prawda jest taka że SS miało pakty i pony i to było przeciw MDG ale co w tym złego taka się gra Turek i sam mnie tego uczyłeś. A to czy SS miało więcej czy mniej czy szybciej czy nie to już inna historia bo wg mnie to właśnie MDG jako pierwsze pozakładało koalicje i PoNy i napisało mi że jest ode mnie lepszy bo już cały świat walczy przeciw mnie. Potem się role odwróciły.
Sojusze które było z Tobą w koalicji uciekłby bo ich olewałeś pamiętam jak dziś jak stwierdziłeś że od tego dnia nie wysyłasz defa do koalicjantów - w taki oto sposób wkurzyli się i postanowili współpracować ze mną.

Co do GD - nie mieliśmy z nimi PoNa i Paktu od początku tylko później - zresztą na początku w tym sojuszu było 2 graczy na poziomie całą zresztą odstawała.
Jedyny Pakt od prawie samego początku to Hordy południa czy jakoś tak i uwierz mi że nie byłem za tym bo założyciel to większy czubek niż Ty a ja z takim nie lubie współpracować, na szczęście szybko padł ten dziwny sojusz.
Potem ostrza Rzymu i to też po długim czasie ale też nie byłem za tym bo ten akurat sojusz prowadził zdrajca który mnie zdradził na świecie beta. No ale taka gra i politycznie trzeba się ukierunkowywać do sytuacji.

Co do Luz, od samego początku nie mieliśmy z nimi PoNa nawet słownego i tu też nie ma nic do ukrycia. PoNa mieliśmy po pewnym czasie i nie ja go załatwiłem tylko Adrian bo za dużo sobie wchodziliśmy w drogę. A i oni mieli inne cele i SS miało inne cele. Ale to też chyba ine jest nic złego. Jedynie co można potwierdzać to kto miał pierwszy ale czy to ważne?? ujmuje to komuś? czy Tobie czy mi?? bo ja uważam że nie.

Dla mnie jesteś bardzo dobrym gracze - dużo lepszym ode mnie i nie potrzeba Ci tych głupot wypisywać by zwiększyć swoje ego.
Dla mnie MDg wygrało walkę z SS bo ss się rozpadło przez to że większość graczy uciekło na inny świat i chce byś myślał że uciekło z powodu strachu - zawsze lepiej się poczujesz.

dodam że teraz gram na świecie Ypsilon mój sojusz jest TOP-1 i nawet mi na tym nie zależy jedynie z czego się cieszę to że klepią mnie 3 silne sojusze i mam co robić. Sam jestem na top-100 i nie walczę o topkę po prostu dobrze się bawię. Cieszy mnie to że nie ma takich napinek jak na TAU.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser12438

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

turek jest dobry, bo gra do końca, ma ludzi którzy go słuchają i potrafią grać, tylko w tym jest lepszy, bez nich kariery nie zrobiłby, swoją pozycję zawdzięcza im
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

turek jest dobry, bo gra do końca, ma ludzi którzy go słuchają i potrafią grać, tylko w tym jest lepszy, bez nich kariery nie zrobiłby, swoją pozycję zawdzięcza im

No ale właśnie o to tu chodzi, dobry sojusz to dobrzy ludzie którzy ufają swojemu szefowi i dobry szef który ufa i ma zaufanych ludzi
 

DeletedUser12438

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

jest wiele porównywalnych graczy, możliwości przeprowadzania akcji nie są objęte nieskończonością, wielu innych podobnie gra, nie mają po prostu ambicji prowadzenia sojusz, nie potrafią prowadzić dużych grup albo brakuje im renomy w postaci zdobycia choć na jednym świecie ok 100 miast, ale nie z powodu ich umiejętności lecz po prostu nie mają takiego autyzmu jak ww wymieniony
 

DeletedUser12438

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

wiem, że o to chodzi, tylko jak ktoś się nosi z tym swoim pro to mnie wkurza bo to nie tylko on na to pracował, sam przyznaj, że gdybyś miał chęci też stworzyłbyś ekipę która by zwyciężyła, tylko zwyczajnie szukasz nowych wrażeń jak większość albo brak ci cierpliwości. Podsumowując, Turek! nie chodzi o twoje umiejętności - jest wielu takich a może i lepszych - tylko o zaangażowanie, więc nie ma co pisać swoich not dyplomatycznych bo to nic nie wnosi lecz psuje dobre zdanie o tobie
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

jest wiele porównywalnych graczy, możliwości przeprowadzania akcji nie są objęte nieskończonością, wielu innych podobnie gra, nie mają po prostu ambicji prowadzenia sojusz, nie potrafią prowadzić dużych grup albo brakuje im renomy w postaci zdobycia choć na jednym świecie ok 100 miast, ale nie z powodu ich umiejętności lecz po prostu nie mają takiego autyzmu jak ww wymieniony
idąc takim tokiem myślenia można by powiedzieć od razu że każdy mógłby być geniuszem tylko że ten to, tamten tamto, a jeszcze inny jest leniwy a kolejnemu wyparował mózg itp itd


PS a co to za renoma mieć 100 miast? nie rozumiem
 

DeletedUser12438

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

no ja też nie rozumiem ale tak jest
 

DeletedUser12438

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

idąc takim tokiem myślenia można by powiedzieć od razu że każdy mógłby być geniuszem tylko że ten to, tamten tamto, a jeszcze inny jest leniwy a kolejnemu wyparował mózg itp itd
a jest inaczej?
 
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

Spadaj Kochasiu. Nie chcesz mnie zdenerwowac...
Jak juz tak bardzo sie za mna steskniles to mam dla Ciebie dobra wiadomosc - w niedziele wieczorkiem zejde z urlopu :rolleyes:
hehehehe,pewnie po nowa miotle wyjechalas do latania po swiatach,wyrzucic kogos z sojuszu-bezcenne(mialem ta przyjemnosc wykopac cie na ksi z soja)jak mnie nazwalas????aha hipokryta,pamietam.....lepiej byc hipokryta w sojuszu niz latawica miedzygalaktyczna,ciekawe na czym latasz miedzy swiatami,pewnie na paszporcie polsatu,hehehehehehe
 
Do góry