Sytuacja na świecie

  • Rozpoczynający wątek Squnqs
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser5722

Guest
wszyscy prowadzimy manewry wojenne ale powiedz co to ma wspolnego z wojną, lub manewrami wojennymi?

"zła wiadomość od jędrka" :)

Jak dla mnie to nie ma nic wspólnego z grą i dobrą zabawą a chyba o to w grepolis chodzi.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
A po za tym jedruś to co się tak chciałeś zniżyć że nagle do tytanów chciałeś wstąpić??
Ojoj to jakoś nie w Twoim stylu;/
 

DeletedUser

Guest
A po za tym jedruś to co się tak chciałeś zniżyć że nagle do tytanów chciałeś wstąpić??
Ojoj to jakoś nie w Twoim stylu;/

etam nie chce mi się z wami pisać kochani :)) przepełniła mnie wielka miłość i muszę sobie ją wyzwolić na pobliskich braci i siostry ....

Pozdr... All :D

p.s. Wszystkie norki tytani i mrówki zawsze mają rację reszta nie ;) i kontakty interpersonalne zawsze na najwyższym poziomie więc nic tylko muszę dać pas all winger :)
 

DeletedUser

Guest
Dzięki jędruś że przyznajesz nam racje:) 1:0 w bitwie słownej dla nas:)
 

DeletedUser5722

Guest
Akurat na kompa to ja mam malo czasu bo mam 3 prace i wpadam tu sporadycznie.
To ty na tym zdjeciu w avatarze...??





Dżizys nie dziwie sie ze tyle tu przesiadujesz - ciezko takiego desperata znalezc pewnie co by cie na randke zabral :eek:

O następny twardziel zza szkiełka.
Żenada

Wracając do gry, jestem ciekaw czemu to MCR przystapiło do PD
Czy to PD nie radzi sobie czy MCR
Sojusze z top-u nie radzą sobie nawet od dłuższego czasu będąc w dużej koalicji.
 

DeletedUser

Guest
No to właśnie ze spamowaliście paktami:p
Adeptus Astartes łączy się M-C-R i następne do PD...
To juz polaczyc sie nie mozna gdy sie 2 soje tego chca? Nie martw sie ex-AA nie poplyna do Norkow w odwiedziny - za daleko ^^ A mialem na mysli "propozycje paktow" nieuzgodnione wczesniej na PM, od sojuszy zza 7 gor, 7 morz, 7 rzek etc o ktorych nigdy nie slyszalem, lub od takich blizej ktorych akurat farmie :) Wszyscy zrozumieli co mialem na mysli tylko nie Ty ^^
 

DeletedUser17

Guest
Jeżeli ich nie widzisz, to znaczy, że ich nie ma-zostały usunięte.

Powodu ich usunięcia nie będę publicznie ujawniał, on w powodzie swojego urlopu widzi, wystarczy zapytać na PW w grze.

pzdr
fablee
 

DeletedUser

Guest
Powod znam, ale pierwszy raz spotykam sie z usuwaniem postow w takiej sytuacji ;d


każdy nieregulaminowy post jest kasowany//fablee
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
To juz polaczyc sie nie mozna gdy sie 2 soje tego chca? Nie martw sie ex-AA nie poplyna do Norkow w odwiedziny - za daleko ^^ A mialem na mysli "propozycje paktow" nieuzgodnione wczesniej na PM, od sojuszy zza 7 gor, 7 morz, 7 rzek etc o ktorych nigdy nie slyszalem, lub od takich blizej ktorych akurat farmie :) Wszyscy zrozumieli co mialem na mysli tylko nie Ty ^^

Bo ja zawsze nigdy nic nie rozumiem:p ale łączyć się z PD feee:)



Powod znam, ale pierwszy raz spotykam sie z usuwaniem postow w takiej sytuacji ;d

jak dla mnie to i lepiej i niech tak zostanie:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Nie badz smieszny ;] Nie jestesmy juz dziecmi, co Wam przeszkadzaja takie zaczepki? Znam Macka na tyle dobrze, ze wiem, ze nie jest typem napinacza, wiec nie wiem o co wam chodzi. Chyba o to chodzi w tym dziale..? O konfrontacji sojuszow? Napisalbym cos jeszcze, ale.. zamilkne poki co. Oj panowie i panie (?), wolnosc slowa obowiazuje, sa granice, ale skoro je ktos przekroczyl, to skad drugi moze wiedziec, gdzie one sie znajduja, skoro zostaly one "usuniete"?

