Sytuacja na świecie Ypsilon

  • Rozpoczynający wątek Pogromca małych Gryzoni
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser13617

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

organizatorów poproszę o więcej kisielu:D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

Bo offa posłałam na Twoje miasta, zresztą całkiem nieźle trafiłam.
Nie sądziłam, że tak szybko wróci.
A Ty szukasz dziury w całym
No bardzo ladnie trafilas. Zrobilas mi bunt w biremowni i ogniowni po ladzie :rolleyes:. Obawiam sie jednak, ze tak to kazy potrafi droga marto :p.

Nie wiedzialas, ze tak szybko wroci? No wiec tak... wojsko przykladowo leci do mnie 5 min to i wraca 5 min. Nie wiedzialas tego? :D

Nie mamy Kisielu Kochanie. Zalatwisz nam trroche? :cool:
 
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

poduszki i coś białego starczy ^^
images
kobiecezapasyblocie4022.jpg
[/center]
w końcu forum ruszyło
 

DeletedUser13617

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

w końcu forum ruszyło
....nie ruszyło i raczej długo nie ruszy, widzisz czym tu się zajmujemy....pierdołami choć może i zabawnymi to w niewielkim stopniu dot. tematu tego działu. O tym co dzieje się na świecie Yp i nie tylko merytorycznie dyskutuje się zupełnie gdzie indziej ;)

btw. stan pojedynku Marta - Princessa 0-0 ( myśle że tak pozostanie do końca tego serwa haha)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

MG34 napisał:
btw. stan pojedynku Marta - Princessa 0-0 ( myśle że tak pozostanie do końca tego serwa haha)

marta byla bardzo milym zrodlem pkt kulturki (ten off i ognie, mmmm...). :cool:
Szkoda tylko, ze nie broni sie sama, tylko zaslania sie za biremami sojuszowymi... :rolleyes: A niby taka odwazna :eek:



Co do sytuacji na swiecie ypsilon to wciaz trwam w przekonamiu, ze to jeden z ciekawszych swiatow na jakim mialam przyjemnosc grac :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

No wiesz, też było mi bardzo miło wykosić całą Twoją zagrodę ogni bardzo malutkim kosztem :p Dziękuję uprzejmie za taką możliwość
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

No wiesz, też było mi bardzo miło wykosić całą Twoją zagrodę ogni bardzo malutkim kosztem :p Dziękuję uprzejmie za taką możliwość
Od kiedy cala zagroda ogni to 114 sztuk? :confused: :rolleyes:
Juz teraz nie probuj zrobic z siebie wielkiej wojowniczki. Sama dobrze wiesz, ze to Ty masz mega straty marto, a nie ja.
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

Jakoś nie dostrzegłam tych strat :) Zdobyłam sobie punkciki bo się u mnie robiłaś. W sumie jestem zadowolona.
Kiedy następne podejście? Chciałabym się lepiej przygotować ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

Jakoś nie dostrzegłam tych strat :) Zdobyłam sobie punkciki bo się u mnie robiłaś. W sumie jestem zadowolona.
Kiedy następne podejście? Chciałabym się lepiej przygotować ;)
To moze czas kupic okularki? :D
Ale widze, ze rzeczywiscie bardzo Ciebie lubia. Ponad 3k birem wstawili Ci na jeden buncik, bardzo ladnie. Ile tam bylo Twoich? 100 sztuk? :rolleyes:
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

jak to miło popatrzeć jak kobiety sobie walczą haha, choć lepiej wam to idzie na forum niż w grze.

W sumie tak sobie teraz myśle to w tą gre spotkałem tylko dwie kobiety które zadziwiły mnie jak grają dobrze. No ale na forum zawsze można sobie pomóc.
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

Maniuś ja Ciebie bardzo lubię, ale muszę stwierdzić, że raczej słabym jesteś obserwatorem
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

ale nie zauważasz innych istotniejszych kwestii :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

Marta996 napisał:
Maniuś ja Ciebie bardzo lubię
wazelina :rolleyes:

Tak szczerze mowiac to ja spotkalam na grepolis tylko 1 kobiete, ktora naprawde potrafila w to grac.
Smiem twierdzic, ze robila to o wiele lepiej niz inni znani mi gracze (w tym mezczyzni).
Nicku nie podam, ale mam nadzieje, ze marta ruszy swoje zastale szare komorki domysli sie o kim pisze :eek:.
 
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

nio nie wiem czy tylko jedna tak potrafi ladnie wymiatac tutaj bym podal pare nikow ale po co :p

no i gratki dla Marty za dolaczenie do timowcow ;) teraz tez jestes ta zla :eek:
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

ciekawe co tam słychać na tym ciekawym świecie złożonym w większości z kumplostwa KSI i JOTY haha, bardzo zabawne jest to jak ktoś patrzy na to z boku.

jeden drugiego tłucze inny mu pomaga, szpiegów cała masa. Grałem już na wielu światach ale takiego mętlika nie widziałem, tyle szpiegów to jeszcze nie widziałem. Szpieguje każdy nawet rady w sojuszach haha to jest mistrzostwo. Widziałem już tu nie raz jak szpiegowała ktoś z rady sojuszu do innego sojuszu bo tam miał kolegę :)) świat schodzi na psy :))

jak to Wy widzicie?
aha i kiedy końcu przestaniecie bić LA, bo już odciski na tyłku dostajemy :))
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

Czyżbyś Maniuś myślał o wycofaniu się z gry? Pamiętam jak zarzekałeś się, że nie wycofasz się tak łatwo, a tu widzę, iż szukasz pretekstu.
 
Do góry