Sytuacja na świecie

  • Rozpoczynający wątek Squnqs
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Zaraz tam sie porobilo...
kilka sojow nawala sie wzajemnie a cala reszta spamuje co popadnie "paktami" :)
 

DeletedUser

Guest
a faktycznie, każdy by chciał z każdym pakty zawierać :) Trzeba przeczekać, aż szał minie :) Najlepsze jest jak jakiś malutki sojusz zza 7 mórz (typu 150k punktów i 70 członków), o którym nigdy nie słyszałem ani nie widziałem, chce zawrzeć pakt :)
 

DeletedUser

Guest
Sytuacja na delcie wygląda tak że nuda nobki które już poległy zlepili się w dwa sojusze nobków z tytanów i nobków z mrówek powinien ktoś pomyśleć nad jakąś premią za rozwalenie kolejnego sojuszu :)) a jedyną premią jest propaganda słowna przegrańców :) ale co tam :))

a to kolega co chce się dołączyć na mróweczki :))

anteater_rah.gif


CoolClips_wb030008.gif


nowy11.jpg
 

DeletedUser5722

Guest
Sytuacja na delcie wygląda tak że nuda nobki które już poległy zlepili się w dwa sojusze nobków z tytanów i nobków z mrówek powinien ktoś pomyśleć nad jakąś premią za rozwalenie kolejnego sojuszu :)) a jedyną premią jest propaganda słowna przegrańców :) ale co tam :))

a to kolega co chce się dołączyć na mróweczki :))

Z tego co zauważyłem to nobki z MCR dołączyli do koalicji PD.
Widać kto jest nobkiem i sam sobie poradzić nie potrafi.

A ta gra dla niektórych to całe życie. :)
pozdrowionka
 

DeletedUser

Guest
Z tego co zauważyłem to nobki z MCR dołączyli do koalicji PD.
Widać kto jest nobkiem i sam sobie poradzić nie potrafi.

A ta gra dla niektórych to całe życie. :)
pozdrowionka

Całe życie to waszego gracza retel co wiecznie i zawsze niezależnie kiedy podejde do kompa czuwa :)) i z ipodem do toalety chodzi :)) ja już kończyłem kilka razy z gierką ale jak widzę emocje dzieci :)) i twoje też to dla zabawy jestem i wpadam :) nigdy się nie wpisywałem na forum ale jak widzę że mrówki się chełbią że jakiegoś nieaktywnego gracza podbiją lub tytany na czelę obrońcy nr 1 na delcie retela co waruje i sępi o pomoc:)) pomijam jego bany za multikonta ja chociaż nigdy nie oszukiwałem bo nie mam czasu prowadzić moje konto a co dopiero kilka jak retel :))) sprawa prosta delta się kończy bo i tak już jesteście przegrańcami ale co tam się będę rozpisywał :))
 

DeletedUser5722

Guest
Tak wiem, kilka razy kończyłem, sam rozwaliłeś kilka sojuszy i jesteś najlepszy.
No cóż, pewnie to prawda. A ja jestem przegrany :)
Pewnie lepiej by mi szło gdybym chodził do wc z ipodem, ale tam chodzę z gazetką :)
Ogólnie nic nie mam do większości ludzi co grają w tę grę, ale przeważnie przegrani w życiu udają w grze kogoś kim nie mogą być w normalnym życiu :)
Powodzenia w realu o wielki mistrzu i pogromco najlepszych lub jak ich zwiesz nobkow:)



A tak ogólnie to chyba dobrze że toczy się wojna.
Na tym etapie gry słabsi chowają się u silniejszych, większych.
Tak było jest i będzie, a bez wojen ta gra była by nudna.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Stary masz jakieś problemy i to poważne co ma real do zabawy :))) udzielasz się w obronie swojego sojusznika z gry sam masz 29 polis więc masz rację ty wogólę się nie bawisz tu :) w realu widocznie czujesz się przegrany więc o tym piszesz ja nie, i mam swoje poukładane życie a gram bo lubię :) przykro mi że ci się życie realne miesza z grą jak potrzebujesz z kimś o tym pogadać to pisz na prv skieruję cię w ręcę specjalistów bo nie wiem jak ci pomóc :)

