Sytuacja na świecie Zakros

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Po raz kolejny (i ostatni) proszę Was o zrozumienie różnicy między Sytuacją na świecie, a tematem Party.
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Sytuacja jest taka ze szukamy cwaniaka : )
 

DeletedUser15216

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Po raz kolejny (i ostatni) proszę Was o zrozumienie różnicy między Sytuacją na świecie, a tematem Party.

Na razie nie ma żadnej sytuacji, dopiero od jutra będą wpisy bardziej merytoryczne związane z rozpoczęciem walk, obecnie to bardziej przymilanie wzajemne i badanie sytuacji kto z kim i dla czego, co również wpisuje się w sytuację na świecie :) Aczkolwiek nie przeczę towarzyska dyskusja prowadzona też była :D Obiecujemy poprawię ;)
 

DeletedUser13253

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Na razie nie ma żadnej sytuacji, dopiero od jutra będą wpisy bardziej merytoryczne związane z rozpoczęciem walk, obecnie to bardziej przymilanie wzajemne i badanie sytuacji kto z kim i dla czego, co również wpisuje się w sytuację na świecie :) Aczkolwiek nie przeczę towarzyska dyskusja prowadzona też była :D Obiecujemy poprawię ;)

Pamiętasz jak dziś rano jechaliśmy taksówką, a Ty trzymałeś ten dziwny pakunek pod siedzeniem, zwróciłeś się do taryfiarza: "Proszę WYSADZIĆ mnie pod ambasadę" a do mnie powiedziałeś: "taka sytuacja" - myślałem że mówimy na temat.
 

DeletedUser15216

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Pamiętasz jak dziś rano jechaliśmy taksówką, a Ty trzymałeś ten dziwny pakunek pod siedzeniem, zwróciłeś się do taryfiarza: "Proszę WYSADZIĆ mnie pod ambasadę" a do mnie powiedziałeś: "taka sytuacja" - myślałem że mówimy na temat.

A to były tylko ciasteczka dla ambasadora Izraela ^^ Taka sytuacja noo :p Bombowy pomysł co nie ?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Jak myślicie kto najszybciej się rozleci ??:eek:
 

DeletedUser21225

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

to się jeszcze spotkamy ;D jestem na morzu 45 i jak zawsze wolno się rozwijam bo nie mam złotka i nie siedzę nawet 10h na dobę :D , znajdzie mi ktoś sojusz który ma w planach od razu po ochronce robić wojnę
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

po ochronce to chyba nie będzie wojen tylko czyszczenie okolicy nie ważne kto z jakiego soja;]
 

DeletedUser21225

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

haha już po ochronce muszę sobie wyłączyć masówki bo będzie zaśmiecona skrzynka
"hej, mam propozycje co ty na fuzję?" haha jeszcze nigdy się nie obeszło i pewnie nie obejdzię :p
 

DeletedUser18668

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Wiadomo że my, bo konta kasujemy zaraz :)
 

DeletedUser13253

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

A to były tylko ciasteczka dla ambasadora Izraela ^^ Taka sytuacja noo :p Bombowy pomysł co nie ?

To już wiem po co mi przyklejałeś te zgrabne pejsiki i ciągle zwracałeś się Icek to, Icek tamto.

Baran jesteś, mówiłem żeby więcej tych gwoździ dorzucić do semteksu, a Ty jak zawsze: "nakrętki wystarczą"

Shalam shalom, bo schodzimy z pierwotnego tematu w tym dziale.
 
Do góry