Sytuacja na świecie

  • Rozpoczynający wątek Cykor89
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser8631

Guest
Każdy sojusz ma swoje złe i dobre dni. Może coś się u nich dzieje i nie mogą sobie chwilowo z tym prowadzić.

Są otoczeni przez wroga i to też jest pewien problem.

W punktacji widać że spadli, ale punkty walki dalej na pierwszy miejscu.
 

DeletedUser4387

Guest
Nigdy tego nikomu nie pisałem, ale powiem jakie były moje początki...
Zaczynałem grę chyba z 2 tyg opóźnieniem na świecie ETA i to był mój pierwszy raz na grepolis. W miarę szybko jednak się rozwijałem (czytałem poradniki i wchodziłem w pomoc). Poza tym miałem doświadczenie z gry "Plemiona", w którą grałem 4 lata temu więc walka na lądzie nie była dla mnie tajemnicą i szybko wytłukłem przeciwników z wyspy.
Udało mi się dobić do progu rekrutacyjnego EMPIRE i ELITE TEAM.
Napisałem do rekrutantów z obu sojuszy prośbę o przyjęcie i czekałem na odpowiedź :)
Rekrutant z EMPIRE ładnie mi podziękował, napisał, że rekrutacja zamknięta i jeżeli chcę mam się zgłosić później. Rekrutant z ELITE TEAM zlał mnie po całości. Odczytał wiadomość, ale widać ciężko było mu nawet odpisać "NIE".
Po prostu zostałem zlany przez oba sojusze.
Postanowiłem czekać, stwierdziłem co będzie to będzie i... pewnego dnia napisał do mnie Yoch z Jarmarku. Jarmark wtedy był na 6 miejscu na świecie i 3 na morzu, na którym ja byłem.
Przekonał mnie jednym zdaniem, które do dziś tkwi w mojej głowie.

Tak czy inaczej zastanawia mnie jakie było by dziś moje położenie gdyby wtedy kolega z ET mnie wciągnął na pokład lub ten z EMPIRE :)

Tylko zapomniałeś dodać jednej ważnej rzeczy w temacie....opowiedz wszystkim jakie miałeś marzenia jak doszedłeś do władzy w JE....niech wszyscy się w końcu dowiedzą jak było naprawdę.
 

DeletedUser2739

Guest
Proszę prowadzić rozmowę na poziomie, bez wyzwisk.

Pozdrawiam
Mariah
 

DeletedUser

Guest
Tylko zapomniałeś dodać jednej ważnej rzeczy w temacie....opowiedz wszystkim jakie miałeś marzenia jak doszedłeś do władzy w JE....niech wszyscy się w końcu dowiedzą jak było naprawdę.

Jesteś czarodziejem i potrafisz czytać w myślach?
Marzenia i cele to ja mam, ale w życiu realnym. To jest tylko gra i tu się bawię.

Wyluzujcie poślady panowie i panie. Piszę to do wszystkich i zacznijcie się bawić jak należy zamiast mieszać z błotem kogo tylko popadnie i wyzywając się wzajemnie.
 

DeletedUser

Guest
Jak widzę "to jest tylko gra" pisane przez ludzi, którzy mają kilkadziesiąt miast czyli spędzają/spędzali przy tym ogromną ilość czasu, którzy potrafią jednocześnie napisać bardzo długi emocjonalny tekst związany z jakaś sytuacją w tej grze(np. wypowiedzenie wojny), to ogarnia mnie, i myślę że nie tylko mnie, żałosny pusty śmiech.
Przestańcie to robić bo to jest nawet jeżeli nie śmieszne to co najmniej mało wiarygodne w Waszych 'ustach'.
Choroba ta jest dosyć powszechna dlatego postanowiłem się wypowiedzieć w tym temacie.
 

DeletedUser4387

Guest
Jesteś czarodziejem i potrafisz czytać w myślach?
Marzenia i cele to ja mam, ale w życiu realnym. To jest tylko gra i tu się bawię.

Wyluzujcie poślady panowie i panie. Piszę to do wszystkich i zacznijcie się bawić jak należy zamiast mieszać z błotem kogo tylko popadnie i wyzywając się wzajemnie.

