Sytuacja na świecie Ypsilon

  • Rozpoczynający wątek Pogromca małych Gryzoni
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

Czyżbyś Maniuś myślał o wycofaniu się z gry? Pamiętam jak zarzekałeś się, że nie wycofasz się tak łatwo, a tu widzę, iż szukasz pretekstu.

no na pewno zakończę grę i to już niedługo.
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

ehhh nie dobrze, że kończysz
za mocno jesteście bici?
 
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

no na pewno zakończę grę i to już niedługo.

ehhh nie dobrze, że kończysz

zubaw.gif


za mocno jesteście bici?

bija gwalca rabuja ale nie wiem kto i gdzie
cii.gif

chyba ze komus cos sie przysni i mysli ze to naprawde :rolleyes:
 
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

zubaw.gif




bija gwalca rabuja ale nie wiem kto i gdzie
cii.gif

chyba ze komus cos sie przysni i mysli ze to naprawde :rolleyes:

e.... co mi chleb zabierasz hehhhe
od gwałcenia to ja jestem ^^ - wy to możecie sobie wroga na pal nabijać oraz inne formy wymyślać - jakieś tam skalpowanie itp sprawy ^^
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

Marta996 rzucił Trzęsienie ziemi na twoje miasto

marto co to za przejaw agresji? :confused: :rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

miło tu zupełnie jak na Ksi jak tam jeszcze grałem
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

DarkSideDebil zapewne zostawil te transporty dla mnie ze wzgledu na dawna znajomosc :cool:

No i oczywiscie gratulacje dla gracza Retryk za zabranie miasta dla TOP1 DarkSideDebila. :rolleyes:
 
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

e.. panna księżna ogarnij się i nie nakręcaj się więcej łodzi nie raz widziałam i nikt z tego takiej sensacji nie robił by wstawiać na forum ogólnym ^^
DSE - mówisz ^^ tak się składa, iż osoby o niższym poziomie lubią się wywyższać lekceważąc i obrażając innych - bo na nic bardziej sensownego ich nie stać
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

tak się składa, iż osoby o niższym poziomie lubią się wywyższać lekceważąc i obrażając innych - bo na nic bardziej sensownego ich nie stać
To pewnie dlatego DSE wyzwal Retryka :rolleyes:.
Dzieki za wyjasnienie :cool:
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

e.. panna księżna ogarnij się i nie nakręcaj się więcej łodzi nie raz widziałam i nikt z tego takiej sensacji nie robił by wstawiać na forum ogólnym ^^
DSE - mówisz ^^ tak się składa, iż osoby o niższym poziomie lubią się wywyższać lekceważąc i obrażając innych - bo na nic bardziej sensownego ich nie stać

Miałem okazję kilku krotnie przeczytać wiadomość tego pana - chcąc nie chcąc napisał do mnie nie prosząc go o to - wiesz mam inne zdanie co do wywyższania się i on jest tego idealnym przykładem.

ps. trochę was nakręcić muszę :)
 
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

hm... znam DSE znacznie dłużej niż Wy więc mam szersze podejście do jego osoby niż 1- 2 pw

ps. 1 manfred - nakręcaj, nakręcaj ^^ jednak zanim łaskawie moja stopa postawi ślad na m 45 to jeszcze trochę mi zajmie czasu - a więc musisz uzbroić się w cierpliwość - a tego na szczęście Tobie nie brakuje ^^
ps.2 PP - wiesz o co mi chodziło - o zmianę ostatniego członu nicka DSE
wyluzujcie ludziska - bo nienawiść was zje ( o... właśnie kolacja - hehehe)
a przy okazji złość piękności szkodi - a na to powinny uważać szczególnie kobiety - bo zanim się obejrzycie - będziecie stare, zrzędliwe i pomarszczone ^^
inaczej mówiąc - niech żyją "dzieci kwiaty" i wszechobecna miłość" hehehe
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

Milosc jest przereklamowana :D

Poza tym tutaj nie ma zadnej nienawisci...

Nie jedz kolacji, bo bedziesz gruba :rolleyes:
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

hm... znam DSE znacznie dłużej niż Wy więc mam szersze podejście do jego osoby niż 1- 2 pw

ps. 1 manfred - nakręcaj, nakręcaj ^^ jednak zanim łaskawie moja stopa postawi ślad na m 45 to jeszcze trochę mi zajmie czasu - a więc musisz uzbroić się w cierpliwość - a tego na szczęście Tobie nie brakuje ^^
ps.2 PP - wiesz o co mi chodziło - o zmianę ostatniego członu nicka DSE
wyluzujcie ludziska - bo nienawiść was zje ( o... właśnie kolacja - hehehe)
a przy okazji złość piękności szkodi - a na to powinny uważać szczególnie kobiety - bo zanim się obejrzycie - będziecie stare, zrzędliwe i pomarszczone ^^
inaczej mówiąc - niech żyją "dzieci kwiaty" i wszechobecna miłość" hehehe

już kiedyś Ci pisałem, że źle oceniasz ludzi. Dla mnie jeden post wystarczy żeby wyszło z kogoś to co siedzi w środku.

ps. może już są brzydkie, a co do wyluzowania to u nas pełen luz czego nie można powiedzieć o niektórych z was czytając pw, ale powiedz im że nie zapraszam wrogów już do sojuszu.
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

Ja jestem brzydka :) Pasztet taki, ze dużo kanapek by było ;-)

Ładną akcję zrobiliście.. tylko pogratulować :) A obrażać nie ma się co.. bo to tylko gra :)
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

Ja jestem brzydka :) Pasztet taki, ze dużo kanapek by było ;-)

Ładną akcję zrobiliście.. tylko pogratulować :) A obrażać nie ma się co.. bo to tylko gra :)

no właśnie z tym obrażaniem to jest różnie :(( ale na to nie mamy wpływy.
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

Oj rozbujaliście się Aniołeczki na tym forum, tyle postów miałam do przeczytania :)
No ale w sumie nic nowego, bo Princeska jak to ona, nie wyskoczyła z niczym konstruktywnym, tylko obrażać potrafi.
Podziwiam DSE, że zachowuje spokój na coś takiego.
Maniuś wygłasza swoje filozofie podkreślające wielkość LA, a wewnętrznie żal mu, że jego sojusz nie dorównuje temu, który tak srodze krytykuje.
No i jest jeszcze nasza aga, która najbardziej zdroworozsądkowo stara się tłumaczyć, ale cóż, jak "grochem o ścianę". Aguś, Princesce już nie wytłumaczysz, ona jest niewytłumaczalna, więc nie warto.
 
Do góry