Pozdr.. :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser5722

Guest
Widzisz jak łatwo Cię podpuścić:)
A z tego co wnioskuje to sam chodzisz wszędzie z ipodem aby być cały czas online :)
I czytaj ze zrozumieniem.
Za nikim tu nie obstaje, tylko atakuje Twoje podejście.
Nie pisałem że się nie bawię- po to gram aby się oderwać od rzeczywistości i spędzić czas inaczej.
Różnica między nami jest taka że ja nikogo tu nie obrażam. Dla mnie każdy gracz to człowiek, lepszy, gorszy, młodszy, starszy.
Dla Ciebie każdy kto nei jest z Tobą to noob który do pięt Ci nie dorasta.
a To jest wielka RÓŻNiCA. :)
 

DeletedUser

Guest
wojna trwa i zgadzam sie z przedmowca ze to jet dobrze ^^^^
przynajmniej nie ma nudy^^
a to nie real !!! i nie gina tu prawdziwi zolnieze^^^
to zabawa !!! a tym lepsza im wiecej sie dzieje^^^
a kto ta wojne wygra ??? czas pokaze^^^
mam nadzieje ze my^^
ale zycze w niej powodzenia zarowno moim sojusznikom jak i przeciwnikom^^^
bo im dluzej ktoras ze stron nie da sie pokonac tym wiecej zabawy bedzie^^
 

DeletedUser

Guest
Widzisz jak łatwo Cię podpuścić:)
A z tego co wnioskuje to sam chodzisz wszędzie z ipodem aby być cały czas online :)
I czytaj ze zrozumieniem.
Za nikim tu nie obstaje, tylko atakuje Twoje podejście.
Nie pisałem że się nie bawię- po to gram aby się oderwać od rzeczywistości i spędzić czas inaczej.
Różnica między nami jest taka że ja nikogo tu nie obrażam. Dla mnie każdy gracz to człowiek, lepszy, gorszy, młodszy, starszy.
Dla Ciebie każdy kto nei jest z Tobą to noob który do pięt Ci nie dorasta.
a To jest wielka RÓŻNiCA. :)

No i widzisz sam pomimo iż jak już wcześniej pisałem nie jestem specjalistą to u ciebie co najmniej delikatnym rozdwojeniem jaźni leci:) raz piszesz że wcale tu nie grasz i zarzucasz innym to że grają później piszesz że jednak grasz :) po za tym nikt nikogo personalnie nie obrażał po za tobą a na retela sobie wjechałem bo mam rację której nie będę ci relacjonował jak ktoś oszukuje w grze skomle o pomoc i jeszcze waruje 24h :)) .
Ale masz rację jesteś mesjaszem delty i wszyscy gracze z norków mrówek i tytanów kochają innych graczy i darzą wielką miłością :)) I nikt z was nigdy emocjonalnie nawet przez chwilkę do tej zabawy nie podchodził a twoje 29 polis powstały z miłości do innych graczy itp... żenujące .... Pisz o manewrach o zabawie a nie.... a jak ktoś jest lepszy w zabawie to bierzesz zabawki i próbujesz pisać że to jego życie itp... jak masz z tym problem to ci pisałem idź do specjalisty ...

KOLEGO TO SĄ MANEWRY WOJENNE A NIE KLUB PROGRAMU WYBACZ MI....
 

DeletedUser

Guest
I to mówi gracz co ma 32 miasta i swoją najwyraźniej częstą grą doprowadził do 1 miejsca w rankingu agresorów gratuluje Ci ale jedrek666 krótko mówiąc jak masz zamiar obrażać innych to się zamknij i nie odzywaj bo nie chce się Ciebie słuchać!!
 

DeletedUser

Guest
!!!

