Sytuacja na świecie

  • Rozpoczynający wątek Cykor89
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Wybaczcie drodzy sojusznicy, że się doczepię, ale nie lubię gdy ktoś przypisuje sobie czyjeś zasługi.

1293482404_by_Gawsi.jpg

http://demotywatory.pl/2474161/Clayry-podbijala

Toteż w ten skromny sposób- chciałbym Wam dopiec w związku z oszczerstwami, które pojawiły się na profilu Waszego sojuszu ;)

Tak mi się przed chwilą znalazło :D
Pozdrowienia z Clayry ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser4737

Guest
hm co do 13 wojowników mam swoje zdanie bo nie tylko seta ich jechała są jeszcze inne sojusze które atakowały 13 w kto ich atakował te wie. a co do gracza sempol to sam wysyłałem mu wsparcie a teraz jest u mnie na profilu założę się że za miesiąc więźnie urlop lub wróci do sojuszu.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Uchonokia,może ja również się w nim znajdę? ;]
Bobas66 jest na tej "liście",a jak dotąd na urlop przed Tobą uciekać nie musiał :)


Co do 13 wojownika,no prawda jest taka,że to Clayry pokonało ten sojusz,jednak z tego co się orientuję to Seta miała z nimi oficjalną wojnę,tak więc może dlatego przypisują sobie usługi :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
hm co do 13 wojowników mam swoje zdanie bo nie tylko seta ich jechała są jeszcze inne sojusze które atakowały 13 w kto ich atakował te wie. a co do gracza sempol to sam wysyłałem mu wsparcie a teraz jest u mnie na profilu założę się że za miesiąc więźnie urlop lub wróci do sojuszu.

Prawda jest taka że to ja zacząłem wojnę Clayry vs 13 Leszcz :d Moim zdaniem seta może prowadziła wojnę z 13 ale mało co się z nim zajmowała, może dla tego ze byli ciekawsi wrogowie. Co do zasług to nie można nawet powiedzieć ze Clayry wygrało wojnę ponieważ tylko kilka osób na poważnie brało w niej odział bo to nawet nie był godny przeciwnik.
 

DeletedUser

Guest
Prawda jest taka że to ja zacząłem wojnę Clayry vs 13 Leszcz
Ooo, widzę, że zdolnym dyplomatą jesteś. To czemu Cię nie widziałem w radzie? Wojna się zaczęła, bo wtyczka doniosła, że 13 się szykuje na wyrzucenie Clayry z M36. Więc Clayry zaczęła się bronić- atakując. Jeśli sobie dobrze przypominam- byłeś wtedy u 13nastki...
 

DeletedUser

Guest
Witam

No i to tak sobie was poczytałem :)

A teraz Życzę wam Szczęśliwego Nowego Roku ... mam nadzieję że przyszły rok wniesie dużo Emocji do gry :)

obraz.aspx


Pozdrawiam
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Ooo, widzę, że zdolnym dyplomatą jesteś. To czemu Cię nie widziałem w radzie? Wojna się zaczęła, bo wtyczka doniosła, że 13 się szykuje na wyrzucenie Clayry z M36. Więc Clayry zaczęła się bronić- atakując. Jeśli sobie dobrze przypominam- byłeś wtedy u 13nastki...


Gawsi jak sam napisałeś ze wtyczka doniosła i od tego zaczęła się wojna.. Teraz pomyśl kto był wtyczką.. I zrozumiesz moja wypowiedz.
 

DeletedUser7708

Guest
Wybaczcie drodzy sojusznicy, że się doczepię, ale nie lubię gdy ktoś przypisuje sobie czyjeś zasługi.

1293482404_by_Gawsi.jpg

http://demotywatory.pl/2474161/Clayry-podbijala

Toteż w ten skromny sposób- chciałbym Wam dopiec w związku z oszczerstwami, które pojawiły się na profilu Waszego sojuszu ;)

Tak mi się przed chwilą znalazło :D
Pozdrowienia z Clayry ;)


Czepiasz się jak pijany płotu więc może wytrzeźwiej zanim zaczniesz pisać głupoty których sam nie rozumiesz....prowadzilismy oficjalną wojnę z 13 W razem z Clayry ( ale ciebie raczej Rada o tym nie informowała). Wygraliśmy i to w dobrym stylu, Clayry też i zawsze to podkreślamy ... bo mamy klasę w przeciwieństwie do takich jak ty kłótliwych cieniasów.
Jak nie rozumiesz słowa "oszczerstwo" to sprawdź w słowniku.
 