Jeżeli to nazywasz zabawą to szkoda mi Cię
 

DeletedUser4313

Guest
Jak widzę "to jest tylko gra" pisane przez ludzi, którzy ... to ogarnia mnie, i myślę że nie tylko mnie, ...
Choroba ta jest dosyć powszechna dlatego postanowiłem się wypowiedzieć w tym temacie.

W zasadzie to miałem napisać post "polemiczny", ale pomyślałem chwilę i chyba muszę się z kolegą zgodzić.
Jak czytam to forum (a czytam żeby się dowiedzieć co słuchać na Etcie - bo jako jednoosobowy sojusz czuję się odcięty odcięty od innych źródeł informacji ;-) ) to nie mogę się uwolnić od myśli, że zbyt wielu graczy podchodzi zbyt poważnie do tej gry, a ich wirtualne prężenie muskułów i brak szacunku dla przeciwników tylko to wrażenie potęgują.
 

DeletedUser

Guest
Każdy inaczej traktuje grę ;P Jedni lubią rywalizację i chcą pokazać,że są najlepsi, dla innych jest to chwila relaksu ;P
 

DeletedUser

Guest
"Są tacy, którzy umieją tasować karty, ale nie umieją grać."
Są też tacy, którzy grają dla przyjemności ;) i nie zaprzeczą ze miło jest robić rzeźnie jak i nie zaprzeczą ze z wrogiem na poziomie miło się bawi w obronę ;)

co do czasu spedzanego na grze to już można dyskutować, jednak jeśli nie masz czasu nie graj w takie gry - proste, ludzie rezygnują z braku czasu i słusznie, na każdego przyjdzie pora ;)

Ev ja jestem ciekawa w sumie tych marzeń bulena wiec jeśli on juz nie pamięta a to możliwe bo ma dobrą pamięć a krótką ;) to może mi je jakoś odsłonisz w swoim poście?
 

DeletedUser

Guest
Ty raczej jesteś z tych pierwszych:p

Skąd wiesz?:D
No akurat ja gram dla rywalizacji ;P Ale nie spinam jak tutaj dużo osób, płacz itd. ;D Po prostu lubię konkurować, lecz nie zapominam,że to jest gra ;] Poznaje się fajnych ludzi,a przez 8miesięcy na grepolis poznałem takowych sporo :p
 

DeletedUser7837

Guest
dokładnie profu super ziomku \o\o/o/ poznać takich ludzi jak on ah... Wszystkie biremy bym za Ciebie oddał! :*
 

DeletedUser

Guest
Skąd wiesz?:D
No akurat ja gram dla rywalizacji ;P Ale nie spinam jak tutaj dużo osób, płacz itd. ;D Po prostu lubię konkurować, lecz nie zapominam,że to jest gra ;] Poznaje się fajnych ludzi,a przez 8miesięcy na grepolis poznałem takowych sporo :p

Jaki Ty to jesteś odstresowany,bawiacy się grą,nie przejmujący się tymi kłótniami po prostu ideał:p

Osobiscie wkurzają mnie takie typki,co chcą pokazać jacy to oni nie są.
 

DeletedUser

Guest
haha ;] a co, płaczesz jak ktoś Ci biremę zatopi ? ;] to brawo podejścia do gry MISTRZUNIU ;]
PS. chcesz autograf ??;]
 

DeletedUser

Guest
oczywiście.. marzyłem o tym od dawna
PS. zostawiłem 2 autografy w Twoich miastach ;**
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Błyskawice i trzęsienia to twoja domena:))
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
tak.. niestety za daleko mam do Ciebie,aby zawitać do Twych miast :(
 

DeletedUser

Guest
Neirog ja czekam na te wasze wielkie akcje i się doczekać nie mogę:pstraciłeś chłopcze 2 kolony to błyskawicami oddajesz:p godnie reprezentujesz Devilsów:D
 

DeletedUser

Guest
Neirog ja czekam na te wasze wielkie akcje i się doczekać nie mogęstraciłeś chłopcze 2 kolony to błyskawicami oddajesz godnie reprezentujesz Devilsów


Do 3 razy sztuka ;)
 
Do góry