Jędrusiu widzę że masz jakieś problemy z zaburzeniami emocjonalnymi !!! Tak się zgadza że znam pary specjalistów którzy chętnie by Ci pomogli !!!
Nie krępuj się nie tacy już wyszli z tego............
 

DeletedUser17

Guest
Nawołuje o spokój.


Drobna przepychanka i podpuszczanie jest ok, ale bez żadnych wariacji :)

pzdr
fablee
 

DeletedUser

Guest
spokojniej panowie niepotrzebne nam bany:(((
emocje sa chyba w kazdej grze^^^
ale to tylko gra!!!!!!!!!
 

DeletedUser5722

Guest
Jedrek pokaż mi gdzie ja napisałem że nie gram, lub że jestem jakimś mesjaszem.
Napisałem że nikogo nei obrażam w przeciwieństwie do Ciebie i tu jest między nami różnica.
Widziałem kilka priv które wysłałeś do pewnych osób obrażając jego jak i jego rodziców itp.
Powiedz co to ma wspólnego z normalną grą, lub przejmowaniem miast czy rozwalania sojuszy?
To jest gra, wojna, ale nawet na wojnie są pewne zasady.

Przeczytaj jeszcze raz powoli co napisałem to może zrozumiesz co chciałem przekazać.
 

DeletedUser

Guest
...

l
ukaschudy;38496]I to mówi....
Oj norki norki po co wam te sprzeczki :)) teraz masowo ruszyliście w obronie innego norka :)) przeczytaj co pisałem a później pisz.. albo zapisz się do pisu.

Ja nie piszę że gram w grę podaj serce dalej :) tylko sobie prowadzę manewry wojenne ale widzę że emocje górują nad wami i mnie najwyraźniej nie kochacie a kolega pisał że wszyscy się kochacie bez względu na sojusz i że najbardziej go kochają gracze którym polis się przejmuje po prostu gra przepełniona miłością :))
tak do tego nigdy nie podchodziłem ale chyba mnie zaraziliście właśnie mnie ogarneła wszechmocna miłość i chyba se zapuszcze ataki :)) i pomyśle żeby w moim logo jakieś wielkie serce wprowadzić

KOCHAM WAS NORKI TYTANI I MRÓWKI :))) :D
 

DeletedUser

Guest
Wszelka obrona członka sojuszu jest wskazana:)
Ale niestety zasmucę Ciebie...
Bo norki Ci dają kosza nie kochają Ciebie:p
 

DeletedUser

Guest
Jedrek pokaż mi gdzie ja napisałem że nie gram, lub że jestem jakimś mesjaszem.
Napisałem że nikogo nei obrażam w przeciwieństwie do Ciebie i tu jest między nami różnica.
Widziałem kilka priv które wysłałeś do pewnych osób obrażając jego jak i jego rodziców itp.
Powiedz co to ma wspólnego z normalną grą, lub przejmowaniem miast czy rozwalania sojuszy?
To jest gra, wojna, ale nawet na wojnie są pewne zasady.

Przeczytaj jeszcze raz powoli co napisałem to może zrozumiesz co chciałem przekazać.


To napisz mi kolego kogo ja niby obrażam po za kolesiem co na całej delcie pisze bzdury o mnie i z sojuszu co mu rozwaliłem zrobił się zlepek tytanów i mrówek a widzę iż teraz i norków :)
Tak tak najpierw wjechałeś w obronie kolesia o którym nic nie wiesz później zrobiłeś ze mnie nie wiadomo jak złego kolesia później pisałeś o realu i że sobie tylko tak wpadasz później wszystkiemu zaprzeczyłeś i stwierdziłeś że kochasz wszystkich graczy bez względu na sojusz teraz znów mówisz że nie kochasz stary ustal jedną wersję i się jej trzymaj :) ja się bawię a że przez moje ataki mnie nie lubią ci których pokonałem to się nie dziwię lecz emocje nad wami widać mega górują a ja się przy tym nieźle bawię
 
Do góry