Sytuacja na świecie Ypsilon

  • Rozpoczynający wątek Pogromca małych Gryzoni
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

Wybacz, ale rozumiesz: lojalność wobec sojuszników :)

to nie lojalność no ale każdy ma swoje wyjaśnienie. Dla mnie miss to miss a nie lizusostwo i głosowanie na coś co nie nadaje się na ten tytuł. Co nie oznacza że która kol wiek z tych wymienionych osób nadaje się - wręcz przeciwnie ;p
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

oj Maniuś, Maniuś: przecież wiesz, że nie chodzi o żadne lizusostwo, tylko o taką odrobinkę lojalności. No dobrze, wyszło, że jestem przekupna baba :) Ponadto pozwolę sobie nie zgodzić, że z Tobą w następującej kwestii: "Co nie oznacza że która kol wiek z tych wymienionych osób nadaje się - wręcz przeciwnie ;p" - jestem zdania przeciwnego :D, oczywiście na tyle, na ile Was znam
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

ja powstanie coś takiego to się okażę a na razie można liczyć na lizusostwie.

Niestety mecz zakończył się remisem i nie jestem pocieszony :(( na dodatek rosjanie wygrywają z czachami i jakoś nie jest nic po mojej myśli
 

DeletedUser4387

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

Niestety nie można mieć wszystkiego :eek:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

"Na tym swiecie Legionik to jakaś parodia :] 90% graczy nie umie grać :D Nuuuuuuda" - opis z profilu bonusiq. Szkoda tylko, ze ustawila go dopiero po stracie miasta na rzecz LA :rolleyes:
Po czym uciekla na urlop :)
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

"Na tym swiecie Legionik to jakaś parodia :] 90% graczy nie umie grać :D Nuuuuuuda" - opis z profilu bonusiq. Szkoda tylko, ze ustawila go dopiero po stracie miasta na rzecz LA :rolleyes:
Po czym uciekla na urlop :)


Ciekawe co ma na myśli pisząc "parodia" no a co bardzo mnie ciekawi co ma na myśli pisząc "nie umie grać" bo obserwując poczynania tego gracza mógł bym powiedzieć to samo, ale że to kobieta to niech będzie że jest inaczej.

Ciekawe jaką parodią nazwać jej postępowania co do sojuszu który zostawiła i uciekła do innego haha - maxi parodia
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

Ypsilon coraz ciekawszy sie robi :D

TOP8 zrobil wczoraj restarta i teraz od poczatku gra. Ciekawa taktyka :rolleyes:
 

DeletedUser13617

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

Ypsilon coraz ciekawszy sie robi :D

TOP8 zrobil wczoraj restarta i teraz od poczatku gra. Ciekawa taktyka :rolleyes:

raczej strategia:p

Różnicę wytłumaczę ci na przykładzie...

Planujesz zdobyć faceta w myśl zasady "przez żołądek do serca" i to jest strategia
Decydujesz że zaczniesz od ciasta i to jest plan operacyjny
Potem dobierasz, mieszasz składniki i starasz się żeby nie było zakalca i to jest dopiero taktyka

teraz z wiedza która posiadłaś możesz spokojnie wracać do kuchni :cool:
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

bardzo podoba mi się takie wyjaśnienie, wydaje mi się że wszystkie kobiety grające w grepolis już teraz będą widziały co to jest kasowanie konta i granie od początku.
Jeśli któraś z pań ma jeszcze wątpliwości co do nazewnictwa to piszcie a kolega wam wyjaśni na przykładzie schabowego
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

Obilo mi sie o uszy, ze marta996 wrocila z urlopu
yahoo.gif

:rolleyes:
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

Na razie 2:1 dla mnie :)
Bo Ty mi wbiłaś jedno podburzanie, a ja Tobie już 2 hehehe
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

Na razie 2:1 dla mnie :)
Bo Ty mi wbiłaś jedno podburzanie, a ja Tobie już 2 hehehe
Wow. Super. Jestem pewna, ze przejmiesz te 2 miasta, hahahahaha :cool:.

Oj martus, martus. Bunt buntowi nie rowny. Nie wiedzialas tego? :rolleyes:

PS- ciekawa metoda obrony tymi kawalerzystami i procarzami :rolleyes:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser13617

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

Na razie 2:1 dla mnie :)
Bo Ty mi wbiłaś jedno podburzanie, a ja Tobie już 2 hehehe

Punktacja liczy się po zajęciu wiochy, targanie się za kudełki i drapanie po twarzy nie jest zaliczane.

Jako przedstawiciel męskiej części widzów pojedynku proponuję urozmaicić go dodaniem sporej ilości kisielu :cool:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

Punktacja liczy się po zajęciu wiochy, targanie się za kudełki i drapanie po twarzy nie jest zaliczane.

Jako przedstawiciel męskiej części widzów pojedynku proponuję urozmaicić go dodaniem sporej ilości kisielu :cool:
Marny ten przedstawiciel plci meskiej nam sie trafil :rolleyes:
Lepiej przygotuj mi romantyczna kolacje przy swiecach :cool:
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

oj tam, oj tam po prostu nie zdążyłam kawalerów i procków wycofać :) zagadałam się
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

Dzwine...
Oddzial zdarzylas powolac, lezke zdarzylas rzucic, ale offa i ogni nie zdarzylas wycofac. :confused:
:rolleyes:
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

Bo offa posłałam na Twoje miasta, zresztą całkiem nieźle trafiłam.
Nie sądziłam, że tak szybko wróci.
A Ty szukasz dziury w całym
 
Do góry