Sytuacja na świecie

  • Rozpoczynający wątek Squnqs
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
jedrek skoncz... bo postaram sie o warna dla ciebie ...
zachowac sie niepotrafisz... niewyzyte dziecko...
 

DeletedUser

Guest
O cześć jedruś wróciłeś już:)
Twoje pieski piorunów na mnie tyle puściły że prądu to do końca życia i jeszcze dłużej będę mieć.
 

DeletedUser5722

Guest
Kurcze nie zdążyłem nic napisać, a już nasz przyjaciel na urlopie :)
Jak widać jejdrek nadal się popisuje swoim intelektem.
No to co, rzucę mu kilka prezencików, chyba lubi sztuczne ognie.

podsumowując sytuacja się nie zmienia

Wojna sobie trwa a jędrek nadal taki sam :D

p.s. i dobrze sobie radzę bez premium
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Kolega Jędrek ma słabe nerwy.
Przecież można zwyzywać i uprzykrzyć grę wrogowi w bardzo kulturalny sposób a takie metody jak Jędrek stosuje to z epoki kamienia/łupanego bo na takim poziomie ewolucji sie zatrzymał.
Wolał bym mu to napisać na PW ale kolega Jędras zablokował mnie na PW bo zawsze przegrywa potyczki słowne swoim uniesieniem i wzburzeniem.
 

DeletedUser

Guest
A wiecie jaka jest ciekawa awangarda w grepolis kolega jedrek twierdzi że sam rozwalił PD falange tylko ciekawe że żadnego nawet jednego miasta im nie przejął hm ciekawe a kolejna rzecz zagorzały przeciwnik PD a teraz staje się jednym z nich jak dla mnie ujma na honorze:)
Pozdrawiam Jedrusia:p
 

DeletedUser5722

Guest
Jak się jest cienkim bolkiem to się przyłącza do wroga.
Taki wielki chojrak co rozwalił PD Falangę sam, a teraz je im z ręki.
No cóż, ale widocznie tak to musi być, nie potrafisz kogoś pokonać to się do niego przyłącz- tako rzecze stare przysłowie:)
 

DeletedUser

Guest
Eee tam jędruś to mój idol:)
I niewolno mówić na niego źle:p
Jeszcze takiej dyskoteki to mi nikt nie zrobił:p
 

DeletedUser

Guest
:)

bo tak to jest gdy iloraz inteligencji jest wprost proporcionalny do prostoty...
 

DeletedUser

Guest
A wiecie jaka jest ciekawa awangarda w grepolis kolega jedrek twierdzi że sam rozwalił PD falange tylko ciekawe że żadnego nawet jednego miasta im nie przejął hm ciekawe a kolejna rzecz zagorzały przeciwnik PD a teraz staje się jednym z nich jak dla mnie ujma na honorze:)
Pozdrawiam Jedrusia:p

Co do Falangi to była na początku rozwiązana przez pierwszego założyciela. A z jej reaktywacją już nie wiem co się działo, bo juz tam nie poszłam :p
 

DeletedUser

Guest
Co do Falangi to była na początku rozwiązana przez pierwszego założyciela. A z jej reaktywacją już nie wiem co się działo, bo juz tam nie poszłam :p
Byłem w Falandze dość długo i od razu po przystąpieniu do szeregów Falangi wiedziałem że soj sie sypie. I to samo wiedziały osoby zarządzające tym sojuszem.
 

DeletedUser5722

Guest
Jentek twierdzi że to on sam rozwalił falangę.


Cytat:
Napisał Antykreator Zobacz post
Byłem w Falandze dość długo i od razu po przystąpieniu do szeregów Falangi wiedziałem że soj sie sypie. I to samo wiedziały osoby zarządzające tym sojuszem.
Bo problemem było że mimo swojej siły punktowej ludzie porozrzucani byli jak... patykiem.
I dobrze dostawali po tyłku bo mieli problem się zorganizować ze wsparciem.
Tak czy inaczej było mineło z małą pomoca Norek
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
elozox kiedys byl przywodca Falangi ale wysypal sie sojusz dopoki Dog Patch
olał sprawe ;)
 

DeletedUser5722

Guest
Jedrek poszedł na urlop z forum ale w grze się odgraża że będzie milion piorunów dziennie :)
 

DeletedUser

Guest
a ja powiem wam ze jonaleth to leszcz jakich malo:D hehe mam 260k pkt on prawie 2 razy wiecej i co robi zamist mnie zaatakowac rzuca blyskami:D zalosna osoba:D hahahha jak dziecko :D
 

DeletedUser

Guest
ojej :) to opowiedz jeszcze jak to ty mnie jedziesz tak jak opowiadales wczoraj w PMach do ludzi z mojego soja :) tylko tym razem "nie zapomnij" wkleic raportow ^^
 

DeletedUser

Guest
A mamy malutki zgrzyt w formacjach PD...
Wojna domowa....
-PD-Impact z kurami się nie mogą dogadać...
A -PD-Impact to początek końca ich czasy już się kończą:)
 

DeletedUser

Guest
No trochę, żeście sobie komplementów , dali ;D
w tej grze wszystko jest mozliwe i nie raz bedzie tak, ze role się odwrócą.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
ja chociaż nigdy nie oszukiwałem bo nie mam czasu prowadzić moje konto a co dopiero kilka jak retel :))) sprawa prosta delta się kończy bo i tak już jesteście przegrańcami ale co tam się będę rozpisywał :))


No Jędruś chyba dostałes bana za tą swoją uczciwość ;D;D

My przegrani, a Jedruś nawet do mety nie dobiegl ;D;D
 
Do góry