Sytuacja na świecie Ypsilon

  • Rozpoczynający wątek Pogromca małych Gryzoni
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser14372

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

no ok, to może przełożony niejakiego dse odpowie mi na mój post?

no popatrz, podaj przykład chodź jednej mojej wypowiedzi w której obrzucam ludzi inwektywami, jak nie masz takiego przykładu to nie pogrążaj się
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

Wilkowyje sa na TVP1 - rapitograf pamietaj co ci mowilem - LITOSC to zbrodnia :D

Broń Flamastra.. chcą mnie krzywdzić :p Ledwo z urlopu zeszłam.. :) a już chcą, żebym zeszła..
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

Chcialam serdecznie przeprosic Pania redke.
(kaja sie na kolanach) :rolleyes:

Chcialam ja poderwac, ale ona nie zrozumiala tej formy zalotow i jak to wyjawila mi przed chwila "kolezanka moja nie chce zostac" :(:(:(
(szlocha w poduszke) :eek:

Oczywiscie zapamietam to sobie na przyszlosc.
(foch)

(Poszla zrobic se puku tepym cyrklem)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

no ok, to może przełożony niejakiego dse odpowie mi na mój post?
Ja nie przelozony - przelozony zakonczyl gre po tygodniu trwania serwera :D - a o dse nie moge nic mowic bo mnie zetnie mieczem do KENDO :). Dzieki i tez zycze szybkiego powrotu do zdrowia i pamietaj antybiotyki sa beeee :)
Marker jak mam Cie bronic jak ty mnie nie lubisz :(
Podoba mi sie okreslenie - tepym cyrklem sepuku :) - udane brawo :)
 

DeletedUser14372

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

nie potwierdzone do tej pory, a więc to pomówienie
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

Ja nie przelozony - przelozony zakonczyl gre po tygodniu trwania serwera :D - a o dse nie moge nic mowic bo mnie zetnie mieczem do KENDO :). Dzieki i tez zycze szybkiego powrotu do zdrowia i pamietaj antybiotyki sa beeee :)
Marker jak mam Cie bronic jak ty mnie nie lubisz :(
Podoba mi sie okreslenie - tepym cyrklem sepuku :) - udane brawo :)

Ja Ciebie nie loobię? To dobrze wiedzieć :D Bo chyba o tym zapomniałam :p Ale w takim razie będę się pilnować i nie będę Cię loobić dalej ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

Oj dobra :) tylko raz czy dwa na Ciebie krzyczalem troszku :) to ja tez Cie juz lubie i bede Cie bronil :D
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

Oj dobra :) tylko raz czy dwa na Ciebie krzyczalem troszku :) to ja tez Cie juz lubie i bede Cie bronil :D

No w końcu.. bo już chciałam do LA iść :D To ostatnio w modzie :p hehehe.. ale pewnie i tak by mnie nie wzięli.. Wy ledwo wytrzymujecie ze mną ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

To ich przekupimy :D moze Cie wezma
Dlatego wysylamy Cie na urlop co by odpoczac troche :D
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

To idę jeszcze raz :D hehehe.. Oni nieprzekupni.. dużo musiałbyś zapłacić, żeby mnie wzięli :D I kogo by lali jakby wszyscy do nich przeszli? Jakaś równowaga musi być :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

No dobra niech wam bedzie :D i tak was nie przekrzycze jeszcze jak we dwie sie dobralyscie :D
Chyba ze DSE mi pomoze - no ale on w kopalni :D buuuu
 
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

redziu - kochana nie zostawiaj mnie samą z tymi chłopakami - bo zwariuje - hehehe
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

redziu - kochana nie zostawiaj mnie samą z tymi chłopakami - bo zwariuje - hehehe

Hehehe, spoko :) Tak łatwo się mnie nie pozbędziecie :p No chyba, że harry mnie wygoni z "królestwa" na zawsze.. awsze.. awsze ;) Ale kto wtedy będzie tykał jego królewską stopę :confused:
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

Krejzolka jakby co :p

Koniec tych pogaduszek :D surka, surka, surka.. DSE Ty również.. i nie wymigiwać mi się tu.. noooo :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

Mialem pisac ze krejzolka ( naprawde :D ) ale lepiej po polskiemu pisac :D
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

Mialem pisac ze krejzolka ( naprawde :D ) ale lepiej po polskiemu pisac :D

Taaa.. ja krejzolka.. ale to Ty oglądasz jakieś zombiaki.. a potem przyleziesz mi mój "musk" wyżreć ;) Więc się odmóżdżam, żebyś nie miał co mi pożreć :D
 
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

Tak czytam i czytam co tutaj piszecie i sie zastanawiam co zescie brali ( odnosnie tych ostatnich kilkudziesieciu postow )

buty-koty-gif-gif


ja wiem co bralem ale co wy braliscie to cholera wie co

cos nowego na rynku sie chyba pojawilo

facet-gazeta-gif-gif
 
Do góry