Sytuacja na świecie Zakros

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

@mati nie chodzilo mi zeby sie chwalic bo nie ma czym liczylem bardziej na jakas dyskusje
smiley_emoticons_hecheln.gif
cisza na tym forum ze
smiley_emoticons_stevieh_rolleyes.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Wybacz, źle to odebrałem.
Przepraszam.

Więc - szczerze: w trakcie dość ostrego treningu, jakiemu poddaliśmy ludzi w Romie, żeby ich przygotować do godziny W oraz dokonać Selekcji, wyszło że mamy sporo naprawdę fajnych ludzi.
Że to co wypisywałem na forum (oraz wcześniejsze Romy) sprawiło że całkiem fajnie poszła rekrutacja.

Musielibyśmy wywalać ludzi naprawdę dobrych tylko po to żeby się zmieścić w 60.

Że zaś toczyliśmy w tym czasie dyskusję nt paktów, uznaliśmy w Senacie że bez sensu jest zawierać pakty a pozbywać się dobrych ludzi.(a potem z nimi walczyć?)
To bardzo wolny świat. Ludzie się będą wykruszać jak muchy na jesieni.
Więc zamiast rekrutować nowych, tu mamy sprawdzoną ekipę.

Może do końca zostanie z 1/4. Ale 1/4 z setki to 25 osób. Dobrych. Więc wystarczy.

Widzisz,
starają się. Mam naprawdę fajną ekipę. I - zaczynają łapać, że w Roma nie chodzi tylko o bicie się. Że celem są pewne wartości, zasady, współpraca.

Wiem, to tylko durna gierka.
Ale jeśli mamy szansę stać się dzięki niej choć odrobinkę lepszymi niż jesteśmy to czy nie warto to dołożyć?

I - tyle.

Jeszcze raz przepraszam za tą reakcję.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Duży szacunek dla nr 12.

No, ale gracze-legendy, więc nie ma co się dziwić.

*

Parę niespodzianek w rankingu jest (choć akurat 12 nią nie jest, bo kto zna nicki domyślał się tego)

Ciekawe kto pierwszy się rozpadnie :)
 
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

chyba sie @kuburek nie doczekasz
smiley_emoticons_hust.gif


@Ewka co nic nie piszesz tylko filujesz :mad:
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser15216

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Duży szacunek dla nr 12.

No, ale gracze-legendy, więc nie ma co się dziwić.

*

Parę niespodzianek w rankingu jest (choć akurat 12 nią nie jest, bo kto zna nicki domyślał się tego)

Ciekawe kto pierwszy się rozpadnie :)

Dzięki Akson, a Roma na tym świecie mnie miło zaskakuje :) I'm impressed ^^
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

In minus Nemezis, nicki z topki a w ataku cienko. Ale moze maja plan na deff.
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Przyznaj się lepiej że przeleciałeś się po wyspach przed nimi i ściągnąłeś im pw z przed nosa ;)
przeciez wiecie ze ja atakuje tylko misje i wlasne transy . Innych sie boje, jeszcze oddadza i co bedzie : )
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Obecnie najlepszym sojuszem na tym świecie jest SEMPER INVICTA i powiem że po żadnych rankingach i statystykach nie latałem. Napisałbym jeszcze coś pochlebnego o Bumtatarykach, ale tam Killer jest, a o nim nic dobrego nie będę pisał :D
 
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Az taki zly to ja nie jestem nie przesadzaj :D wielka szkoda by byla zeby przez moja "skromna" osobe caly sojusz nie dostal pochlebstw od ciebie :p
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Obecnie najlepszym sojuszem na tym świecie jest SEMPER INVICTA i powiem że po żadnych rankingach i statystykach nie latałem. Napisałbym jeszcze coś pochlebnego o Bumtatarykach, ale tam Killer jest, a o nim nic dobrego nie będę pisał :D
no SI wyglada niezle, sporo tam moich kochanych gromadkowiczow z Pelli. Musial ich Norbi czyms poczarowac bo raczej spodziewalbym sie ich w XXXX u Warriora.
 
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

sklad maja dobry @tadzisz @winciu @pysiek @guzik @marcel @bello @hini @joona @yoch @gtgw @tomala @ilmar @norbif ... itd

edit :

To @rio ma dwie wioski ktos przylukal co lyknal bo w gpi nie pokazuje narazie a gps nie ma rankingu
smiley_emoticons_motz.gif
 

DeletedUser12438

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

tez sie zastanawiam, może szarak z multi konta?:p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Matko bosko to już ludzie mają tu ponad 3k...
No a RIO to bankowy szarak z multi.

@adrian - dzięki za wyszczególnienie mnie, ale jestem na Was za wąski, gram 15 skrzypce

@gmk - W Nemezis CK gra ...niszczycielgwiazd... (z kropkami) to nasz człowiek czy podróbka ?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

gratulacje dla rio.negro - pierwsze przejęcie... (własnego miasta?)
 
Do góry