DeletedUser

Guest
Czepiasz się jak pijany płotu więc może wytrzeźwiej zanim zaczniesz pisać głupoty których sam nie rozumiesz....
Filozof i do tego psycholog.

prowadzilismy oficjalną wojnę z 13 W razem z Clayry ( ale ciebie raczej Rada o tym nie informowała).
Wyobraź sobie, że brałem w niej udział- skromny, ale brałem.

Wygraliśmy i to w dobrym stylu, Clayry też i zawsze to podkreślamy ...
Z tego co widzę powyżej- podkreślacie, że rzuciliście 13stkę na kolana, a Clayry Wam tylko pomogła. I to mnie najbardziej frustruje. Druga sprawa- "Wygraliście, i to w dobrym stylu, Clayry też"- co "też"? Też wygrała? I to niby ja mam się dokształcić z Ojczystego.

bo mamy klasę w przeciwieństwie do takich jak ty kłótliwych cieniasów.
Jeśli Wasza klasa objawia się w pastwieniu się kilku graczy nad jednym miastem wroga- to wolę być cieniasem :p
Rozumiem, że w Twoim mniemaniu jestem cienias, bo mam mniej punktów niż Ty? Owszem, ale ja nie mam problemów z podbiciem miasta, a z tego co wiem- Wy mieliście, i to potężne. Ale skoro jesteś taki guru i w ogóle proplayer i tak się srasz Twoją wyższością w tej wojnie- to dla czego nie podbiłeś ani jednego miasta? Inne pytanie- dla czego większość Twoich miast była opuszczona w czasie podboju, albo atakowałeś graczy bez sojuszu? Cienias to pojęcie względne.
Dla jasności- http://pl.grepostats.com/world/pl7/player/329818/colonizations?page=0

Jak nie rozumiesz słowa "oszczerstwo" to sprawdź w słowniku.
http://slowniki.gazeta.pl/pl/oszczerstwo
Oszczerstwo tkwi w tym, że przypisaliście sobie- w dużej mierze- nie Wasze zwycięstwo.

Gawsi jak sam napisałeś ze wtyczka doniosła i od tego zaczęła się wojna.. Teraz pomyśl kto był wtyczką.. I zrozumiesz moja wypowiedz.
Ja to jednak baran jestem :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser7708

Guest
no i wreszcie napisałeś kilka mądrych słów a nie magalomańskie durne rozprawy " Ja to jednak baran jestem " zgadzam się...
 

DeletedUser

Guest
no i wreszcie napisałeś kilka mądrych słów a nie magalomańskie durne rozprawy " Ja to jednak baran jestem " zgadzam się...
Przeczytałeś cały post, czy tylko to co chciałeś przeczytać? Jak komuś brakuje argumentów, to zaczyna bredzić, a jeżeli da się takiemu karmę- to nawet nie wie, że bredzi. Ustosunkujesz się do argumentów kierowanych do Ciebie, czy dalej się będziesz podniecał tym, czym nie trzeba?
 

DeletedUser

Guest
Powiem tylko tyle- suszy! :D

Mam nadzieje,że ten rok przyniesie nam o wiele więcej wojen i server lekko się obudzi ;>
 

DeletedUser

Guest
samopoczucie ok, gorzej z ubraniami :D a co do serwera będzie intensywniejsze podbijanie i małe zmiany zajdą
 

DeletedUser

Guest
nowy rok i nowe ułożenie sojuszy w rankingu :D
______
AVE AoM!
 

DeletedUser4737

Guest
byłem pod dziwieniem jak to zobaczyłem myślałem że mam zwidy obstawiam gorą tydzień będę nr.1
 

DeletedUser7708

Guest
Spokojnie ;)))) nie jesteśmy przyspawani do stołka z nr 1... jedynką się bywa a dobrym sojuszem trzeba być cały czas.
 

DeletedUser

Guest
nowy rok, nowe zmiany, ale zabawa w 2011 dopiero się zaczyna :)
 
Do góry