To tak jakbym ja ten "urlop" potraktowal jako klamstwo, bo przeciez to nie jest urlop.. Juz bardziej urlop przymusowy - choc prosciej napisac po prostu ban. Rownie dobrze ja moglbym, lub tez Maciek, napisac wprost o ludziach, ktorzy tu pisza - inteligencji, czy wygladzie, w sposob dosadny, obrazliwy lub tez przesadzony, ale to bylo uzywane raczej metaforami. Moim zdaniem, jezeli dopuszczone jest uzywanie eufemizmow, to powinno to dzialac w 2 strony.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
nie bede komentował Twoje zdanie...
Ale chyba nie czytałeś jego wypowiedzi dlatego lepiej ciiiiii...
 

DeletedUser17

Guest
Nie chcąc zostawić pytania bez odpowiedzi, zabiorę głos.


A więc tak:

*każdy nieregulaminowy post łamiący regulamin a dostrzeżony przez moderatora lub zaraportowany jest usuwany

*to nie jest forum modelek/modeli, więc nie jest konieczna rozmowa o wyglądzie. Zdecydowanie milej widziana jest rozmowa na temat gry

*Nie zostawiamy i nie będziemy zostawiać postów/tematów które łamią regulamin. Nie znasz granicy? To znaczy że nie znasz regulaminu. On ustala granice i w nim jest wszystko zawarte

*owszem, możecie się prowokować, zaczepiać, ale jawny i bezpardonowy atak na czyjąś osobę NIE MA PRAWA BYTU!

*jak zwał tak zwał-->ban czy urlop, tak czy siak nie wróci tu wcześniej niż przed jego końcem


*Dodatkowo nawołuję aby przestać pisać 2 postów pod sobą! To jest zabronione i będzie karane-->żmudną i męczącą pracą jest poprawianie codziennie kilkudziesięciu takich postów. Od teraz będę je kasował, trudno, będziecie pisać od nowa.


To wszystko co miałem do zakomunikowania, więcej nie rozmawiamy już na ten temat.

Zapraszam do dyskusji nt. świata Delta.

pzdr
fablee
 

DeletedUser5722

Guest
NO więc wracając do jędrka.
KOlega taki wielki chojrak, że jak norki dołączyły do akcji piorun na neigo to sam zwiał na urlop.
hahahah- potrafi tylko prosić aby jego ludziki rzucały pioruny.
pozdrowienia :)
 

DeletedUser

Guest
Eee tam mi imprezę zafundowali że w nocy się spać nie da bo tylko błyska się:p
 

DeletedUser5722

Guest
A ja lubie piorunki :)
ale we mnei nei rzucają ;/
szkoda - pewnie się boją, ech impacty i Ci inni ;p
 

DeletedUser

Guest
NO więc wracając do jędrka.
KOlega taki wielki chojrak, że jak norki dołączyły do akcji piorun na neigo to sam zwiał na urlop.
hahahah- potrafi tylko prosić aby jego ludziki rzucały pioruny.
pozdrowienia :)
TYLKO SZCZEKAĆ UMIESZ :D KUP SOBIE JESZCZE PREMIUM MOŻE MI KIEDYŚ DORÓWNASZ :)) 5 DNI URLOPU A TU TAKIE SŁOWA :)) ZARAZ ZNÓW URLOP NOOBIE WIĘC BĘDZIESZ MIAŁ OKAZJE ZNÓW MNIE OBRAŻAĆ :)) A JAKOŚ ATAKÓW ŻADNYCH NIE WIDZIAŁEM I NIE WIDZĘ NA MNIE :)
Z całą resztą tych co podobno umieją rozmawiać i są tu dla rozrywki i kochają wszystkich wrogów itp nie gadam i już nie komentuje bo nie ma sensu wystarczy że nie umieją zaatakować to już sięgają po język i szczekają a ja szczekającym mówię nie więc gadaj se zdrów kolego :))

zmodyfikowane bo noob croowab mógłby się poczuć urażony...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry