Sytuacja na świecie

  • Rozpoczynający wątek Squnqs
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser4784

Guest
Dokładnie :) ja zostawiłem sobie 4 perspektywicznie najlepszych :) będą na deser ;)
 

DeletedUser

Guest
Ehh wkurzajace jest zaczynanie 2,5 dnia po starcie serwa... Dopiero za 2 dni konczy mi sie protek i bede mogl farmic innych ;/ Ale nadrabianie straty do reszty serwa nawet bez farmienia innych nie idzie tak zle... Juz prawie top400... Ale prawdziwe przyspieszenie bedzie dopiero jak ten cholerny protek mi zejdzie ;/

PS Jest jakis topowy sojusz na morzu 45?:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
PS Jest jakis topowy sojusz na morzu 45?:)

Tak, jest. Jeżeli jesteś za aktywnym graniem i udzielasz się pod każdym względem dla dobra sojuszników a w przeciwieństwie do agresora, to serdecznie zapraszam do Sojuszu ZEFIRKóW CYRK NA KóŁKACH. Jesteśmy nieliczną grupką zgranych graczy i nie prowadzimy pod żadnym względem masówki. ;)
 

DeletedUser

Guest
agresor mial być i nie ma nie wiem czemu skoro nawet do teraz jestem top1 :(
 

DeletedUser

Guest
Nygger agresor pewnie na innych wyspach się znajdzie :D
Rozbuduj port wojo i flotę a wtedy wyruszamy w dal morza, bo u mnie na wyspie to same ciamciaraki :p
 

DeletedUser

Guest
Nygger agresor pewnie na innych wyspach się znajdzie :D
Rozbuduj port wojo i flotę a wtedy wyruszamy w dal morza, bo u mnie na wyspie to same ciamciaraki :p

tak, ale ja go powinnienem dostac bo jestem top1 agresorów od wczoraj a nie dostalem ;d
 

DeletedUser

Guest
Aż tak Ci bardzo na tym zależy aby być w Top1 ???
Ale zbytnio nie rozumiem Twój niepokój i jak go koniecznie chcesz to upomnij się o to do supportu lub odpowiednio odpowiedzialnej osóbki co się tym zajmuje ;)

A tak na marginesie to ja nie gram po to aby tylko figurować na Top1, teraz może jesteś nim i figurujesz bardzo wysoko, ale odczekajmy parę Tygodni a wtedy okaże się czy jesteś mocniejszy od innych i uda Ci się te pozycję utrzymać :p
 

DeletedUser4784

Guest
Xeniu zostaw naszego Nyggera :) Stara się :p Zamiast marudzić to bierzmy się do roboty i gońmy go :D Niech poczuje na plecach nasz ciężki oddech i zgrzyt naszego oręża.. niech nie śpi po nocach czując że w rankingu wciąż deptamy mu po piętach ;>
 

DeletedUser

Guest
Aż tak Ci bardzo na tym zależy aby być w Top1 ???
Ale zbytnio nie rozumiem Twój niepokój i jak go koniecznie chcesz to upomnij się o to do supportu lub odpowiednio odpowiedzialnej osóbki co się tym zajmuje ;)

A tak na marginesie to ja nie gram po to aby tylko figurować na Top1, teraz może jesteś nim i figurujesz bardzo wysoko, ale odczekajmy parę Tygodni a wtedy okaże się czy jesteś mocniejszy od innych i uda Ci się te pozycję utrzymać :p


na thecie nie gram juz prawie tydzien a nadal jestem top13 agresorow :p
 

DeletedUser

Guest
Nygger nie ekscytuj się tak tą topką :p
W tej fazie gry jedna większa bitwa i ktoś z końca stawki może wyskoczyć na prowadzenie, więc jaranie sie tym jest troche...... dziwne :p

o!... widzisz? już nie jesteś top łan :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
na thecie nie gram juz prawie tydzien a nadal jestem top13 agresorow :p

Nygger ja Cię pobije ;p na Epsilonie jak bym nie grał do końca roku to bym nadal był top1 agresorów ;p I tak wiadomo że za długo się nie utrzymasz na tym miejscu tutaj :)) RailGun będzie tu PRO!!jedenjeden To najlepszy gracz Grepolis!
 

DeletedUser4784

Guest
Ale najpierw musi RailGun wejść na jota, a puki co to robi zadymę na theta :D
 

DeletedUser202

Guest
ejjj czemu mnie nikt nie napisze że jestem top... ...już wiem bo nie jestem:eek:

wracając do tematu, kiedy przewidujecie pierwsze kolonki i przejęcia???
Tydzień może dwa???
 

DeletedUser

Guest
Nygger ja Cię pobije ;p na Epsilonie jak bym nie grał do końca roku to bym nadal był top1 agresorów ;p I tak wiadomo że za długo się nie utrzymasz na tym miejscu tutaj :)) RailGun będzie tu PRO!!jedenjeden To najlepszy gracz Grepolis!

V Bóg Grepolis wyznawców swych mieć musi :)


Przy tym tempie gry tydzień to max na kolonka :)
 

DeletedUser

Guest
ale wy to napaleńcy na te Kolony :D
ale nie zapomnijcie przypadkiem w akademi zbadać podboju, bo sam Kolon to jeszcze nie wszystko :D:p;)
 

DeletedUser6179

Guest
Sami zwycięzcy, nadziwić się nie mogę. Z moich obserwacji wynika, że graczy co mają głowę na karku, czyli tam gdzie trzeba, jest dużo więcej niż tutaj, udzielających się na forum... Hehehe... i jak tak sobie Was czytam to nasuwa mi się jedna myśl...

Nygger + RailGun = niema mocnych. W zasadzie wygrywają wszystko jak leci.... nic im nie straszne. Na sam dźwięk ich imion gracze szaraczki uciekają gdzie pieprz rośnie. N+R zdobywają wszystkie TOPy i WTOPy, medale i odznaczenia. ot tak od niechcenia... :D Panowie! Powinniście sojusz założyć razem, a zwycięstwo macie w kieszeni... ;)
 
Do góry